Защо масово жените/момичетата са вече бисексуални или лесбийки?
Не знам какво се случва,но вече всяка пета история е свързана с това, преди не беше така,но и нямаше толкова много такива жени сякаш.

Не го казвам ей така,бившата ми беше и е, бисексуална силно клоняща към жени,че май вече си ги предпочита, някак си обаче с годините, живота ме срещна и събра отново с такова момиче, което не знам дали след време няма да ме остави за жена.

Заради мъжете ли стана така,не знам! Живея в малък град,та дори в блока ми живеят две лесбийки на до 22 години да са,а отделно дето има поне още 15 за които знам че са такива.

Темата ми не е ташак, наистина искам да се обсъди това явление.

Коментари

1.   Масово 20-годишните лигли с дефицит на внимание станаха лесбийки или бисексуални. Сигурно 80% от тях реално са си хетеро, но се правят на интересни, че нали е модерно. Пък и на мъжете им става любопитно така и започват да им се завъртат фантазиите. Ако мъж каже, че е гей, ще му повярвам, защото той носи клеймо в обществото за сексуалността си. Но недорасла псевдо-лесбийка да тръгне да ми се говори за правата си...
Ж,27 г.

2.   Някои стават от лиготия, както казва номер 1. На други им се изкривява представата от гледане на порно. Има сигурно още куп глупави причини. Пък и в днешно време се насърчава подобно поведение, да бъдат различни, уникални, интересни.

3.   Защото растат без бащи

5.   Защото се подават на спонсорираната от САЩ и ЕС пропаганда.

6.   Не е вярно.

Ж,23

7.   Защото им е скучен живота.

8.   Споко! Тези няма да оставят поколение след себе си, демек - отпадат от еволюцията и бъдещето на човечеството. Чист биологичен и еволюционен отпадък!
Нека се съсредоточим върху останалия малък процент свестни момичета, които ще станат истински жени, а не сбъркани и префърцунени лигли, живеещи с убеждението, че са родени за принцеси...

9.   Модата е такава и се налага чрез музика и филми, не е сигурно дали от евреи, но е от недоброжелатели. Ще приключи по естествен начин и съвсем скоро, защото с природата няма как да се бориш. Тия момичета са би и хомо, ама въртят мили очи след всеки хубавец с преса и бицаги.

10.   Защото е модерно.

11.   Ох, майко Българийо... И после се чудим защо сме на последно място в Европа по... ами всичко.

Хомосексуални винаги е имало и ще има, просто хората сега се чувстват по-свободни да експериментират със сексуалността си. Една част от тях може би наистина ще осъзнаят, че не са би, а са хетеро и просто искат да пробват разни неща. А дори и тези, които са - според множество изследвания над 95% от би жените са във хетеросексуални връзки, така че недейте рева толкова, ще се продължи безценният човешки вид.

Момчета, имайте предвид, че ако толкова много момичета ви казват, че са би или хомо, най-вероятно не са... просто вие не струвате и това е бърз начин да се отърват от вас. :)

12.   Някои от тях просто се влюбват в приятелка и така... Други са го крили, борили са се със себе си. Абе, това са честно срещани неща, природа, какво да ги правиш. И при животните го има. Ти и да си хванеш най-хетеросексуалната дама, пак може да те остави за някой друг.

13.   Аз нямам почти никакъв опит с мъжете, но със сигурност една от причините е че от голяма част от мъжете нищо не става и като отношение, и в интимен аспект. Да, сексът не е всичко и не е най- важното, но е движещата сила в една връзка, а повечето мъже какво правят? Свалят си гащите, ръгат си го за 5- 10 минути и дотам! Нито отделят достатъчно време за предлюбовна игра, нито правят нещо жената да стигне до оргазъм, нито лижат, понеже ги било гнус, а техните пишки също не са нещо кой знае какво и също смърдят. Искат много от жената, а не дават почти нищо в замяна. Много познати сами се оплаквали от подобно отношение. И не говоря за така наречените "лоши момчета", а за нормални мъже! Като на една жена ѝ писне от егоистичното отношение на мъжете, е склонна да се обърне към жени или да стане асексуална. И, да, разбира се, има жени които също са тотални егоистки, има и свестни мъже, има мъже, които се раздават за жените си, но сякаш те са по- малко. Като оня от онази тема, дето се оплаква, че жените "искали 5 часа секс". Не, бе, момко, внимание и отношение искаме. То ако един "секс" е пет часа ръгане, пак е същата простотия, даже и по- зле!
Колкото за другите причини - да, вероятно става на въпрос за пропаганда или подражаване. Аз лично наблюдавам подобно явление и сред мъжете. Напоследък все повече признават, че имат интерес и към мъже, а и нали уж ставаме по- толерантно общество и "различните" спират да се крият.

14.   Ако говориш за такива до 20-25 чисто просто са експериментиращи, поради мода или квото и да е. Истината е в чепа! Успех!

15.   Може би защото сме 2020. Преди години имаше много повече хомофоби и хората като мен от ЛГБТ обществото се страхувахме да го споделим. Сега вече е нормално. А и при мен поне е защото момчетата около мен не стават. Големи са пейбойчета, които са надути и се мислят за специални. Разбрах че съм бисексуална преди почти 1 година. Ще споделя моята история скоро, защото имам нужда от помощ.