Използва ли ме или ме харесва наистина?
Срещах се с мъж преди една година излязохме само за месец. В началото ме ухажваше и ме водеше по срещи дори ме запозна с приятелите си, но след като преспахме заедно той почна да ме търси само за секс. Постоянно ми споделя кьде и с кого ще излиза да се забавлява, дори ходи на кино с други приятели и спря да ме кани заедно с него. Веднъж ме попита дали се виждам с други и аз го излъгах за да му видя реакцията, но той не каза нищо даже се усмихна и след което ме остави у дома и си тръгна. След време пак ми се обади, но аз казах, че ще е по-добре да спрем да се виждаме, защото не ми влияе добре, той само каза добре и повече нито ми писа нито ме потърси. Сега след като мина една година чух че е в чужбина, но той ми писа аз не му отговорих. Продължавам да мисля за него и не знам какво да направя. След него излизах с други, но само на срещи и нищо повече. Дали пак да се срещна с него или по-добре да продалжа напред, въпреки че ще мисля за него постоянно.

Коментари

1.   Използва те и правилно си спряла срещите.

3.   Забрави го този използвач, очевадно е, че те иска само за секс, не те заслужава, ако нямаш самоуважение, продължавай да му се връзваш. :)

4.   Продължи напред.

5.   Хич не го мисли. Вече има друга/и. И да използвал те е само за секс.

6.   Може и да не те е използвал осъзнато и нарочно, но пък точно това ти се е случило.
Излизали сте, било му е готино, правили сте секс и ти не си имала против той да не те търси често. Била си му симпатична и му е допаднала възможността да се забавлява, но да не се обвързва. Комуникацията помежду ви може да ти донесе само болка, защото ти е събудил интереса и си имала желание за повече. Занапред би било същото, той не те приема за евентуален партньор, а просто за симпатична жена, с която би правил секс и би говорил за социалните си преживявания след това. Няма смисъл да си го причиняваш. Ти си му точно приятел с бонус възможни екстри, но в тази ситуация за теб ще е най-добре да не си му приятел.

7.   Aз бих го ползвала за секс и развлечения ,поне докато се усети .

8.   Разбила си му сърцето! Ти си чудовище!

9.   Хич да не ти пука, 1 месец взаимоотношения, ще го забравиш, живей си живота , истинските неща като се случват се случват.