Здравейте
Искам да ви споделя моята история, накратко за да ми дадете съвет и какво мислите по това.
аз на 27 год и съм много добре със финансите, добър човек с голяма сърце който много сържи на семейството си!
С приятелката ми бх ме 3год заедно, имаме бебе на 7 месеца а тя ме изостави защото не се чуствала добре с мен, аз работя между 12 14 ч на ден, защотото е частен бизнес, тя е от много слабо семейство, смисъл слабо искам да кажа слабо възпитано семейство, агресевни хора и завиждащи, през последните 2 седмици и ставаше нещо все беше не доволна все мрънкаше за нещо, от най малкото го правеше голям спор и караници сякаш нарочно, аз през тия 3 год съм я носил на ръце любов и давах разбиране, въпреки че те се нещо и не стигаши и го изикваше от мен, и аз ест. го правех за да е щаслива и добре да се чуства, давал съм и всичко което иска те нямаше финанси и се крепише само на мен, искаше дете искаше семейство плачеше ми за това, направих и дете бях ме щасливи всичко си беше наред нямаше за какво да се разделяме, и 7 месеца след раждането 2сед преди днес тя почна странно да се държи, и днес като исках да и зема телефона тя го дръпна, което е необичайно, и накрая ми каза че си пеше с друг и се разделих ме, боли ме за детето повече от колкото че сме се разделили, правех всичко бях добър и грижовен баща, а тя ми заби нож еи така, след всичко което съм направил за нея, излезе много не благодарна към мен, а с какво го заслужих това не мога да разбера...

Коментари

1.   Братле разбирам те напълно ,истината е че съм го преживял същото ,само дето нямахме детенце. Има друг ,съжалявам че ти го казвам но съм готов да заложа пари на това .Горе главата и не се унижавай, другото майната му !

2.   Държиш се прекалено добре. А и от това, което си написал, оставам с впечатление, че тя е с теб само за парите ти. Накарала те е да имате дете, за да те обвърже финансово-докато детето не порасне, ти ще трябва да й даваш пари. И като работиш много, не може да й обръщаш внимание и тя си е намерила друг. Жената иска да й се обръща внимание. Дано не съм права, но така ми изглеждат нещата.

3.   Живота продължава, горе главата, тя просто не те е заслужавала! Имаш си глава на раменете, вече ще подбираш по-подозрително човека до себе си. Това не означава, да се затваряш в себе си , а да бъдеш по-предпазлив! Не губи надежда, контактувай и се грижи за детето си, но нищо повече! Успех ти пожелавам и много щастие занапред!