Умна и грозна или куха и красива?
Здравейте драги читатели,
Въпросът е горе, кое бихте предпочели. Жени също могат да си кажат мнението относно мъжете. Просто ми е интересно какво мислите по въпроса.
Благодаря!

Коментари

1.   Предпочитам първия вариант, защото такава жена винаги може да стане малко по-умна и по-красива.
А във втория случай тя няма как да стане нито по-умна, нито по-красива.

2.   Нито едната. И не, не казвам, че трябва да е манекенка, но все пак на мен да ми харесва поне горе-долу. Няма как да прекарам живота си с човек, който ама грам не ме привлича. Макар че харесването на личностните качества влияе и на физическото харесване, поне при мен. Има момичета, които не можеш да кажеш, че са супер красиви физически, но излъчването им е толкова приятно, че чувстваш уют и емоционално привличане с тях.

Точно поради тази причина няма как кухата да ми хареса, дори да е топ модел. Примерно Сузанита е физически красиво момиче (преди корекциите), но е толкова куха, че всякаква магия би ми минала.

ПС: Да, знам, че е малка, просто я давам като култов пример за простотия. ПОнеже не мога да се сетя за по-куха от нея в момента.

3.   Защо трябва да е заедно всичко, има красиво дето не са тъпи и грозни, дето не са умни. Защо красивата жена се смята за глупава. Красотата е даденост и от нея не зависи другото ниво. Като си крадив, не е намаляла мозъчната функция.

5.   Въпросът е "умна и грозна ИЛИ куха и красива", защото е хипотетичен.

Аз предпочитам умната и грозна. Красотата е до време. Бабички може да има запазени, но красиви? От друга страна с две ръце подкрепям 2: излъчването е от огромно значение, поне за мен. Срещал съм баш грозни момичета, обаче с много веселяшко и въобще светло отношение. За една такава още съжалявам, че не я "гепих" навремето.

Днешно време можеш да си направиш пластични операции и тем подобни (като нямам предвид силикон в устните, а по принцип), ако външността ти не ти харесва толкова. Мозъчни операции да те направят по-умен и въобще, добър човек, все още не съществуват обаче. :)

6.   2, винаги съм се чудил кой подяволите харесва това плашилище. Кажи какви наркотици или лекарства ползваш, моля те.

Братан.

7.   Братанчо, не съм ползвал никакви наркотици. Преди корекциите си беше красиво момиче, не можеш да кажеш, че е била грозна. Говоря чисто физически. Иначе излъчването ѝ е отвратително.

8.   Вторият вариант, защото тя винаги може да стане по-умна.

9.   Умна, грозна, куха, красива, хора, вие като се ВЛЮБИТЕ тези неща ИЗОБЩО няма да ги мислите.

12.   Няма грозна и умна. Грозните са такива защото са тъпи.

13.   Куха и красива. Нищо не може да ме накара да бъда с грозна, ако ще и да е Айнщайн като интелект. Аз съм с една жена защо я харесвам, а не, за да решаваме задачи по висша математика и астрофизика. Това е моето мнение ако говорим за крайности. Иначе нещата съвсем не са, както ти ги представяш като избор. Ти искаш да кажеш, че всяка красива жена е куха, а всяка грозна е умна? Нищо подобно. Моя опит показва точно обратното - красивите жени са обикновено и по-умни, а грозните са и глупави. Красивите имат и повече опит, могат да водят разговори, да са забавни, а грозните - мълчат, държат се глупаво, ревниви са и т.н.

14.   Е, грозната може да си направи пластична операция и да стане хубава. Това е поправимо.

15.   Каква е тази дискриминация бе, пичове?!
Какви са тези взаимноизключващи се понятия?!

На мен ми се случи нещо невероятно, не мога да повярвам на лудия си късмет (става дума за мъж обаче :-)) - срещнах млад, хубав, забавен, чаровен, умен, работлив, сексуален, издръжлив и невероятно надарен...всичките екстри в едно!
Търся кусури, но няма...
Възможно е значи...Има го при мъжете, защо не и при жените?!?
Умна, красива, забавна, сексуална..., просто не вярвате, че ги има и затова правите малоумни разделения - кухата може да е и грозна, да..., но и красивата защо да не е умна?!

Ето, аз срещнах великолепен мъж...
Огледайте се и ще срещнете невероятна жена, защо не?!
На мен ми се случи без да го търся, стовари ми се изневиделица и признавам, че е зашеметяващо!
Но никога не съм плюла мъжете..., каквито и да съм срещала в живота си...
Просто на всеки късмета си му стои!

16.   Зависи колко е грозна първата. Кухата и красивата вече е отписана, сега уточнявам дали другият ти вариант въобще е вариант. :Д

19.   Хе хе! Рядко има такъв филм. На мен не ми се е случвал и по-скоро бих останала сама, отколкото да избера който и да е от двата варианта. Пък и понятията, които си изброил са доста условни според индивидуалната ни гледна точка и капацитет. Въпреки това никога няма идеално. Обикновено избираме златната среда. Задължително искам мъжът до мен да е умен, но и без никакво физическо привличане няма как да се случат нещата. Това би довело да насилване и отвращение. Просто от хората, които ни привличат физически, избираме тези, които ни пасват и по други критерии. Рядко става обратното.

20.   Една жена не е ли глупава не ми я хвали.

21.   Разбира се ,че ще избера хубавата и тъпата това са си направо бонуси а ако е и парантия и шаврантия още по-добре , щото от тези умните ,скромните и грозните така че те закопат, че ще се чудиш от къде ти е дошлооо .....