Бременна от любовник
Не знам от къде да започна.
Омъжена с детенце на 9 месеца. На скоро установих, че мъжът ми ми изневерява и му изневерих и аз!
Правих секс веднъж с човек, с когото се познаваме от година може би.. забременях!
Не е от мъжът ми, защото ние от много време не провим секс, а ако се случи е рядкост и сега не знам какво да правя....
Любовникът ми не знае, защото след секса не разговаряме по незнайни причини и няма как да отида и просто да му кажа, че съм бременна
Вариант 1: казвам на съпругът ми, че е от него и някак си е станало, въпреки редките случаи, в които правим секс
Вариант 2: не мога да отида на лекар за аборт защото ще се разбере и трябва да се случи в домашни условия и не знам КАК.
По мои изчисления съм в 6-7 г. с.

Ако е вариант 1 какъв е шансът след време да се разбере, че не е от него? (Визуално и двамата си приличат)

Моля ви помогнете ми, не ме нападайте, знам, че съм тъпа! Наистина имам нужда от съвет. Благодаря!
26г

Коментари

1-50 от 52

1.   Направи аборт ! По кръвната група ще те хване и жалба ти майка... И как мислиш мъжа ти да гледа чуждо дете ?

2.   Кажи, че е от мъжа ти. Той така или иначе си е заслужил рогата. Няма да се разбере,спокойно.

3.   Отиди в друг град, по възможност голям и направи аборт платено.

4.   Гледай на никого да не кажеш. Дори и само на 1 човек да кажеш - рано или късно ще те разбере. Няма да се разбере по кръвната. група. Моите деца са с различна кръвна група. Или се развеждан с твоя. АМА не му казвай че си бременна от друг.

5.   По незнайни причини не разговаряли...Много са знайни даже, те чувствата си личат след секса, не преди това. Просто любовникът те е приел само като обект за задоволяване на нагона. А ти с какъв акъл не си взела предпазни мерки? Изходът ти е само един - аборт. Другият вариант е гнусен и отвратителен, трябва да си най-долната кучка и лъжкиня да родиш от друг. И като лъжата ти излезе наяве, защото мъжът ти знае кога сте правили секс и при съмнение ще поиска ДНК тест, тогава какво ще правиш с двете малки деца?

6.   No 1, как "бащата" ще разбере от кръвната група, че детето не е негово? Ако детето е със същата група, както на майката, не може да се каже дали той е бащата или не. Например ако той е с 0, а тя е А и детето е с А.
Естествено, ако детето прилича много на съседа Ванчо, да речем, тогава бащата може да направи ДНК тест и истината ще лъсне, ама само по кръвната група в повечето случаи не може да се направи сигурно заключение.

Най-логичното е да се направи аборт, ако е безопасно за здравето на майката. А ако това не е вариант жената може да подпита, по женски отдалече, любовника си какво би направил ако разбере, че ще става баща. И ако е щастлив да се вземат, а ако не да се снишава и да се надява съпруга ѝ да не е много наблюдателен и умен.

7.   Ако можеш да лъжеш мъжа си (което е некоректно), то как би лъгала детето си цял живот? В съвременния свят се случва децата да разберат подобни истини и без да им ги кажат. Веднъж лично обясних на една жена, че не е дете или на единия, или на двамата си родители. Ако родителите ѝ бяха нейни родители, тя нямаше да има кръвната група, която имаше. Така че в 21-ви век трудно можеш да лъжеш за това. А дори да можеше - нямаш моралното право!
Аборт - това всяка жена си го решава. За себе си съм против абортите, ако няма медицинска причина (за превенцията съм), но всяка жена си го решава.
Темата може и да е измислена, но не е лошо по нея да има реални отговори.
(лекар)

8.   Каквото и да правиш, не казвай, че това дете е от мъжът ти. Тази тайна ще те разяжда цял живот. А не дай си боже един ден да се разбере истината (което най-вероятно ще стане някакси)- ще има наранен съпруг, наранено дете (което ако е на крехка възраст, ще получи травма за цял живот).
Говори с този твой любовник, той трябва да знае.
Ако твоя съпруг те обича, ще приеме иситната и ще отгледате детето заедно.

