Заплашват ме
Здравейте! Момиче на 14 съм. Може да се каже надарена съм, но не се хваля с това. Постоянно ми пишат момчета и аз ги отрязвам, но на един реших да му отговоря. Всичко беше нормално пращаше ми снимки на лицето си, както и аз (две снимки). Обаче по едно време ми стана съмнително и реших да проверя снимките му в пинтерест, и да те бяха от там. Тогава го попитах защо ги взима от там, но явно съм го издразнила и той само ми написа, че ще качи снимките ми от профила във фейсбук в с*кс сайт. Снимките ми от профила са от когато бях малка и си личи, че съм дете и единствено има скорошни тези, които му пратих
Наистина мега много се притеснявам. Блокирала съм го и нищо н ему отговорих. Моля без, , не трябва да си пишеш с непознати” взех си поука, но в момента имам нужда от съвет. Да се притеснявам ли и тн.

Коментари

1.   Най много да си навлече сам проблеми ако изглеждаш дете, но винаги може да отидете да се оплачете в полицията с родителите ти.

2.   Не се притеснявай. Нищо не може да ти стори. Не го мисли. Сам ще се наиграе.

3.   Ако си му пратила голи снимки, имаш право да се притесняваш. Поговори с родителите си, дори и да ти е неприятно. Ако те сигнализират в полицията, могат да го намерят и блокират. Ако не, може да ги постне, може и да те изнудва... Ако си гола, що за глупост да ги пращаш на непознат човек в мрежата? Пък и да се хвалиш, че си надарена???

4.   Не разбрах какво ще стане? Голи снимки ли му праща? Ако не са - пиши му че е кретен и да върви да се застреля. И да иска нищо не може да направи. А ако качи някъде снимките ти какво смяташ, че ще стане - ще потънат сред милиони други. Така че не се вълнувай, някакъв тъпак блъфира и се мъчи да те тормози.

6.   м нищо особено -ако ти е публикувал телефона ще ти звънят, сменяш номера и това е. Ако публикува връзка с цел да те подиграе просто докладваш профила или каквото е там. Аз съм била “жертва “на такова нещо и нали ти казвам звънене по цял ден и смс -смених си номера или ако си на сметка можеш да блокираш входящите, които не са в твоят указател.
Няма страшно не е болка за умиралка

7.   Само те заплашва нищо няма да направи...Не се притеснявай!

8.   няма за какво да се притесняваш, ако качи снимките ти в подобен сайт, най-много да се отрази кофти на него, защото си на 14, а той.. сигурно на повече ;) Надали човекът иска да му лепнат етикет "педофил" или подобен. Опитай да не пишеш наистина с непознати повече, защото не се знае на какви ще попаднеш.

Франческа

9.   Ако качи снимки на дете се равнява на педофилия и отива в затвора.

10.   Може да е педофил. Вашите да го докладват в полицията. Или ти сама!