Странно поведение.
Здравейте, казвам се Калоян(20), имам приятелка(20) от почти 3 години и ще ви разкажа за моите притеснения.
Та, Аз искрено я обичам, но не усещам това от другата страна и причината вероятно е в мен, защото просто не съм толкова деен и сериозен както е тя. Тя обича всичко да е по план, да е планирано, разходите да са разпледелени и има страшна липса на споннтанност, която се прехвърля и в сексуалния ни живот. Винаги ми мрънка като се разлигавя или като се майтапя малко повече, а аз просто се опитвам да я разсмея, да и вкарам малко положителни емоции, защото тя по цял ден или е пред учебниците или тренира, а аз както можете да се сетите оставам на заден план, заради тези създадени от нея навици. И не, проблема не е, че не се виждаме, а е в това, че тя просто последно време е крайно отдръпната от мен и като и кажа, че я обичам, че е много красива, че бих искал да и се насладя на хубавата фигура и т.н., никога не получавам отговора, който получавах, преди. Сега е тотална трагедия, не сме го правили вече от 1 месец, аз честно казано ще се побъркам, но на нея така явно си и е ОК. И може би е за добро, защото като настъпи този толкова сложен за постигане момент, все едно го правя сам. Искам да мога да си позволя да я водя наляво надясно, но все още съм студент със меко казано смешни доходи и едвам закрепям за идния месец, но това не означава, че я забравям или не и взимам нещо, колкото за жеста, точно обратното, винаги и взимам по нещо, което знам, че обича и ще и хареса, ноооо не, въпреки всичките малки жестове в тая връзка, аз получавам дедов!
Аз съм мързелив човек, да, но живея с един принципн, който спазвам стриктно, а именно, че ако с мен се държат добре и аз ще се държа добре.
А, и да не пропусна да спомена в сексуално отношение. Старая се истински, гледам да не я наранявам, да и е хубаво, тя да е свършила аз няма значение дали не съм свършил, лижа, мажа, галя, абе просто се старая максимално, за да ни е хубаво, но като дойде момента за мен да бъде направено нещо, нищо.
И така с моите дерзания, ако имате нещо да кажете, чувствайте се свободни, просто ми се изкаше да се оплача

Коментари

1.   Може би е време за нова приятелка.

2.   Поговори с нея. Питай я какво не й харесва. Питай я няма ли друг. Изобщо разговаряйте.