Той не ми обръща внимание
Здравейте,
с приятелят ми сме от повече от година и половина заедно. От скоро живеем двамата. Беше голяма борба в отношенията ни и често стават големи скандали.
Той избухва, сякаш демон се вселява в него. Държи най-вече на приятелите си, а близките му търпят гадното му държание.

Аз се прибирам от работа и почвам да чистя... а той цяла вечер е компютъра. Не ме извежда никъде - нямали сме пари.. по магазините мрази да ходи... и аз трябва да се занимавам сама с нещо. Но за приятелите си винаги има време-дори и посред нощ да му се обадят.

Искам да ми обръща повече внимание, а не да се чувствам като прислужница и любовница под ръка. Поне секса ни е супер. Дори си мислим за бебе - по мое настояване, но ми казва да си помисля хубаво, защото после да не съм ревяла че съм била изморена да го гледам, щото той щял да се прибира изморен от работа и нямало да може.

Има дете от бившата, и като почна да я нападам-той все нея защитава.. макар да знае че тя го е използвала за да има дете - не са женени и са се разделили след раждането..
Не знам дори дали ще ми предложи брак, защото мрази сватбите, макар че 100 пъти съм му казвала че аз булка ще бъда на всяка цена...
Чувствам се неудовлетворена и объркана. Дали не искам прекалено много... знам че идеални хора няма... но пък какво ще е след 2 години?

Коментари

1.   Страхотно, неудовлетворена, объркана, че и дете ще му ражда. Събуди се!

2.   „Поне секса ни е супер. Дори си мислим за бебе - по мое настояване“

„Има дете от бившата, и като почна да я нападам-той все нея защитава.. “

Много елементарно момиче си и с какво право съдиш майката на детето му, като и ти самата си такава? Чест му прави, че я защитава!
Нямате пари за излизане дори, а ти за дете мислиш, добре ли си?
От сега се карате, от сега имате проблеми, но за да го вържиш си готова и ти да надуеш корема. Срам ме е от такива жени. Кажи, защо си с него - заради секса, заради това да не си сама? Или заради двете?
Защо мислиш, че пък заслужаваш да будеш повече от прислуга и тяло за секс?

Прибери си багажа и бягай от този, не мисли за деца, защото просто те ще страдат заради твоята глупост! Ти човека не можеш да промениш, или си с него, или не!

3.   Съгласна съм с номер 2. И още нещо - "100 пъти съм му казвала че аз булка ще бъда на всяка цена... " Защо пък на всяка цена да си булка. И аз искам да имам сватба, но пък на всяка цена.. малко прекалено. Не можеш да правиш компромиси, а изискваш това от партньора. Е, няма как да стане.

4.   Махни се от тоя. Стига с тоя секс, кво значение има секса тука, след като обръща внимание на приятелите си, а на теб не, и защо за теб има основание да не може да излезне, а като му се обади некой приятел, макар и през нощта и той излиза? Помисли.
Стига се заблуждавахте с тоя секс. Щом отношенята не са добри, секса нема значение какъв е.
А и пак- ако са добри, даже перфектни отношенията, а секса не е добър и нещо му липсва, пак, глупавите жени допускат грешката да идат при оня добрия в леглото и след месец-два биват зарязани от любовника, разкрити от съпруга и следователно скъсани и от него и на края се разкайват че за единия секс са на улицата, децата са разочарвани от майка си и т.н.
Секса ли е най-важното нещо в тоя живот, не разбирам.

5.   Ами като не ти обръща внимание какво търсиш при него? Да не смяташ и да го промениш?
Мечо Пух

6.   Ама, Боже, какво правиш с този:?

7.   6, тя си казва какво - работи за бебе и иска да бъде „булка на всяка цена“.
Жена съм, но знам, че поне 80% от ревящите жени сами са си виновни за положението

8.   Да, прави сте... всъщност сама виждам какво става и че не ми е там мястото. Благодаря, че ме корите - помага ми да видя истината. Просто искам нормална връзка и нормално семейство. Искам бебе--защото на моменти уж всичко е ОК.. но в следващия момент си казвам--това май ще е голяма грешка с този човек... макар че вече съм почти на 30.

9.   Авторке, какво като си била почти на 30?
Ти не мисли само за себе си, а преди всичко за детето, което смяташ да му родиш. То право на избор няма. Мъжът също не е чак толкова голям боклук, що, си ти казва в прав текст истината. Какво чакаш?
Ако искаш внимание, семейство и деца, просто се изнеси, живей сама известно време, после ще си намериш и друг мъж. В момента си губиш времето. Този мъж си има и дете, няма да те направи булка, ти луда ли си?
Той не е луд, използва си те като безплатна слугиня и секс-играчка и това е.

10.   "аз булка ще бъда на всяка цена... " - За какво подяволите ви е на всички жени това? Нима мислиш, че той изведнъж след като се подпише ще те заобича 2 пъти повече или пък ще се промени. Наистина ли го мислиш? Няма такова нещо, нито той ще се промени нито проблемите ви ще се решът с магическа пръчка. Подписа не променя нищо и никой. А може би си мислиш, че има сигурност като има подпис. Тук само ще се засмея. Няма сигурност момиче, тя е илюзия само в мислите ти. Ако ще на 100 места да се разписва и да вдигнете най голямото на света парти е все тая. Утре му писваш или той на тебе, развеждате се и това е. Гаранция во веки веков няма заради подписа или последвалото парти. Или може би просто искаш да се видиш в бяла рокля и хората да те гледат колко си прекрасна. Жалка работа. За това не ти трябват последвалите главоболия, ако си толкова суетна. Някаква реална и смислена причина има ли да искаш да се омъжиш или просто защото "така трябва" и "както всички"? !? Пак ти повтарям, сватбата не ти дава никаква гаранция за любов, щастие или че ще бъдете заедно и няма да те напусне заради друга. Ще ти кажа, че просто не сте един за друг. Нормално е приятелите да са по важни от теб. В неговият живот теб днеска те има утре те няма, а на приятелите можеш да разчиташ цял живот ако са истински разбира се.

11.   Да, благодаря за мненията Ви... само не знам защо голяма част от вас обожават да се заяждат!? Сватба искам, не за да вържа някой, а защото съм суетна--ясно ли е сега. Може и да не е с този мъж. А до номер 2 само ще кажа - мила, ти според мен имаш повече проблеми от мен... личи ти по злобата-чак пяна ти капе от устата ;-) И сигурно са те зарязали с дете... щом говориш по тоя начин :-) Хайде успех и щастие на всички! Аз си реших какво ще правя.

12.   Щом е небрежен към теб-потърси внимание при друг мъж!
Ти не си мебел!