Влюбен в близка приятелка
Здравейте,

Имам голям проблем. Имам си гадже от четири години, но... съм влюбен в една моя приятелка- С.
С. е първото момиче, с което съм общувал по-интензивно през живота си. Още от самото начало, откакто се запознахме (преди 5-6 години) аз я харесах. Но тя ме отряза тотално и каза, че може да сме само приятели. Което и стана. През тия години с нея сме се карали жестоко, но съдбата прави винаги така, че отново се сдобряваме и се виждаме. С. има много добри черти- привлича ме физически и по характер. Единственото, което не ми харесва, е че върти мъжете на малкия си пръст. Имала е много гаджета. ПОследната й връзка, мислех, че ше се получат нещата, защото изкараха 3 години. Сега С. си е хванала някакъв по-голя от нея с 8 години. Това много ме дразни.
Аз искам да бъда с С., но не само като приятели, а като нещо повече. Сънувам я от време на време. Много пъти съм се опитвал да се отдръпна, да я игнорирам, но не става.
Кажете ми какво да правя.
А моето гадже- М. подозира, че имам нещо със С. и много ревнува. Но между мен и С. не е имало нищо повече от приятелство, а не искам да е така.

Коментари

1.   Започни да й правиш романтични жестове. На св. Валентин й подари сърчица и рози, на рождения й ден... Докосвай я уж случайно.. Но насила хубост не става.

2.   С други думи приятелката е доста дашна. Като искаш въпросната въртиопашка, остави гаджето си и върви се нареди на опашката след поредния на С. Жалко за загубените години на момичето, което ти е повярвало. Не и отнемай поне още време, нека си намери друг, който ще я обича. Ей за това не мога да търпя такива "приятелства", където накрая нещата опират до изуй гащи.

3.   Тя ти го казала ясно още преди 6 години: ' Но тя ме отряза тотално и каза, че може да сме само приятели. '
По-ясно от това няма накъде. Честна е с теб, не те разиграва.
Няма смисъл да човъркаш. Плюс това си имаш и приятелка.
Да не говорим, че това изказване:
'Единственото, което не ми харесва, е че върти мъжете на малкия си пръст. Имала е много гаджета. ПОследната й връзка, мислех, че ше се получат нещата, защото изкараха 3 години. Сега С. си е хванала някакъв по-голя от нея с 8 години. Това много ме дразни.'
Просто те дразни, защото на теб не ти е обърнала такова внимание, а на няколко други мъже-да. Това с кой излиза е нейна работа. Не й се бъркай.
По-скоро егото ти е наранено, мислиш си с какво другите мъже, ТЕ, с които е била гадже са по-добри от теб. Защо ти си до нея като приятел, а тя избира други мъже за любовници, гаджета, интимни партньори и т.н.
Просто егото ти не може да приеме това.

5.   Докато тя се наиграе, ти си хвани някое момиченце на което да се упражняваш и да станеш корифей в секса!

Когато ти каже, че се е уморила от мъже, връзки и игри, тогава я хващай и ѝ демонстрирай какъв хипер-любовник си станал! Срещу това жените нямат оръжие, да знаеш! С каквито и горди и наперени мацки да ме е сблъсквал живота, след няколко пъти здрав, напоителен секс, през които изцяло съм се посвещавал на тях, техните желания и задоволяване, мило отношение, множествени оргазми, специално внимание, зачитане и т.н. - неминуемо са хлътвали, и страхотно са омеквали в ръцете ми. Всъщност "съпротивителните сили" на всяка жена, спрямо мен, са траели точно до първия ни секс. Която се е престрашила да го направи, след това не е могла да се откаже много дълго време... (но при раздяла вече са действали други фактори - изчерпване на връзка, несходство в характерите, нехаресване с времето от моя страна и т.н.. - при вас, ако наистина ви свързва здраво, многогодишно приятелство, това е почти невъзможно да се случи! В края на краищата човек търси партньор, който да го разбира, изслушва, обича, приема почти безусловно, дори да ходи с други гаджета, или някакви такива неща...)