Връзка с 10 години по-млад мъж?
Здравейте, какво мислите за подобна връзка, ако приемем, че е сериозна? Има ли шанс да просъществува в обществото, което по правило не приема различните?

Коментари

1-50 от 101

1.   Разбира се, че има шанс да просъществува. До някое време.

2.   Има шанс, зависи от ситуацията. Ако си разведена и без това ще е трудно, но защо не.
Зависи и на колко сте години. Едно е един 15 годишен да е с 25 годишна, друго един 25 годишен с една 35 годишна, 35 годишен с една 45 годишна. Усещаш, че с напредването на годинките сякаш връзката става по-приемлива.
Друг въпрос - в състояние ли си да му дариш деца да кажем, ако той поиска след 5 години?
Иначе, ако се поддържаш, няма да се забелязва тази разлика. Спокойно. Иначе сте перфектни като двойка. Жените едва след 30 стават достатачно сексуални за по-младичките мъже, освен това живеем почти 10 години по-дълго и теоретично ще може да живеете много по-дълго така заедно.
В крайна сметка, какво ти дреме за обществото? Живей си живота, ще свикнат. Всяко чудо за три дни. Ще клюкарят, после ще си намерят друга „жертва“. Клюките са важни за сплотяване на общността, не го приемай лично, човешко е.

3.   Да, защо не? Радвай се на живота, майната му на обществото - не живееш за хората! Плюс това вече не трябва да сме едно такова ограничено общество, че да те съдим, то убийците неможем да осъдим, но в живота на хората обичаме да се бъркаме.... Желая ти късмет във връзката!

4.   Има шанс.

5.   Познавам такива семейства

6.   да, и аз познавам и вече са част от ежедневито и никой не се сеща за „скандала“. Така се свиква с това, че проблем няма. Освен това обикновено жената изглежда по-млада от годините си, а момчето с годините по-възрастно и разликата все повече се губи

7.   М 35 год. няма да стане, след 3-4 год, ще иска по-млада, сигурен съм.

8.   Миличка. аз ходя с мъж 18г по млад от мен.... той беше на 17, аз 35.... ето ни сега, той е на 29, а аз на 47... никой не вярваше, че ще стигнем до тук... имах брак и деца, преди него... може да се каже.. че го отгледах като син... истината е че със интимността го задържах до сега.... никога не съм му отказвала.. а беше страшно сексуален.. имайки предвид че влизаше в пубертета. Още ме желае, но ние живеем извън Бг. Тук нещата стоят по различен начин на мислене. Той е различен също. Толкова години щастие с него, никога не бях изпитавала в живота си, благодарна съм на господ, че го срещнах и опознах истинската страст, любов, романтика, интимнсот. С него разбрах какво е истински оргазъм в живота си. Щастлива съм с него всеки нов ден сякаш е ново начало и ново търсене на обичта.. За 11 г до сега никога не сме се карали за нищо. Зависи от човека, това мога да ти кажа.

9.   Аз като бях на 20 имах прекрасна връзка с момиче на 28 беше мн хубаво щом се обичате спорад мен няма лошо Хектор

10.   Какво те интересува обществото? Щом се обичате-хубаво, любовта няма граници.

11.   До 8!
Момиче, тази любов е преходна, скоро ще остави като се влюби в действително по младо и хубаво момиче. И ти ще има да виеш като вълк тук!

12.   От 3 години имам връзка с жена, която е 9 години по-голяма от мен, а от 2 години дори живеем заедно. От няколко месеца нещата започнаха да вървят зле и имаме доста разминавания - сексът изобщо не върви, защото съм доста по-сексуален; - взаимоотношенията започнаха да страдат, защото тя започна да си кара тийнейджърските години - вече не работи, дремем вкъщи през отпуските, почти не излизаме заедно навън, защото това било тъпо и минало, а сега й трябвало спокойствие; да не говорим, че вече има и проблем със забременяването и след доста ходене по лекари се оказа, че трябва да регулира доста неща, а не го прави. И така - смятам, че рано или късно ще се разминем нацяло и каквито и чувства да е имало или има (все още) нещата ще се разсъхнат в един момент. Ако сега, след този известен опит, който имам с нея, всичко трябваше да почне отначало, със сигурност никога не бих се захванал.

