Физическо и платонично привличане към друг мъж
Жена съм и имам ТОКСИЧНА дългогодишна връзка. Нямам брак, деца или каквото и да е, което да ни обвързва материално. Връзката ми е наистина жестоко токсична във всеки аспект, единственото което ме задържа е навикът и до някъде секса, но от едно известно време се появи човек, който ме влудява и психически и физически (в добър смисъл, разбира се). За съжаление има дете от жена, с която вече няма отношения. Не знам какво да направя, но особено в сексуален аспект ме привлича толкова много, че само при мисълта за него и се побърквам. Имам огромната нужда да бъда с него. Такова желание никога не съм изпитвала. Той иска между нас да има сериозна връзка, но не знам дали бих се откъснала от токсичната, не за друго, а защото позволявам да ме манипулират и използват без дори да го осъзнавам и се връзвам. А човека с когото се запознах наистина ми въздейства към по-добро и в същото време изкарва от мен нещо бих казала животинско, което искам да му отдам..

Коментари

1.   Явно осъзнаваш много добре, щом го пишеш. Отвори нова страница с новия мъж.

2.   Вземи го като го искаш.

3.   Е и? Само да не излезе новата връзка по-токсична от старата? На този още не си му сърбала попарата. Щом оставя жена с дете, даже може да не я остави, а само да ти казва така.

4.   Щом го осъзнаваш, приключвай с токсичната връзка и започни нов живот с новия.

5.   Нищо подобно. Ти напълно осъзнаваш, че връзката ти е токсична, че те манипулират и използват. Не знам дали чувството към втория мъж е реално, или е опит на подсъзнанието ти да те измъкне от порочния кръг на настоящата ти връзка, но ми се струва обстоятелство, което се е появило точно навреме.
Предполагам си писала тук защото ти трябва подкрепа, имаш я. Хайде, действай, давам ти моята благословия. Живей си живота качествено, спри да се тровиш.

6.   Това жените сте мега мазохистки,токсична връзка ,а стоиш в нея .Защо,за единия секс?

7.   Зарежи го този, не бъди глупава - гледай напред към по-здравословните отношения. Сексуалното привличане в един момент престава да съществува, когато се почувстваш крайно наранена. Просто изведнъж ти става противен, защото всяко търпение си има граница. Тогава и с пръст няма да искаш да го докоснеш, при мен така стана - 180-градусов завой, заради отвратителното му несериозно отношение... а бях луда по него...

8.   В това е истината, в това се крие щастието. Привличате ли се, няма как да няма разбиране. Тия, които коментират за хсрактери и общи интереси, не ги слушай. Утопично е да вярваш, че може да има мъж, с който във всичко да стр ок, това е тотална глупост. Важно е физическото привличане.

9.   н 6, всички сме малко или много мазохисти в един момент от живота си...
Знаеш ли колко мъже стоят в обременяващи връзки заради единия секс? ! Много повече са от жените, определено!
Тук беше писал мъж, оплаквайки се от поредната мърла дето нито чисти, нито готви, нито работи, паразит неземен някакъв, но била много красива и правила страхотен секс!
Какво да го правиш, търпял я щото я обичал...? !
А колко пък, жени и мъже, стоят в отровни връзки заради пусти страх от самотата? !
Та аз не критикувам... всеки си знае...

10.   Какво значи токсична връзка, а дали не е само в твоята глава, че е токсична връзката ти. Ако веъзката ти е токсична как и защо секса го бива и как така имаш желание, как имаш привличане, а колкото до тоя новия той не е стока по описанието.

11.   Номер 9 е прав. Животът е шибан.