9.   На номер две мога да кажа, че има нещо, наречено тест за бащинство. А и "бащата" веднага ще загрее, защото не са се докосвали от много време, както е написано в текста. Чети и мисли малко (ако можеш да четеш).

До авторката - едно голямо браво. Молиш да няма нападки дори когато сама знаеш, че без чужда помощ си се заковала повече, отколкото която и да е подигравка може да обиди. Изборът ти е аборт, просто и ясно. Ако имаш доказателства, че той пръв е изневерил, той няма да има лицемерие зад което да се крие. А и един аборт е по-евтин от чуждо отроче, последното се гледа 18 години. Понякога се чудя дали хора като теб са истински или лошата измислица на някой трол.

10.   Бих посъветвала авторката да направи аборт. От лъжи наистина няма смисъл. А относно изневярата на съпруга - щом изневерява на жената, с която има дете, да го разкарва. От такъв човек не се очаква нищо добро - детето му не е станало на годинка още и тръгнал по чуждо...
Предполагам, че след като си научила за изневярата, си действала много емоционално, не те оправдавам, но твоят приоритет в момента трябва да е бебенцето. Пак казвам - няма смисъл от лъжи, и то толкова жестоки. Дори да родиш, помисли за детето. Както казаха в предишен коментар, за едно дете би било много тежко да разбере такова нещо, независимо на каква възраст е. Успех!

11.   Заслужаваш си главоболията честно казано...той ми изневери и хайде и аз да му го върна. След като човека те е излъгал, просто си тръгваш и толкова. От подобни отмъщения няма смисъл.

12.   До 11

Във всичко трябва да има перфектен баланс! Танов го е казал!

13.   Хахах супер измислена история..... Но ако е истина все пак, би ли могла да живееш с такава лъжа цял живот?!? Разбира се направи аборт и се опитай да се разберете с мъжа ти дали за напред ще я карате като истинско семейство или не!

14.   Направи аборт, разбира се! Може да кажеш на мъжа си че е от него и не го искаш..

15.   Жал ме е за бебето на 9 месеца... А ти и твоят съпруг сте тъпи олигофрени, които не заслужават НИЩО.

16.   В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПРАВИ АБОРТ!Това е убийство!Недей да лишаваш от шанса за живот едно неродено дете,защото ТИ си направила грешка!Не е правилно и се надявам съвестта ти да не го позволи.А до въпроса ти-трябва да говориш и с мъжа си и с любовника си.Наистина най-лесно е да направиш аборт и никой а не разбере,но помисли-да преминеш през неприятности сега и после да живееш с децата си щастливо или да запазиш тайната си и цял живот да ти тежи.Ти решаваш,но моля те каквото и да правиш,НЕ УБИВАЙ това дете,независимо от всички останали коментари!

17.   До номер 6: А ако майката е 0 вас , бащата Б , а любовника А ? Как мислиш няма ли да схване ! Един тест и си ВГЗ ;).

18.   №8 Абе вие вярвате ли тези, дето ги пишете? "Говори с този твой любовник, той трябва да знае.
Ако твоя съпруг те обича, ще приеме иситната и ще отгледате детето заедно. " Любовникът ще припадне от радост като научи ли? Ще и тегли една майна и ще избяга с 200, ако вече не го е направил, за него тя е прочетен вестник, направил си е кефа и толкова. Работил по принципа чуждата жена кой ли пък я пази? Толкова му пука за нея. Съпругът и ако я обича няма да тръгне да се въргаля с друга, докато жена му гледа бебето му. Но едно е да изневериш, с всички скандали и неприятности, друго е да отглеждаш в къщата си цял живот чуждо дете- резултата на изневярата и глупостта на жена ти. Винаги мъжът ще прави разлика между собственото си дете и това на любовника. Но едва ли ще се стигне до това- като разбере просто ще и бие шута.

