Колко време Еи отнема да забравите стара любов??
И нормално ли е да се самонараняват понякога двойки, които в същото време се обичат?

Коментари

1.   Отговори ти, според теб това нормално ли е?

2.   Зависи от колко време сте заедно дай повече информация

3.   Може би след 6 месеца, може би никога. Аз вече 7 години не мога да я разкарам от спомените, въпреки стореното от нея. Няма точен отговор.

4.   Към кого задаваш този въпрос, към мъжете или към жените. Аз съм мъж и ако приятелката ми е създавала постоянно проблеми аз я забравям на следващия ден без никакво угризение на съвестта ми. Ако двамата в една връзка се обичат те няма да се нараняват.

5.   Доста време, но аз съм си такъв. Минаха 8 месеца от последната раздяла, бяхме заедно само 2г., но аз много си я обичах. Още ми липсва и понякога я сънувам. Не съм търсил друга през тези месеци и вероятно ще бъде така още известно време, докато напълно ми мине.

6.   Понякога 2-3 години, понякога и много повече...

7.   Зависи колко силна. Максимума ми е 7 години с първата. Младоста ми си отиде.
Минимума е до следващия ден. Отне ми едно напиване.

8.   Едно е да забравиш някого. Друго е да нямаш вече чувства към даден човек.
Всеки един човек помни хората, които са били в живота им дали за малко време или за години(според мен не се забравят толкова лесно и дори и да ги забравим след време ще си спомним отново за моментите с тях) . А чувствата който изпитваме към някого е много по-лесно да изчезнат.
Ако някой не е съгласен да ми промени мнението

9.   Времето лекува всичко... не е нормално хората в двойкато да се нараняват. Раздели се с такъв човек.

10.   Не е нормално. За това няма да имам никога.

11.   Бях в 5-годишна мъчителна връзка и с удоволствие го "забравих" за месец. Дори изпитвах облекчение от раздялата, още след няколко седмици се превърна в просто кофти спомен.

Но пък след това ходех 5 месеца с друг, правилният за мен, който замина и се разделихме заради голямото разстояние. Вече 2 години не мога да го забравя...

12.   Изживяната любов я забравих, за неизживяната май цял живот ще се чудя какво би било,ако...

13.   Докато намериш новата любов. С която ти е по-добре

14.   Отговори ти, според теб нормално ли е?

15.   Чувсвата ми към предишния не се запазват, независимо от това, колко силно съм обичала, спира да бъде част от живота ми. Не изпитвам нужда да го виждам, да го чувам. Спомена от болката която ми е причинявал ме кара да бягам от него.

Може би затова се появи друг в живота ми, за да разбера, че наистина ...” клин, клин избива”.

16.   Преди 3 год се разделихме с бившата ми приятелка. Тя сега е семейна с дете. Все още мисля за нея и ме боли, а дори не сме се чували или виждали от 2 год... не мога да я преодолея и не бих желал да вляза в нова връзка. Като поодъртея и остана напълно сам смята да потанцувам на въжето :)

17.   За всеки е различно, предполагам. Зависи от много неща.