13.   12, това може да се случи с всяка друга връзка. Аз познавам такова семейство, разликата е само 7 години, но не върви добре, това стана, след като жената почна да навлиза и в критическата окончателно. В конкретния случай, тя просто не е искала да се жени и късно среща младия мъж. За съжаление се проваля и като съпруга и майка. Не знам, не се развеждат от материални причини.
И все пак, не мога да кажа, че всички подобни връзки са обречени. Просто се случва. Има и много трагични връзки с хора на една възраст.

14.   В обществото всяко чудо е за 3 дни, по-важно е вие как виждате връзката си.
Мечо Пух

15.   Аз съм авторката. Благодаря на всички ви за изказаното мнение. Знам, че всичко е индивидуално и зависи и от двамата, но това, което най-вече ме притеснява е казаното от номер 7 и 11 - че след няколко години той наистина може да се влюби в по-млада и хубава жена и тогава ще е много по-трудно за мен. Мнението на обществото ще го преживея, но няма как да знам как ще се развият нещата след 5 години например, а времето за мен си лети... Само за информация - аз съм на 35, не съм се омъжвала и нямам деца, той е на 25, мисли изключително зряло за възрастта си. Все още не съм допуснала нещата да се задълбочат и сама си поставям ограничения, защото ме е страх, че след време ще страдам, а и вътрешно не съм убедена в просъществуването на такава връзка, макар да си приличаме изключително по темперамент, характер и интереси.

16.   Aвторке, току що чух един цитат от лекар

„От живота никой не се е измъкнал жив“ та и ти така.
Какво му мислиш?
От любовта без сълзи едва ли някой се е измъкнал, но хубавото време с момчето, никой няма как да ти вземе.

Колкото до по-младите и хубавите, ами това ще е по-голям стимул за теб да се поддържаш!
Проблемче може да има, защото ти трябва сега тепърва да мислиш за бебе, докато момчето може да не се чувства още готово.
Ако обаче не искате деца, защо не?

“Все още не съм допуснала нещата да се задълбочат и сама си поставям ограничения, защото ме е страх, че след време ще страдам, “

Мила, май ти до сега с всеки мъж в живота си така си процедирала, сега пак си намираш оправдание. Толкова те е страх да не бъдеш наранена, че се лишаваш днес и сега от любов.
Изпускаш много!
Като ти се дава, взимай!

17.   То никой не може да даде гаранции какво ще стане утре, а ти искаш такива за след 5 - 6 г. Я се огледай! Пълно е с такива дето нямат разлика като вашата, а или той, или тя започват някоя паралелна връзчица, забежка или както още се нарича. Да се отказваш от нещо хубаво, само защото после може да стане нещо лошо е твърде глупаво. Така мисля. Успех.
wanderer

18.   Аз съм 8, до 11... Аз съм Жена на 49 вече... дори и да ме остави... както се изразяваш... Това са 11г.. с него.. период, който винаги ще живее в мен с красивите неща в живота. Винаги е мил, нежен, внимателен, чувствителен е. Успяли сме двамата в професиите си, и до сега не съм му отказвала секс, Това са 11г... и на мен ми е харесвал, чудно ми е как.. някой мъже лъжат, че Жената не искала и т. н.. проблема е във вас самите, че се чувствате несигурни дали ще се справите.. Мога да кажа.. че бях истински щастлива с този млад мъж до себе си.. има дъщеря на 27, но никога на нея не погледна като на жена... асе държа все едно е бащата.. :)) Индивидуално е всичко в този Живот.. Не се страхувайте.. живейте го. Аз ако имах тези предразсъдъци, нямаше никога да разбера какво е истинското щастие... По младите мъже боготворят по големите жени.. Ние сме им майка, сестра, любовница, приятелка, всичко в живота. Авторке, съвет няма да ти давам, защото ти самата вътрешно ще разбереш, кое е правилно за теб. Не се води от мнения и напътствия, всяка душа има своята потребност, и никой човек не е в състояние да вникне в теб, за да разбере от какво имаш нужда. Какво означава не се е реализирала като майка, съпруга? - Много жени раждат, но колко от тези деца, утре няма да станат престъпници? Това са мнения важали преди 21 век. Времето сега е различно... Все пак.. каквото и да имаме... си отиваме от този свят и ставаме храна на червейте!