19.   Направи аборт. Ако мине добре няма да ти отнеме повече от половин ден. Ако трябва да оправдаеш времето, можеш да му кажеш че си ходила на преглед, открили са ти киста и трябва да се махне.

Не е вариант да лъжеш мъжа си - ще те хванат и ще стане много неприятно. Любовникът очевидно интересът му е бил само докато се стигне до секс - и него няма особен смисъл да уведомяваш. Реално нямаш кой знае какъв избор в тази ситуация - единственото решение е аборт и времето ти изтича. Мисля че е безопасно до 8ма седмица да се махне - бягай при гинеколог.

20.   От авторката: вече имам запазен час, реших да излъжа да пореден път като кажа на мъжът ми, че е “кухо яйце” и трябва да се направи аборт.
Благодаря, че прочетохте историята ми!

21.   20, имам само един въпрос. Какво целиш с тази измислена провокация?

22.   Направи аборт. Ако мине добре няма да ти отнеме повече от половин ден. Ако трябва да оправдаеш времето, можеш да му кажеш че си ходила на преглед, открили са ти киста и трябва да се махне.

Не е вариант да лъжеш мъжа си - ще те хванат и ще стане много неприятно. Любовникът очевидно интересът му е бил само докато се стигне до секс - и него няма особен смисъл да уведомяваш. Реално нямаш кой знае какъв избор в тази ситуация - единственото решение е аборт и времето ти изтича. Мисля че е безопасно до 8ма седмица да се махне - бягай при гинеколог.

23.   Защо не можеш да отидеш на лекар и да направиш аборт?

24.   До номер 13-И защо да е измислена история?

25.   Успех Авторке дано нещата се оправят и всичко да е наред!

26.   Абортът е убийство, не го прави!!!! Ако трябва се разведи, но не убивай детето си. Сама реши дали да кажеш истината на мъжа си, но детенцето, кеото носиш няма вина за нищо и не го осъждай на смърт!

27.   От авторката: защо да ми е измислена историята? Не сте ли чували хората да изневеряват и да стане белята?? Ако някой не ми вярва може да си напише координати и ще го потвърдя лично!

28.   27, просто не вярвам, че може да има толкова прости хора, макар че като гледам какви са повечето в този сайт, може и да може.

30.   Хубава история. Нека да разберат милите мъже, че докато те изневеряват, някой друг пък опъва техните жени. Няма празно в природата.

31.   Моля те, не прави аборт=убийство! голям човек си и трябва да си понесеш отговорността и последствията. А за тайната- рано или късно излиза на яве. аз честността я предпочитам. лъжата ще ти докара болест.

32.   Въпреки, че не е пряко по темата, а и авторката вече е направила избора си, ще отговоря на номер 17.

Ако майката е с нулева група, съпругът е с В, а любовникът е с А и биологичния баща на детето е любовника, тогава детето ще бъде или с 0 или В. Ако детето е с нулева, т.е. е с еднаква група, като тази на майката няма как да се направи само по кръвната група извод кой е бащата и кой не е.
Разбира се, възможен е вариант и детето да е с А, тогава е ясно, че "бащата" не е точно баща на детето.

Или най-общо казано не може да се направи извод дали някой е баща по-кръвната група, защото е възможно любовника да е със същата група, както "бащата".
Обаче, при определени обстоятелства може да се направи извод, че даден мъж не е бащата само от кръвната група, както се вижда от втория пример. Но това е възможно при много малкка част от случаите, защото над 70% от хората в България са А или 0 група.

Затова се прави ДНК анализ при проверка за бащинство, а не се гледат само кръвните групи. Поради тази причина в коментара си написах: "само по кръвната група в повечето случаи не може да се направи сигурно заключение".

33.   До н. 31 Да бе, да каже на мъжа си и той ще я зареже на секундата. Или ще я накара той да направи аборт - все тая. Сама с две малки деца от различни мъже - ти ли ще й помагаш?! А ако излъже мъжа си - това за кого е добре?! За нея, за детето, за мъжа?!

