Бързо губя интерес към мъжете
Ж, 22
Водя полов живот от 14 годишна, излизала съм (понякога само излизане е било) с доста мъже и след секс винаги губя интерес към тях. Колкото и да са по-по-най-красиви, умни, мили, адекватни и тн, просто след секса пламъкът гасне. Не виждам какво повече би могъл да ми даде един мъж и като го взема, започвам да търся следващ. Някога вярвах в любовта, но вече не съм сигурна, по-конкретно не вярвам, че мъжете могат да обичат, затова вземам от тях каквото ми се полага и изчезвам. Не си вдигам телефона, не отговарям в социалните мрежи или направо ги блоквам. Знам, че е мега долно и гадно, но и на мен ми е било гадно, когато съм обяснявала, че вече не искам да се виждаме. Няма да се насилвам я, живея един живот и за себе си. След време никой не би ми благодарил дори за жертвите.

След последното ми виждане с мъж (да, имаше и секс), връщайки се от банята и поглеждайки го, сякаш не видях същия човек, не ми трепна нищо, не исках да ме приближава даже. Предложих му да излезем някъде, седнахме в едно заведение и около половин час по-късно се измъкнах с обяснението, че нещо забравих и трябва да вървя.

По-предишният път бях в апартамента на мъжа. Като приключихме с хубавото, веднага се облякох, целунах го и дотам. Той пита за утре, отговорих, че още не знам и тръгнах. Е, и с него не повторих, разбира се.

Та така... Понякога ме изморява да се занимавам с толкова много мъже, но от друга страна си прекарвам добре с тях и все пак и аз да положа някакво усилие. В момента си пиша с 5-6, освен това работя, уча и тренирам. Трудно балансирам всичко.
Това е, само исках да споделя.

Коментари

3.   Ти си ай да кажем като пеперуда. После защо жените са под общ знаменател. Имах една приятелка харесваше мъже с БМВ и изреди целия град, ама нали я возеха през онези години. Долна работа.

10.   Живей си така, щом не искаш да градиш връзка, да създадеш семейство и да имаш деца. Пожелавам ти все пак да срещнеш правилния човек и да не го изпуснеш.

11.   В ква любов си вярвала точно пък ти? Поредната разпоретина, която като стане на около 30 ще се сети, че й е дошло време за деца и ще излъже някой балък да храни нея и децата . А човекът в замяна ще получава една многократно употребявана дупка от най- различни утайки и ще живее в илюзия, че има уж някакво семейство. Ако историята е истина тва си е чист курвалък. Познавам една 16- годишна мината вече от сума ти народ дето пуска постоянно някакви сторита свързани с любовта и кви били мъжете. Аз нямам нищо против курви като мас, ама да говорите за любовта и че мъжете били еди- какви си ми идва в повече.

13.   Ти имаш манталитета на типична проститутка.
Кофти то в случая е че си млада жена а си просто една торба пълна с курове. За сега само това си получила от грабенето ти от живота, най вероятно така и ще си останеш.
Курвите като теб нямат умора от поемане на пишки постоянно.
Разбира се този пасив се пише на твоя сметка.
Написаното е обективно и не би трябвало да те обиди.
Само са пази от болести, пази и другите.
Успех в намирането на нови тъпкачи.

14.   Е, аз не губя интерес към мъжете, но те нямат такъв към мен.

Върти ги, наранявай, лъжи, разигравай, накрая върху теб ще рефлектира. Кармата е тежката последица след безхаберното поведение, белязано от моралното падение и прикритата безчувственост. Огромно безочие според мен. Недостойно за уж развиваща се жена.

Ж20

15.   И аз съм така, но ги склонявам да са ми БДСМ роби. Агресивна съм, доминантна, освен това и мъжемразка. Напердашвам ги, мъча ги, после ми правят кефа и "чао". Знаеш ли, и на тях им харесва да обслужват тялото на жената, и не само тялото де, стават роби в пълния смисъл на думата.

Ж,18

16.   И така ще бъде, но като попаднеш на някой хахав, изкриви ти носа и ти счупи джамовете.. Ще цвърчиш други неща, а много луди има и СОТ и МВР са слаба заплаха. Най-добре си търкай пичката или завирай нещо в нея, но не си играй.

