Жена съм и си признавам, че не знам какво искам..
Самата истина е - не знам какво искам и по този начин обърквам и хората около себе си.. обвързана съм от 9 години (сега съм на 26), с мъж, който се държи зле с мен и каквото лошо можете да се сетите. Аз съм слугиня вкъщи (той е безработен в момента), аз работя, пазарувам, чистя, готвя, а той прави само и единствено кочина (да не говоря, че когато има пари от някъде той ги уползотворява в купуването и употребата на разни вещества). Имаме си и хубави моменти, разбира се, не ме мислете за някаква крайна мазохистка. Но истоеията е, че преди около една година се запознах с прекрасен мъж, който естествено се оказа женен с дете, в крайна сметка уж разделен с жена си. Влюбих се много, а аз не съм способна да се разделя с приятеля ми (и да ме питате не знам защо). А прекрасният мъж разбрах, че е скрил от мен някои неща, като напромер, че е женен (само за детето знаех), но реално не знам изпбщо дали е и разделен. Отдръпнах се, когато разбрах за нещата които криеше от мен. Спрях да контактувам с него, но за мое съжаление има обстоятелства, които не мога да контролирам и го виждам (не по желание) от време на време. Яд ме е на него, че скри неща от мен, защото аз бях много открита пред него. Лошото е, че когато го видя и се пробуждат чувства в мен, отново! Та, наистина не знам какво искам и какво да правя в тази ситуация..

Коментари

1.   Еми не пишеш дали имаш дете. Ако нямаш дете, разкарай мързеливо и започни нов живот. Ако имаш дете се опитай да промениш нещата въ връзката си.

2.   Аз знам- биеш шута и на двамата, категорично и веднага, без да си задаваш въпроса „защо“! И си търсиш нормален, свободен човек за нормална връзка, успех!

3.   От авторката: нямам брак, нямам и дете.

4.   Идеалка си, мацка. Имаш си търтей, който да те обезценява и ти искаш да си одобрена от него, затова няма никога да си тръгнеш.

Братан.

6.   Ако нямате дете го разкарай този плазмодий и ако другия е стока, за което ти трябва време да се увериш действай, един живот живеем, който е мага кратък

7.   Прочети коментара на Братан няколко пъти... Надявам се да не се окаже прав и да си тръгнеш, макар че се съмнявам, щом не си го направила 9 години...

Лола

П.С. За какво ти е тоя мъж не разбрах, в смисъл каква му е ролята?

8.   нито единия, нито другия, разкарай ги и двамата, задраскай ги от живота си и започни на чисто

9.   7сигурно го бива в секса поне?

10.   Братан, моят любим простак е прав. Ти си съзависима към одобрението му. Психолог изтръгна подобно саморазрушително поведение от мен за половин година. Аз и с веществата се бях забъркала, то иначе не се търпеше. На нас тва ни бяха хубавите моменти, когато не знаех кво става.
Сега съм независима и изисквам обожанието на мъжа си, иначе съм аут.

12.   Не си губи повече времето с търтея. Вие сте започнали връзката, когато си била на 17 г, още тийнейджърка. Той знае как да те манипулира. Това твоето е просто навик с него. Разделяй се и си търси нов човек. Животът си минава и няма да усетиш как ще остарееш и ще си си пропиляла живота с търтея.