19.   С мнението си исках да кажа, че толкова по-възрастна жена и толкова по-млад мъж са сексуално несъвместими. Вече никой не може да ме убеди, че жена над 45 може да удовлетвори мъж в разцвета на силите си. Нито някой може да ме убеди, че жена на 40 може да бъде удовлетворена от чичко към шейсетака. Именно сексът определя нещата. Тези възрастови граници - над 45 при жените и над 55 при мъжете са определящи за това какви са нуждите на съответния индивид. Сега ще кажете, че има случаи и пр., но нека разсъждаваме върху идеалния случай - без финансови и други зависимости. Здрави, прави мъже под 35, без зависимости никога няма да издържат жена над 45 и обратното - здрави, прави и осигурени жени на 40 никога не биха издържали с мъж около 60.
При мен случаят е такъв, че ако зарежа каката, тя умира права с всички борчове, които има да изплаща и мижавата учителска заплата, която получава. Но едва ли бих издържал дълго на това положение. така че правете си изводите :)

№12

20.   Номер 12, от толкова робуване на стереотипи, изпускаш много.
Мъжът ми е с 25 години по-голям от мен, подобни на теб мърморят под мустак, че бил ме използвал за секса, ха - точно обратното! Сексът с него е перфектен и не можем да спрем просто от много години да го правим поне веднъж на ден!!! Изпускаш! Браво на авторката, не слушай „доброжелателните“ моралисти

21.   №20, надявам се когато той е на 70, а ти на 45 сексът да е точно толкова перфектен колкото сега. Но се съмнявам дълбоко.
№12 и 19

22.   Мерси за загрижеността, но аз живея днес и сега.
Освен това дълбоко вярвам, че и един 70 г. мъж ще ми достави чудесно удоволствие, когато си е моят мъж, когато се обичаме, когато си го гледам да е здрав и здравословно хранен. Сега изглежда на 30 буквално, спортува, прекрасен е и всички ми завиждат. И да, използвам го и за секс, прекрасен мъж е и баща му е, а какъвто той днес, такъв синът му в бъдещето. Нека само сме живи и здрави, сексът ще е супер!
За авторката - не слушай хората, живей за себе си и за мъжа, който обичаш!

23.   №8, Първият ми мъж... живях 8г но с него секса не вървеше, той не беше сексуален.... и с времето се пропи и го зарязах... №12, искам да ти кажа, още не съм влезла в КВ... сега се чувствам най-сексулна от всякога, за издръжката не знам... аз имам достатъчно пари сама да живея, той също, макар че в началото аз го издържах, сега печели добре.. той играеше в 3 дивизия в англия, когато се запознахме... аз му настоях да се откаже, сега малко ме е яд, но по добре за здравето му.. аз съм му казвала, и да ми изневери няма да му се сърдя, но не го е правил до сега...

24.   №19 ти можеш да съдиш само от позицията на твоите години обаче. Аз не съм съгласна с теб, всичко е твърде индивидуално.

25.   До нм 12. Много си прав. Точно това се получава. Имах връзка с 8 год, поголяма жена. Разликите във всичко се много ясни, колкото и да се заблуждаваме. Да, докато става въпрос за секс, няколко пати в седмицата е много добре. Обаче, като нещата стават посериозни (съжителство, брак), е вече е съвсем поразлично... оставете ги филмите, вярвайте на този който изживял.