17.   "по-конкретно не вярвам, че мъжете могат да обичат“. А ти да не би пък да можеш да обичаш?
Като те влече, карай така, докато има мераклии да те опрашат.

18.   № 13, не е к*рва. Не използвай излишен профанитет, не е нужен. Горката просто е психиатрично болна, личи ѝ по начина на мислене и променливите насторения. Писала е тук и преди, при това неведнъж - или "използва" мъжете, или ги ругае. Това е същата, която се фукаше как имала вече 89 бройки, но не спираше да надува клаксона как мъжете били долни, необичащи, мрън-мрън. Сега пък нарича себе си долна, малко да смени темпото. Буквално се повтаря във всичките ѝ коментари, а и не публикува тази история за първи път.

По изказа ѝ личи, че не е баш с всичкия си, защото всеки един нормален човек няма буквално да води различни непознати всеки път в леглото, ако наистина има толкова слабо мнение за хората от другия пол. Това е биполярност, вероятно породена от някоя травма. Дали тати я е обарвал, дали е със забавено развитие, може би и двете, не е особено важно. Не е к*рва, защото не го прави за пари и не (или поне не казва да) изневерява. Останалото си е буквално неин проблем, нека си води непознати не всеки ден, а всеки час. То и на Айшето ѝ се е изредила цялата махала, приятелчето се опитва да я стигне. Може би си прави колекция от венерически болести, кой знае?

Не се подигравай на хора с умствена изостаналост, не е редно. Може преспокойно момичето да е с диагноза от аутистичния спектър и да не може адекватно да изгражда комуникация или отношения с другите - повтаряне на една и съща история, нарушено общуване с другия пол, нестабилно настроение. Признаците са там.

19.   Според мен тази тема е написана от мъж. Това е мъжко мислене. А ако го е писала жена, то тя е тотално объркана и глупава. Което и ще го разбере след примерно 10 години.

20.   Вземи си вибратор за тази цел, няма смисъл да рискуваш здравето си със случайни партньори. А твоето състояние се нарича алекситимия - психическо заболяване. Липсата на емоции и невъзможността да ги изпиташ (освен физически усещания) може да се дължи от аутизъм, през анорексията и шизофренията, че до синдрома на раздразнените черва и др. С две думи както се досещаш имаш сериозен проблем, надявам се да имаш финансова възможност и да се обърнеш към психиатър или психотерапевт, психологът не е за теб. Трябва ти човек със задълбочени медицински познания.

22.   Много мъже са като теб.
Но въпреки това предполагам, че повечето коментиращи (непубликуваните до момента 9 коментара плюс тези, които ще се изпишат след това) яко ще те наплюят.

Аз не съм като теб, но мисля, че имаш пълното право да живееш както ти харесва и те подкрепям. Време е да се престане с двойните стандарти казвам на тези, които ще те осъдят под някаква форма.

23.   Ти си не само мега долна и гадна, но си и мега гнусна пачавра. Слушай гадна свиня, като си написала и публикувала такава гадна история ти какво искаш коментаторите да те поздравяват ли. Те са ти отговорили подобаващо на твоето собствено описание на себе си в историята ти. Сигурно са те описали такава каквато аз те описвам и ти затова не си публикувала 10 коментара, гадна мръсница. След като пишеш гадни гнусни истории ще понасяш и гадни коментари мръсна пачавро. 10 коментара чакат да бъдат одобрени плюс този мой коментар. 10 коментара вече си изтрила: 1,2,4,5,6,7,8 9,11 и 12. Хайде да видим колко от тези 11 коментара ще изтриеш, поквара гадна.
Номер 14 авторката не е 22 годишна развиваща се жена, а е 63 годишна западаща баба и затова пише гадни злобни истории за мъжете. Тя не може да се приеме, че за нищо вече не става и понеже никой мъж не й обръща внимание тя злобее и пише унизителни истории за тях-мъжете. Тази авторка е най-злобното същество. Още не мога да проумея защо сайта е държи в състава си като модератор.

24.   Не искам да те обиждам, но живеейки по този начин, колкото и да тренираш, учиш, работиш и искаш да се развиваш, няма да стигнеш далеч. Дори още по-лошо, каквито и върхове да покориш ще чувстваш, че нещо все ти липсва. Това нещо, ще е любовта. Според мен трябва да преосмислиш поведението си и последствията му върху твоя собствен и чуждите животи. Сред всички тези мъже с които си преспала сигурно е имало поне един, а може и повече, които са търсели нещо повече и са виждали нещо специално в теб. Ще завърша с това, че в този живот всички тръгваме по различни пътища, но рано или късно стигаме до любовта. Пожелавам ти да намериш този път по-скоро.

