Имам ли проблем ?
Пиша това само защото ми трябва отдушник... но все пак ще следя коментарите, тъй като ми е интересно.

Момче съм, на 23 не съм грозен, недъгав или пък особняк.
Напротив даже съм доста социално активен и спретнат човек.
Имал съм една продължителна и няколко еднократни връзки.
Преди 2 години изпитах първата си "любов" никога не бях хлътвал така. Впоследствие момичето ме отразя и бях съкрушен.
По онова време също писах тук.
Е... ето ме отново. Години по-късно не бях хващал интерес към момиче... до преди известно време. Отново изпитах приятното чувство на това да те е грижа за някой. Тук нещата бяха по-сериозни. За разлика от предишната случка, тук момичето показваше видим интерес към мен. Даже си бяхме близки от интимна точка (прегръдки и т. н., без секс)
Реших да и призная какво чувствам. В замяна получих следния отговор.
Като и споделих интереса ми към нея, тя ми отговори че също се е привързала, но не споделя напълно чувствата ми, както и че може би вбъдеще ще стане нещо. Но инстинкта ми казваше, че просто ме отряза по леката процедура. Търся вината в мен. Същата ситуация се повтори. И пак съм тук. Просто искам някоя.. искам да има за кой да ме е грижа. Не искам да съм сам, но и в същото време не искам коя да е. Не искам да пиша поредния пост в този сайт. И най-вече не искам отново да бъда отрязван. Искам просто да съм нормален. Всички около мен си намират или са намирали някой, който да стои до тях. А аз винаги съм бил сам. Мога да живея така, но добър живот ли ще е? Толкова ли е трудно просто да намеря човек за мен. Иронично на веселата, жизнерадостна и социална личност, зад мен се крие самотно и интровертно дете. Толкова ли не заслужавам нормалните за възрастта връзки? И аз съм човек.

Това бяха мислите ми. Просто исках да ги напиша.
Благодаря на тези които са го прочели.

Коментари

1.   Проблемът, е че бързаш/ Спусни се по течението на живота , то ще ти се случи , може днес , може след година ,може след 2. Сдържай се, нямам против чуствителните хора, но мен такъв мъж не би ми допаднал, Мистериозните мъже привличат и задържат по-дълго вниманието на жените! И пак ти казвам, че всичко е въпрос на късмет, ти си бъди същия добър човек, някой ден наградата ти ще е по-голяма , отколкото очакваш!

2.   Не се притеснявай. На всеки човек му се е случвало да го отрязват. Това е част от живота. Продължавай напред. За всеки влак си има пътници.