26.   До №12 и №25, Всичко е перфектно, но не годините са от значение... когато са на 20 е същия проблем, тогава е по зле ситуацията, навремето хората ми бяха казвали, ако искам в живота много секс, да не се Женя... и се оказаха прави.... НИКОЯ ЖЕНА НЕ ИСКА САМО СЕКС, ПРОСТО БЪЛГАРКИТЕ СА ФРИГИДНИ ТОВА Е, Я ВИЖТЕ РУСКИНИТЕ, ПРИ ТЯХ СЕКСА Е КАТО МИЕНЕ НА РЪЦЕТЕ В УМИВАЛНИКА. АЗ СЕ ОЖЕНИХ НА 20 ТЯ БЕШЕ НА 17... СЕГА СЪМ НА 47... СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ЦЯЛАТА МИ СЕКСУАЛНА ЕНЕРГИЯ ОТИДЕ НА ВЯТЪРА. В ОНЕЗИ БУРНИ СЕКСУАЛНИ ГОДИНИ.

27.   26, що бе?
Съгласна съм за рускините, имам много такива приятелки, чудесни са! Изпусна ги и на морето, отдават се за една бутилка водка и не се чувстват използвани, напротив! Чудесно се обличат освен това и са много красиви.
Не смятам, че българките сме фригидни, особено по-младите сме си много тамън. Ама под 30 да гледаш, че сред каките има много с обработен мозък.
Не си изпуснал влака. Развеждай се и оле! Аз съм с мъж на твоята възраст суперско е!

28.   До номер 25 от Авторката. Здравей, ако следиш темата би ли споделил защо съжителство или по-сериозни отношения в един момент се превръщат в проблем? Точно това е, което ме притеснява и мисля, че твоята гледна точка ще ми е полезна. Благодаря

29.   До Авторката, от 26 Здравей! Вина за дадени проблеми в едни отношения несъмнено имат и двамата.... В повечето случай са породени и от нас мъжете в неразбирането на отсрещната страна.. КОМУНИКАЦИЯТА е ключа към всичко... но тя липсва и от там се създават всички проблеми. В днешно време липсва.. а така колкото и да Обичаш някого.... чувствата си отиват... Проблемът е в нашите прекалено големите очаквания в другия партньор, когато от себе си даваш всичко, а не получаваш нищо.. в един момент се чувстваш изчерпан и недооценен.. Важна е комуникацията! Интимността е също важна, аз не говоря... да го правим всеки ден... Под интимност се разбира и само целуване, гушкане.. понякога по детски закачки.. :)) Трябва в този свят да запазим и детското в себе си.. а не да пренасяме проблемите отвън у дома!

30.   Здравейте. Аз съм на 29, а той е на 19. Всичко за мен беше само игра. Мислех го за недодялан, недорасъл и наивен. Сега сърцето ми се къса, като си помисля, че би пожелал да бъде с друга. Ревнувам го невероятно. Ние сме толкова еднакви, разбираме се с половин дума, дори само с поглед. Казва, че му харесва повече с мен, отколкото с някоя по-млада, но е и много прикрит, не показва чувства. Ще се побъркам. Искам само да се наслаждавам на моментите, а вътрешно изтерясвам от страх, че ще го загубя.

31.   Макар и стара темата, ще напиша че аз съм точно в такава връзка с 10 год по -млад мъж. Наистина секса ни е супер, дори той ми е споделял че за неговите 32 год, за първи път прави такъв секс, в смисъл разкрепостен и без всякакви предразсъдъци от моя страна. Мисля, че не възрастта е от значение, а хората, и най вече, както е писал № 29 комуникацията м/у двамата е на първо място. Говорим си и си споделяме за всичко, от ежедневните проблеми до най-тъмните си сексуални фантазии....
Да, аз съм разведена с едно дете, но в момента с този мъж мислим за брак и бебче, и не ми пука какво ще кажат хората.... все пак живеем един живот и трябва да направим така че един ден да не съжаляваме за пропуснатите моменти в него :)
А ти си в прекрасна възраст, така че радвай се и обичай момчето си :))