25.   Благодаря на всички, които са вникнали в темата и написали адекватни коментари. Виждам, че говорите за любов. Влюбвала съм се 3 пъти и 3 те пъти се разочаровах. Вече не съм сигурна дали мога да се влюбя отново. Малко или много след всяко огорчение умира част от способността на човека да обича. Сърцето се вледенява, чувствата гаснат, превес взима интересът към себе си. И не от егоизъм, а от умора все ти да правиш компромиси за неблагодарници/използвачи и да страдаш.

Преди около година си дадох сметка, че страдалчески живот не е за мен. В живота си нищо хубаво не съм видяла, ама наистина нищо. Да не говорим пък за мъжете, с които сме пресекли пътищата си. Ще започна от баща си - най-голямото, гнусно, курвенско и долно копеле, което някога съм виждала, или поне едно от най-големите. Майка ми също никак не струва. Няма да описвам как съм израснала, защото просто не мога да намеря подходящи думи, които дори и наполовина да опишат колко мъчително и тежко съм живяла. Но и преди година си казах, че оттук насетне коренно ще се променя. И го сторих. Щом съм родена на тази Земя, в това време, значи и за мен има място под Слънцето, просто трябва да си повярваш, това е рецептата успех.

Първата ми любов бе несподелена, впрочем момчето така и не разбра колко го обичах, едва ли за в бъдеще ще разбере. Три години си изплаквах очите по него. После се появи нова тръпка, която адски силно ме нарани, но не беше влюбване. Втората ми любов се опита многократно да ме манипулира, а като видя, че няма да стане се изпари. Отново страдах около 3 години. Третата си любов ще я запазя само за себе си. :)

Та ето ме днес, наивното, безумно добро и мило момиченце се превърна в безчувствена мъжемелачка и в голяма степен мъжемразка. И не аз избрах този път, съдбата ми ме направи такава. Няма да крия, че ми харесва това, но и ще си призная, че понякога ми е жал за тези, които зарязвам. Обаче само понякога. Снощи бях с един от тези мъже от списъка със 6те. Тази нощ ще съм с друг, даже след малко тръгвам. Освен тяло, не виждам какво друго би могъл да ми даде един мъж. Болшинството от мъжете просто не могат да обичат, вероятно и да си го представят не са способни. А тези красивите и свестните ги обират като супер бързо и не стигат за всички, уви.

Авторката

26.   Като те чета и разбирам, че най-вероятно и мъжете губят интерес след един секс с тебе. Поне е взаимно. Но наистина противно е писането ти и това как изразяваш "проблемите си". Не мога да си представя с какво би задържала един мъж, все пак то след някои неща трябва и разговори да се водят, това с теб вероятно е кошмар и мъжете нямат търпение да си тръгнат. А това през сайта е видно, кой знае на живо какво мъчение е да ти слушат простотията. Ей това някои мъже за известно време плътски удоволствия на какви изтезавания се оставят :Д...

27.   И аз съм така.

Ж, 22

28.   Сама казваш какъв е проблемът. Това, че мъжете нямат какво да предложат, защото са неспособни да обичат. Което далеч не е така. Казваш, че взимаш каквото можеш преди какво? Преди да дадеш, преди те да дадат? Чувства? А чувствата ни правят уязвими. И някои хора(като в твоя случай) избягват емоционални връзки, за да се предпазят. Ще трябва доста да поработиш над себе си и вярванията си, ако искаш да промениш живота си. Бих ти препоръчала да се върнеш назад и да разгледаш причината, поради която си загубила доверието в мъжете. Каква е връзката с баща ти? Имала ли си случаи на сексуален тормоз от момчета/мъже? Лош опит на твои близки, който те е отвратил от мъжете?
Аз лично те съветвам да не се мъчиш сама да разнищваш темата, ами да поговориш с психолог, сигурна съм, че ще ти покаже гледки точки, за които не си се замисляла досега и/или ще предизвика вече изградените ти мнения по темата.