34.   Как така на 9 месеца.ти е бебето и ти вече правиш секс извън дома? Ми кой го гледа.това бебе?

35.   Мдааа номер 34 и аз се питам същото? Много бързо се е окопитила авторката, време и човек намерила за секс извън дома.
Авторке, хубаво си тръгнала да си връщаш и да изневерява, но трябваше да помислиш за предпазни средства преди това. Все пак не си на 16г., мисля, че в днешно време е много безотговорно от страна на жената да не помисли, че може да забременее и да се надява на случайността или на чуждия мъж да я предпази. Изневярата и без това си е грешка,защо си усложнявате живота?

36.   Ха-хах! Поредната не особено интелигентна измишльотина...

37.   Аз не знам защо се жените като не харесвате свойте партньори. В такива случай като този най-страдат децата.

38.   Дори тук авторката/ или автора? да си измисля има много такива жени. УжАС.

39.   № 37 - женят се за първия балък, който хванат на въдицата защото ги е страх да не одъртеят сами.

40.   На първо време спешно се чукай диво с мъжа си - без презервативи.

41.   100 хули срещу жената, а това, че мъжът й пръв е изневерил, при това и той има малко бебе - това никой не го отчита. Е такова е българското общество - жената винаги е виновна, к*рва и тн, мъжът й може да си вее насам-натам, да й изневерява и да я прави на будала, а ако тя му отвърне със същото - тя е лошата, как може, и тн и тн. Доста лицемерно.

42.   41, търкулнало се гърнето и си намерило похлупака. Така по-добре ли е? Ако изобщо е реална историята де.

43.   41 като и е изневерил, да го е оставила и да се е развела. Правейки същото като него тя се свела на неговото ниво. Че даже и с тъпотата си е допуснала да забременее.

44.   41изневярата като отмъщение не компенсира чувството, че си прецакан. Сега жената е прецакани един път от мъжа си и втори път от любовника си, защото пет пари ни е давал за нея, а си е признал на воля без да мисли.
Със следващия си любовник жената ще знае, че тя трябва да се пази.

45.   Авторке, не се терзаеш! Съпругът ти е изневерил първи, така че си напълно в правото си да му върнеш. Да е мислил преди това, че и жена му може да се свита насам-натамкато него, като може и да забременее. Ти нямаш вина, само той е виновен!

46.   Хаха, подкрепям 45. Нека си го роди жената.

47.   Аз бих го запазила и родила, шансът да разбере, че не е от него, е малък.

49.   До 41: Какво лицемерно има? Жената ще му донесе чуждо дете в къщата да го гледа - това са пари, време и ресурси за чуждо дете! Това е загуба за съпруга и. А той какво е направил - хвърлил малко сперма там и нищо друго. Съпругата му няма да пострада, нито да се охарчи по никакъв начин, заради изневярата на мъжа и. Мъжът може да прави секс с жена и без чувства към нея. Мъжът дели жените на - тази, която обича и тези, които са само за секс. Докато жените не могат да правят секс без емоционално обвързване. Жената е за наказание, а не мъжа. Женската изневяра е непростима, а мъжката е нещо нормално и нещо, което може да се толерира.

50.   41, я се осъзнай малко! Като ѝ е изневерил, да не ѝ е донесъл чуждо дете да гледа вкъщи!
Абе вие съвсем малоумни станахте бе! Все едно кукувица ви е изпила мозъка! Филмът "Идиокрация" в действие!

51.   “ Докато жените не могат да правят секс без емоционално обвързване. ”

АааааааааАаагахаххахаххахаххахахах!

52.   Наистина мъжете трябва да мислят, преди да стигнат до изневяра, защото жените ще разберат и задължително ще им го върнат. И тогава стават такива неща-чужди деца, някои жени си признават, други не...Все пак важното е кой е отгледал детето, той е бащата, а не този, който е пръснал семена течност.Все пак децата са благословия, така че, роди си детето.

1-50 от 52