32.   Няма лошо, номер 32 - просто се надявам, че след като си решила да правиш деца на 42 имаш и достатачно пари да си следиш бременността, защото вероятността от малформации при жени над 40 е доста голяма. (по-голяма от това двама първи братовчеди да създадат поколение). Успех иначе
П.П. Аз лично не вярвам, че обезателно в една връзка е необходимо да се раждат деца. Не смятам, че рискът да причиниш на детето си живот с Даун или друг синдром е съизмерим с желанието да имаш второ дете от точно този мъж на 40

33.   към № 32 - първо попрочети малко повече за това заболяване:
Синдромът на Даун обикновено се явява в следствие на грешка при деленето на клетките. Не е установено защо това се случва. Установено е, че тази генетична аномалия се появява при зачеването и не е свързана с конкретни действия от страна на майката по време на бременността. Преди време се мислеше, че честотата на раждане на бебе със синдрома нараства с увеличаването на възрастта на майките. Днес, статистиката сочи, че при 80% от бебетата със Синдром на Даун са родени от жени под 35 годишна възраст.

И второ, в какво вярваш ти, си е твой личен проблем, дали трябва да има деца в една връзка или не, пак е въпрос на собствен избор/и на двамата партньори/ и мироглед!
И трето, какво решава всеки човек сам за себе си, си е негово лично право и съответно отговорността за действията си, той си я носи.
Но никъде и за никоя жена в каквато и възраст да е, няма гаранция, че няма да роди бебе с малформации! Същото се отнася и за теб, ако разбира се си жена...??

34.   Номер 33 - съгласна съм с теб, никой не е застрахован, но те съветвам да останеш стъпила на земята. Достатачно съм чела - при 15% от родилките над 40 г. има проблеми (не само даун, има и други синдроми), 7% при жените под 35 г.
Бременността ти ще бъде автоматично наблюдавана като рискова, има си причини, не мислиш ли? Прочети и за рисковете за преждевременно раждане, спонтанен аборт.

Иначе, лошо няма - и без това имаме много ниска раждаемост, живеем по-дълго. Вярвам, че ако успееш да заченеш и да родиш здраво дете ще бъдеш по-добра майка от всяка 18 годишна бременна булка.
И все пак - следи си бременността (ако забременееш) и не си въобразявай, че си на 30.

Колкото до връзката ти с по-младия мъж - не виждам някакъв проблем. Сигурна ли си обаче, че искаш дете заради самото дете и заради самата себе си или просто искаш да се състезаваш с мадамите на възрастта на приятеля си?
Този въпрос ще си задават хората около теб, но това не е толкова важно. Важно е ти да си знаеш за себе си.
Ние тук изобщо не сме важни. Не лъжи само себе си. Ако си честна към себе си, проблеми нямаш. В крайна сметка и болното детенце заслужава да живее. Никой не е застрахован, нали така. В много държави е нормално да се женят 1ви братовчеди. И ние трябва да го позволим. Аргументът на Законодателите в тези държави е , че вероятността за малформации при първите братовчеди е точно толкова, колкото при родилки над 40 г. Не можели да забранят на една жена на 40 да ражда, не може да забранят и на първите братовчеди да се женят и създават потомство, всичко друго е дискреминация.
Но ние сме изостанали като общество и ценности, а това е съвсем друга тема. И аз не мога да приема мисълта да създавам поколение с братовчед си, но нямам против връзка като твоята. Успех и дано успееш да забременееш.

35.   Аз също живея с мъж по малък от мен с 9г вече 16г проблема е, че той още ме ревнува. И аз ставам все по хубава ген

36.   Ей тук ме убихте! Бременност над 35 не носи по-големи рискове, от тази при млада жена??? Глупости, лелички.. глупости!
В 21 век, информацията по тази тема е толкова достъпна - сайтове, литература, консултация с лекар..
Напълно подкрепям номер 34 (извинявам се за неуважителното 'обръщение'), в това отношение!

