Разкъсване след секс!
Приятели здравейте!
От два месеца си имам приятел, от около месец правим секс, в началото беше доста нежен към мен, обаче сега се отпусна и започнахме да правим по-груб секс, като последният път прокървих. Забравих да кажа, че мъжкото му достойнство е огромно и наистина много ме болеше последният път.
Харесва ми всичко това, което правим, но това разкъсване ако мога така да го нарека ме притеснява.. не е текло много, но имаше обилно зацапване.
Според вас трябва ли да посетя лекар след като в момента се чувствам добре
Ии какво да направя относно бъдещи травми? Наистина му е огромен, а не искам да се разделям с него заради това, лудост е. Ще опитаме да сме по-внимателни, но и внимателно пак си боли..
Ж26

Коментари

1.   Възможно е. Аз отдолу съм доста дребна, родих и пак останах дребна и като правим секс първите поне 2 минути ме боли доста и понякога кървя... Просто няма оправия, може би при редовен и чест секс малко се оправят нещата. Нормално е ако си дребна, а той с пенис около 19см дълъг и дебел...

2.   Ами като искаш голям прът да ти брули сливата ще търпиш. Какво се оплакваш?

3.   Кви са тея глупости,вие биология някога учили ли сте?!
Отдолу не си дребна,ако си родила секцио е заради тесния ханш,при който бебето не може да се придвижи достатъчно бързо при раждане.
Родилите естествено често са с разкъсвания,защото не знаят как да спомогнат за раждането на бебето,и не слушат кога трябва да спрат и почнат напъването.
Родителите естествено не са "тесни",това чувство за тясно е от конците и придърпванията,след възръщането на сексуалните контакти се оправя.

Авторката ако е имала разскъсване ще кърви обилно и няма да спре.
Защо си мислиш,че е от размерът?
Ако имаш ранички вътре могат да кървят при секс,тъй като се спукват и дразнят.
След като боли и при нормален секс - посети гинеколог.
Не забравяйте както кръвни изследвания да си пускате за профилактика,така и посещенията при гинеколог са задължителни.

4.   На много отворени се правите, а не знаете, че има О-пръстени които се нанизват на пениса и така си гарантирате нужният размер. Пък и много ги величаете тези мъже, били с големи, колко големи? О това място минава плод с диаметър 10 см, няма мъж с такъв пенис. Той като се държи като разгонен нерез, и с малък пенис пак ще те боли. Махай го този пръч и си намери нормален мъж!

5.   Ако няма предварителна игра и не си овлажнена, и с по-малък член може да те заболи. Аз съм от тия естествено раждалите с разкъсвания, при мен още придърпва почти всеки път зашитото, макар че минаха почти три години от второто раждане, но това няма отношение към големината на члена на съпруга ми.
Накратко - повече грижа за теб преди проникването или поне повече лубрикант.

6.   Женското око насищане няма. Сега като ти е малко акъла, стискай зъби от болка и трай. Скоро ще ти го забие и в задния двор и тогава ще изревеш като кукумявка на Гей прайд.

7.   Надарените мъже по принцип внимават как процедират и в редки случаи се отпускат и вкарват докрай, само когато партньорката им е склонна да ги поеме безпроблемно!
Няма блъскане, няма бурен секс ако вагината не поема спокойно до дъно, а това се установява още с първото проникване!
На него ще му е кеф яко да набива, но тя ако кърви, значи нещо е попрекалил!