Влюбена в любовника
Здравейте!! На 20г. Съм, живея с приятеля си на семейни начела, имаме момиченце на годинка и живеем при родителите му.
От квартала има момче, негов приятел, който е женен и има 2 деца.
Моят приятел не е по романтиките, по-точно е един вид единак, иска всичко сам да прави и предпочита да е навън с приятели, отколкото вкъщи с мен.
С това момче от квартала се срещаме от 2-3г. Още преди да имаме деца, общо взето сме за единия секс може би така си мислехме, не знам..
Постоянно когато можем си говорим по телефона, споделям му, изслушва ме, казва ми, че ме обича, държи се страшно мило с мен, а и много ревнува...
Преди години ми беше предложил да му стана жена..
Влюбих се, искам постоянно да го виждам, да си пишем и т. н. , аз не съм за секса, мога да се видя с него и без да правим секс, но при него това дори надделява... Знам, че няма как да стане нещо между нас, аз неискам детето ми да е нещастно.. Моят приятел тези дни заминава за чужбина и това момче иска пак да се видим... Дали според вас той наистина изпитва нещо към мен или се възползва заради секса?

Коментари

1.   Айде поредната която държала на мъжа си пък целия квартал я минал и пита кво да прай. Ами мила продължавай в същия дух.

2.   Здравей. Вероятността секса да го води е голяма. Можеш много лесно да разбереш. Ами спри секса и виж какво ще стане :)

3.   На този етап, след като знае ,че си семейна и няма как да си с него ,иска да те ползва само за секса. По-важният въпрос е защо не си му станала жена, след като той е искал? Защо си избрала съпруг,когото не обичаш и желаеш пред тръпката си?

4.   Гнусно! Приятелят и не бил по романтиките... Защото пък да мишкуваш и да лъжеш и то с години е много романтично.
Дали любовникът изпитва нещо повече от нагон за секс към теб , няма как да знаем, питай него.

5.   Аа, дали е редно да лъжете така мъжете и жените си и да им губите ценни години от живота, в които те биха могли да прекарат щастливи с някой, който ги цени, вместо с лъжци като вас?? Не знам какъв ти е точно на теб случая и дали мъжът ти е наистина толкова лош, колкото казваш, но те съветвам да го напуснеш, защото не правиш услуга нито на него, нито на себе си. Ако си искала да потръгнат нещата с него, щеше да се постараеш, както и той, а не да ходиш да му изневеряваш със съседа. Това е просто супер грозната история, отгоре на всичко разбиваш и семейството на този приятел. Не си прави излюзии, че само той е виновен, понеже той носи отговорност за семейството. И ти си отговорна, в този свят има закономерности и причинно-следствени връзки,които абсолютно никой не може да избегне. И да няма господ, рано или късно, всеки плаща. То е съвсем логично, че мъжът ти като разбере, може д ви изпозастреля примерно. Или жена му също така. И тогава на това дете не му правиш услуга. Излез от тоя батак. Остави мъжа си, защото не го заслужаваш, ти си го предала вече и си го направила на маймуна. Взимай си детето, докато не се е разбрало още и си търси свободен човек. Не разбивай семесйството на приятеля си, нека той сам прецени как да каже на жена си и дали. Може и тя да е същата като него, а може и да не е. Ти работа в чужди семейства НЯМАШ! Не знам как паднахте толкова ниско, покрай тия американски и европейски "ценности" брутално деградирахте. Как нямате елементарно усещане за достойнство, не знам. Като не ти харесва мъжът ти и не си гледала овреме, ми остави го. Човекът,какъвто и да е, също има право на щастие с някоя по-почтенна от теб.Зорлем си създавате проблеми и драми в живота. Малко ли драми създава един мъж, че ти и втори взимаш да ти пили на главата? Аз не бих се подложила на такова нещо, не знам ти с какъв акъл го правиш. Айде осъзнай се малко, че да не те четем по новините "Мъж уби жена си и любовника й, а после се самоуби и остави две деца сирачета". Не е нужно да си гении, за да се сетиш какво може да последва. Пълна пошлост и простащина. Отвратена съм! Осъзнай се момиче!

30 жена

7.   Съвсем си се оплела. На 20 г с дете, живееш при родителите на мъжа ти. Ходиш с баща на 2 деца. Той преди ти е предлагал да се ожените, но ти си му отказала? Защо? Има причина да си му отказала. Има причина да родиш дете на приятеля ти. Размисли върху това. Не можеш да имаш всичко. Ти си избрала и има причини за избора ти.

8.   Вие с това "момче" сте страшно отговорни родители. Жалко, че такива ненаживели се да не кажа какви създават деца.

9.   Да, изпитва силен кръвоносен поток към долната част на тялото. В такива моменти човек говори каквото му скимне, така че да получи това което му трябва. Единствено ти се филмираш, пък той хем си има жена, хем любовница. Ако толкова те е искал за жена да са се случили нещата.

10.   Възможно е да изпитва, но каква файда. Не може да я карате така вечно и да лъжете партньорите си. Рано или късно ще се разделиш с човека с когото живееш да знаеш. Той може да не е по романтиките, ти не го осъзнаваш ама твоята липса той също я усеща и някой ден ще се разпадне връзката ти. Не са хубави тия работи, деца, изневери, а си толкова малка... имаш време да подредиш живота си, но мисли добре.

12.   И всичкото това заради нещо, което съществува по филмите за да промива мозъци - т.нар. романтика.

14.   Кога бе,момиче за 1-2 години съвместен живот толкова се насити на мъжа си,че още необлизала меда почна да изневеряваш?Ако е някоя жена,която живее 20-30 години с някой грубиян,който я унижава и малтретира чисто по женски бих я разбрала.Каква романтика очакваш-та тя романтиката трае няколко месеца,докато няма грижи и ангажименти.А тоя нищо не изпитва към теб-просто си лесна и се разнообразява човека.Любов ли ти се привижда,нормална ли си?Вземи първо порасни.Жалко за детето ти.

15.   А иначе мъжете били глупави. Чукат на воля разни глупачки лъжейки ги, че ги обичат, а те ще се разведат един ден. А те вдигат ли , вдигат краката. Ще дойде време проститутките да останат без работа..

16.   Голема романтика... да те блъска съседа до бебето ти от някой друг... Интересно ви е щот се криете заедно от т. н. ви партньори. Не е просто секс, а забранен секс и ви се услажда. Ако спре да е забранен, т. н. ви "любов" ще се изпари, така като се е изпарила с предния.