И по -повод така модерното и динамично време.. само в страни с назадничево мислене, хората са изправени пред подобни терзания и дилеми. Живейте си живота и настройвайте психиката си към настоящето..
Успех!

37.   Добре, хубаво, има малко по-голям риск при бременност над 35, и сега какво? Дай като сме минали определена възраст да не раждаме? Ми то има риск и като ходиш по улицата да те блъсне кола, и като ядеш да се задавиш, и като ходиш на море да се удавиш, и да стане земетресение и да те затрупат развалините, и т. н и т. н. да не продължавам, че май е риск самия живот, и какво, да си слагаме въжето на шията ли?

38.   А бе хора осъзнайте се малко, как ще е нормално жената да е по голяма от мъжа. Супер смешно е, особено ако е по голяма с 10 - 15 години ужас. На мен ми се случи да ме оставят заради по голяма жена и не го пожелавам на никой дори и на най големия си враг. Все едно да си легна с баща ми. И тази жена ще е на 36 а мъжа ще е на 21 и какво правим? А какво говорим за семейство, за деца с тази разлика и то от страната на жената мили боже. И накрая моя приятел пак ме потърси, пак иска да е с мен защо? Защото вижда че няма как да стане с тази, няма как да има деца от нея. Та тя може да му е майка, за какво говорим. Тези които одобряват тези връзки, значи са много зле..

39.   Може, но трудно.

40.   Потресена съм от коментар 34! Как може такова нагло и безочливо изказване! Аз на 36 ще й кажа, че и тя натам е тръгнала да става леличка. Всеки трябва да има право да избира дали да ражда или не. Щом природата е дала на жената менструация до 50 годишна възраст, значи и на 50 има шанс. Тя природата си знае работата. Около мен колко нараждаха на по 38-40, пък са си здрави децата и добре.

41.   Вече 7 години живея с мъж по-млад с 9 години и се чествам страхотно.

42.   Стига нещата между двамата да се получат, защо не.
Мен лично все по-малки ме харесват, може би защото не изглеждам на годините си (мнение на познати и непознати), нямам обяснение.

43.   Всички сме пълни с предразсъдъци, пресметливост и страх от обида. Това е диагнозата за всички нас. Възрастта вероятно има значение, и то ще се покаже в един момент, но докато пресмятаме тази вероятност, ще пропуснем ползите, и докато се страхуваме, че ще останем някога сами, ще бъдем сами. Много е просто - слушай сърцето си. Не се съветвай с никой. Обичай, не се обиждай, не се отчайвай, усмихни се на живота. Господ да е с нас!

44.   Ми не знам какво те притеснява. Радвай се че си спо младо мъжле. Аз имам една приателка дето е на 36а той на 24. Тя се разведе преди години и си има две деца на по 7, 9години. Толкова е щастлива с това момче че не мога да я позная. Добри друшки сме и мога да ти кажа че ми споделя всичко. Влеглото е доста задоволена от него. Тя си е мацка и то доста секси. Има си всичко гърди едри дупе стегнато ходи по фитнес подържа се заради него много повече и изглежда доста готина. Дори и завиждам както и повечето нейни връснички. Ако се харесвате и той испитва удоволствие от треб в леглото и те обича защо да не си с него. За мен тези десет години са ряткост, но всека жена която минава 35 си мечтае да има по младо мъжле, тека че не се оплаквай а просто се радвай на късмета. Иначе на опществото и на роднини майната им квото искат да говорят. Прави си кеф на теб не на другите.

