Моля ви помогнете ми.Не знам какво да правя
Здравейте имам приятел от 1 година аз съм на 15 , той на 27 в началото на връзката ни си мислех , че го обичам , но уви не е така. Истината е , че той е грозен и безпаричен и ме е срам от него . Искам да го оставя, но много ми е жал . Не искам да плаче, да страда . С него сме правили секс , за което много съжалявам , защото се чувствам умърсена от това . Моля ви кажете начин как да го оставя , знам че ще страда. И ми кажете защо подяволите се чувствам умърсена от секса с него , не го разбирам. Ако имате въпроси питайте , но моля ви помогнете ми . Кажете ми защо си мисля такива работи , и как да го оставя .

Коментари

1.   Типичната история на ученичка и батко. Омърсена си, защото баткото се е оказал не приказен принц, а типичен млад мъж, който не може да свали момиче на неговите години поради нещо си и затова налита на малки. Просто му кажи, че имаш друг батко.

2.   Просто бъди честна с човека и кажи, че повече не искаш тази връзка. Можеш да премълчиш истинската причина и да кажеш, че сте много различни, че искаш време за учение, хобита и други неща.
Всеки ще страда когато го напуснат, но това е част от живота, неизбежно е. Другият вариант е ти да страдаш неизвестно колко време

3.   Не искам да те обиждам, но ще бъда директна, защото виждам нещо много объркано в цялата картинка.
Аз мисля, че си малка все още за секс и затова се чувстваш зле и омърсена. Избързала си. На тази възраст, на която си ти, има съвсем различни неща, от които трябва да се вълнуваш, а ти бързаш да пораснеш. Възрастовата ви разлика с момчето е фрапираща предвид годините ти. Нещата щяха да стоят по съвсем различен начин, ако поне беше станала пълнолетна и беше стигнала до етап в живота си, в който да си завършила образованието си и да си започнала да работиш върху личностно и кариерно развитие. Една стойностна връзка не се гради само върху секс, а вие двамата сте наблегнали точно на него.
Погледни реално на нещата! Трябва да осъзнаеш, че на 15-годишна възраст не е моментът да си фокусирана върху секс и то с човек, който вече трябва да мисли за деца и семейство.
Фактът, че не знаеш как да излезеш от връзка, ясно показва, че не си достатъчно зряла. Отиваш и казваш на момчето, че не изпитваш нищо към него и искаш да се разделите и да си продължиш с живота. Не е дете, ще му е гадно и ще му мине. След което си сядаш на задника и си гледаш образованието, търсиш начини да станеш стойностна жена, която няма да гледа само парите на мъжа до себе си, ще знае с кого и кога да бъде и ще е наясно как да решава проблемите във връзката си, както и как да излезе от нея, ако тя вече се е изчерпала.

4.   "Кажете ми защо си мисля такива работи?" - Защото искаш да си като връстничките си с готини батковци.
На тази ви възраст мислите,че това да си мускулест и да парадираш със скъпа кола,айфон и маркови дрехи е very cool. :DDD

Не знам какъв е приятелят ти,но определено не е умен и с всичкия си,за да има нещо общо с момиченце,което има още мляко около устата. :)

На теб пари за какво са ти?
Малка си да си изкарваш сама прехраната,все още живееш с вашите и ползваш техните пари за всичко.
Не си в позиция,в която да искаш гаджето ти да е богат.

За употребата на думата грозен...I'm sorry . :DDDDD

Къде си тръгнала с детско акълче да имаш гадже,бе бебче?!
Връзката с 27 годишен не е като с твой връстник,ако на момченцето му стига да си отваряш краката и да го държиш за ръчичка,то на мъжът му трябва много повече от това.
Колкото по-рано скъсаш с него,толкова по-добре ще е. :)
Спокойно,ще го преживее,няма да му е толкова тежко колкото описваш.

~darkgirl~

5.   Е, как да е?
Как да се чувстваш, като си правила секс с мъж, който не намираш за привлекателен и дори се срамуваш от него!? Същото важи и ако си спала с него при натиск, без особено желание, по логиката, че така трябва да направиш.
Така де, все едно. Не можеш да върнеш времето назад. Просто излез с него и му кажи, че не се чувстваш по същия начин, затова искаш да се разделите. Това си е истината, така стоят нещата. Както и да му го съобщиш, все ще му е малко или много неприятно. Приеми го като кола маска, просто дърпаш.

6.   Измислици