НОРМАЛНО ЛИ Е ???!???
Здравейте! Момче на 15 години съм. Пиша ви, защото се питам дали нещото което ли се случва е нормално. Ето какво се случва. Аз съм обикновено дете. Висок и строен съм, хобито ми е да ходя на фитнес, в училище не съм много добре и като цяло съм нормален. Истината е, че до сега никога не съм имал гадже. Моите приятели са 99% момчета. Винаги съм бил в мъжка компания без момичета. Единствените момичета с, които общувам са в училище и то за учебния процес. Доста от приятелите ми са си намирали гаджета и уж много се обичат и след една седмица-късат. На мен ми става доста смешно от този факт. Но една нощ легнах и осмислих, че аз като цяло нямам приятелства с момичета каму-ли да имам интимни отношения с някои. Аз нямам нищо против момичетата, просто се чудя дали това е нормално и кога най-сетне ще си намеря някоя. Преди не ми пукаше особено, но сега определено ми липсва женската близост. Моля за съвети...
Благодаря ви! Лека вечер!

Коментари

1.   И кое не му е нормалното? Та ти си на 15 още, разбира се, че ще откриеш своето момиче. Ще се влюбваш, ще преживяваш и разочарования, но животът е радост и тъга. Ще се учиш тепърва, не се фокусирай върху тази мисъл. Когато си наоколо край момичета търси контакти, разговаряй с тях повече. Всичко ще бъде наред, животът е пред теб. Не бързай да се впускаш в подобни драми за по седмица, две...! :)

2.   Брато,напълно е нормално!!! И аз съм като теб-само с момчешка компания,щото уважението си го имам. Момичетата от моя клас ме ненавиждат,но аз пък затова си дружа с момчетата. Говорим си,разхождаме се,сега много няма как поради коронавируса,но...
Напълно нормално е според мен. И аз съм си сингъл,но защото така ми харесва. Ами,не се притеснявай и това е! Горе главата! Какво ще му мислиш?

3.   Ще намериш момиче, имаш време. Пробвай с някоя от фитнеса. Докосвай я, прави й комплименти, разсмивай я. Изобщо научи вицове и ги разказвай на момичетата. Като ги разсмееш имаш шансове.

4.   Хаха представи си да очакваш гаджета и т. н. само защото си висок и строен

5.   Търсиш си някоя, за дълготрайна връзка?

Може би затова не разбираш, как се "влюбвали" а после се разделяли. Работата е, че на тая възраст, всеки иска "голяамта любов", но вижда гоямата любов, като някакъв извор на мед и масло, който само дава и дава, а не като човек. Намираш си някой, оказва се, че не е това, което си мислиш, че трябва да е, защото имаш един образ в главата и чувстваш, че си направил грешка.
Или другият вариант - намираш човека, който само дава и дава, без да иска нищо в замяна. И е много хубаво за известно време, докато осъзнаеш, че другият до теб нбуквално е непознат. Няма любов, а по-скоро един обсебен човек и един използвач. Дори и да си добре с това, да си използвача, след време просот ще ти писне. Другият не е с теб, защото има любов, а защото има някаква психологичекса зависомост. Случва се по-често на момичетата, отколкото на момчетата, основно, защото мама им е казала, да търсят принца на белия кон, а баща им е казвал, че са грозни и тъпи, а само няколко мили думи от непознат, може да ги накарат да се чувства по-добре.

Ид ругото - не търси "женкса близост" от 15 годишни. Няма я. Това, което стават жените след 19-20 годишна възраст, го няма още в повечето. Не говоря за телата, не говоря за секса или дори визията. Говоря за отношение. Това е, като да наречеш някой на 14-15 "мъж". С цялото ми уважение към теб, освен ако нещо ужасно не се е случило в жовта ти, да те накара да пораснеш на бързи обороти, още не си.

Моят съвет е, дасе отпуснеш и просот да търсиш хора, с които ти е забавно и приятено. Все ще намериш момиче, стига да не си прекалено срамежлив. Просто не бъде някакъв досаден creep, ама не се дръж като кварталната батка, дето вика "мнооо ги еба еу ееййййй" и не порпуска, да си опъне ръкавите и да покаже, колко голям му е бицепса.