Не му става!!!!!
Привет!
От известно време си имам приятел, той на 18, а аз на 23.
Той не е правил все още секс.. опитахме няколко пъти, но не се получава, казва, че е много притеснен защото не е бил с момиче.
Посъветвайте ме как да го предразположа, защото се обичаме и двамата. Не мисля, че проблемът е в мен защото не съм никак грозна.
Ще се радвам ако ме посъветвате какво да направя за да му стане, получава се много сконфузно.
Само да допълня, че сме правили опити на вън, а не вкъщи, може би от там идва голямото притеснение да не ни види някой..

Коментари

1.   Остави го на мира. Нещо го притеснява. Търси си друг, по-зрял мъж.

2.   Идете на психолог/сексолог! Ще си поговорите, ще разберете какъв точно е проблема и ще "излезете" от ситуацията. Но трябва да идете и двамата, не става само единия.

3.   Еех, живот, а на мен ми става оше докато го чета...

4.   Къв е тоя хлапак ,та ти си му кака,няма ли по големи за теб ,Ами с деца ходиш

5.   Здравей, момиче! Секса е нещо много интимно и то не се прави пред обществото! Нали знаеш какво е "лично пространство"? Точно твоя или неговия дом или може би на хотел, но не и там, където има голяма вероятност да ви хване някой! Хайде сега, всички да знаят че се обичате! Няма нужда от такава демонстрация!

6.   И аз съм имал подобен проблем, момчето явно наистина се притеснява, въпреки че те харесва и обича. Бъдете повече заедно без изобщо да си поставяте за цел да правите секс. Гушкайте се повече, целувки... изненадай го като го хванеш там долу и го оближи с език. Дай му и той да се порадва и да си поиграе с тялото ти, без непременно да прониква в теб. И наистина, навън си е притеснително от това да не види някой, няма я тази интимност... усамотете се вкъщи и ще бъде различно.

7.   Първия ми път и на мен не ми стана. Още повече че бях на 6 бири. Алкохола много сваля либидото. Другия вариант е просто да се притеснява от теб , тъй като си доста по-голяма. Не съм сигурен доколко го оставяш да бъде мъжа като се награбите.

След първия ми път съм нямал засечки. Но не съм позволявал жена да ми казва какво да правя и как . Когато си взема инициативата си се справям доста добре...
Случвало ми се е обаче да стана от леглото да се облека и да си тръгна от капризите на тая под мене.

Ако си преди всичко жена и успееш да го предлазположиш да вземе инициатива, без да очакваш от него нещо , не вярвам да имате проблеми .

8.   Кой е доминиращия във вашата двойка? Ако си ти може да се стресира, въпреки обичта.

9.   С времето ще се отпусне и ще му става. От притеснение е.

10.   Отидете на хотел в спокойна обстановка. Да пие 1-2 бири или 100 гр твърдо, почни по-бавно да се натискате, целувки, галене, направи му свирка след това и ще вдигне самолета. Подхождай с търпение, не бързай, накарай го да те гали, да те лиже, направете 69, нещата ще станат. Притеснява се, не е нещо ненормално, ще свикне и няма да има проблеми.

11.   Ако гледа порно, няма да му стане! Питай го това, от порното много мъже имат еректилна дисфункция. Трябва да спре да гледа и ще се възстанови.