45.   Страхът е най - големия грях! Ние всички поставяме условия, а това ни отдалечава от истинската любов.След 17 годишен изчерпан първи брак и две големи деца, се влюбих споделено в 11 години по-млад от мен прекрасен мъж.
Имаме чудесно семейство с малка дъщеричка. Родих я на 43г. с нормалните проблеми при бременност и раждане. С баща и се запознахме , когато той беше на 29, а аз на 40г.
Всичко зависи от вашите граници и искрена любов .

46.   Здравейте
Искам да Ви попитам какво ще кажете за разлика между жена по-голяма с 16 г. от мъжа.
Ние се влюбихме преди 8 мес. и сега имаме доста силни чувства един към друг. Той не е българин и не сме се срещнали все още. Любовта ни е на камера и сега настоява за брак. Той е на 36 г. Аз не мога да му родя деца и съм говорила с него по този въпрос. Казал ми е че иска мен независимо от всичко защото е по-добре да живее с жена която има сърце и която обича той от сърце отколкото да се ожени да има деца а да няма такива чувства към жена си.
Мен ме притеснява общественото мнение и факта че неговото семейство толкова години са чакали да се ожени и да има деца а изведнъж се появявам аз в неговия живот без да мога да му дам наследници. Да той не държи на това но сега, а след някоя година ако вече не мисли така? !
Определено имаме силни чувства и искренни между нас но когато започна да мисля върху нещата аз започвам да се двоумя.
За годините си изглеждам добре и си крия 7-8 г без проблем. Но мисля че това няма да продължи много години още. Всичко става все по-трудно.
Много съм объркана и не зная какво да правя но зная че наистина за първи път в живота съм обичана по такъв начин и съм щастлива.
Чудя се дали да сложа край или да се втурна с моята възраст в луда любов и обич която цял живот съм мечтала да получа.
Очаквам вашите коментари по моя случай но моля без грубости и нецензурни изказвания. Аз имам нужда не от упрек а от наистина добронамерени мнения и съвети.
Благодаря ви предварително.

47.   Към 46 :
В любовта страхът няма място. Опитайте с цялата надежда и всичко, което сте готови да дадете при всички останали случаи. Не се тревожете предварително. Аз познавам една такава двойка приблизително с вашите години и са щастливи. Българи са и са обикновени хора.
ЖЖивейте спрямо вашите си усещания. Ако искате да сте заедно и семейство - осиновете си.
С най-добри пожелания: Катерина

48.   Здравейте Катерина!
Безкрайно съм Ви благодарна за подкрепата и разбирането което ми оказвате. Аз наистина се нуждая точно от това в момента защото не се съмнявам нито в моите чувства нито в чувствата на мъжа в живота ми. Не зная как ми се случи всичко това. Започна всичко на шега и случайно и прерасна в една много красива приказка. Благодарна съм на съдбата за този подарък който ми направи макар и толкова късно но все още има какво да дам от себе си.
Аз не съм очаквала всичко това да ми се случи. Имам си две големи дъщери и държавна работа и си живеех в своя собствен свят докато се появи този мъж и ми преобърна живота по най-неочаквания положителен начин който дори не съм мечтала да имам. За едно кратко време заживях вече и за себе си защото до тогава бях се изключила от живота. Събудих се от съня на отчаянието който ме беше налегнал и започнах да правя много неща за себе си и дори научих елементарно говоримо френски език за да общуваме с него. Всичко се развива с такова темпо в живота ми че толкова жива не съм била и като млада жена.
Благодаря Ви още веднъж за добрите думи и пожелания.
На вас също ви пожелавам много късмет в живота.
Ще ми бъде приятно ако ми пишете когато имате възможност.
Н. П.

49.   Мили дами. Аз съм на 36, той е на 27, нямаме деца и предишни бракове. Той ме хареса физически, аз се дърпах, за мен беше хлапе на двадесет и една, но накрая "се предадох". Секса с него е страхотен. Фройд е казал, че най-пълноценната връзка е между 45 годишна жена и около тридесет годишен мъж.

50.   Номер 49, след няколко години, като вземат да ти висят месата, ще видим тогава какво е казал Фройд...

1-50 от 101