Обичам го, а дори не го познавам
Здравейте! Аз съм момиче на 20 години! Ще карам по същество и се надявам за съвети от ваша страна.
Миналата събота - 20. 06, се запознахме с едно момче в дискотеката или по-точно танцувахме с това въпросното момче и в последствие се стигна и до целувка. Беше толкова красив, толкова мил и толкова нежен. Досега никога не съм вярвала в любовта от пръв поглед, но с този X човек е различно. Улавям се, че при мисълта за него, се усмихвам нелепо и тук говоря за онези пеперуди в стомаха. Няма да го крия... луда съм по него. Влюбих се до полуда в човек, когото не познавам. Всеки божи ден мисля за него. Все още усещам допира му по кожата си и горещите му целувки. И се моля да го срещна отново, макар и за кратко. Търсех го навсякъде в социалните мрежи, но за жалост ударих греда, защото никъде не го намирам, а това ме сдухва още повече. За пръв път след толкова години, се чувствам отново жива. Този човек покори мислите и сърцето ми.
Умолявам ви, дайте ми съвет какво да правя, как да постъпя и как да го открия! Благодаря предварително на всички, които са прочели историята ми до край и на тези, които ще се отзоват!

Коментари

1.   Първо се успокой, защото това в дискотеките е нормално да се случи. ;)
Алкохолът и наркотиците повлияват, не ми е ясно как така не сте си разменили фейсбук или инстаграм.
Забрави и продължи напред, защото за него не е било нищо особено.
Имам честта да наблюдавам клиентите по дискотеките и съм наясно, или си девствена, или за първи път се целуваш с някой в дискотека в нетрезво състояние.
Целувките и сексът в тоалетните на заведенията са като здравей-здрасти.

~darkgirl~

2.   Ами да беше го попитала как се казва и др. между целувките, сега щеше да знаеш. За него явно целувките по заведенията не са повод за запознанство и бъдещи срещи. Просто си е правил кеф за момента. И толкова, на другия ден те е забравил. Сигурно не си нито първата, нито последната. Ако се срещнете пак в дискотеката и е подпийнал може и да те изчука в тоалетната. Което също не е повод за запознанство.
Не се филмирай и не го търси. Ако е искал нещо по-сериозно с теб от приятно прекарване на вечерта, щеше да ти иска тел. номер, да те потърси, да ти определи среща. Всичко показва, че не значиш нищо за него.

4.   В коя дискотека сте били? Намираш страницата й във фейсбук и гледаш снимките от вечерта в която е бил там. Все ще попаднеш на снимка с неговата компания. Вероятно е тагнат. Ако не - гледаш кой е харесал снимката, ако и там не излезе неговия профил, отваряш другите харесали, много вероятно да са близки негови приятели и от техните профили намираш неговия. Успех!

5.   Здравей, момиче на 20 също! Всъщност ние няма как да ти помогнем по никакъв начин, защото ние даже и един път не сме го виждали. И другото което си мисля, извинявай ако ще те разочаровам, но лично мое мнение е че момчето може би си е пийнало, станало му е готино и е решило да се отпусне, и мисля че ако имаше някакъв интерес към теб, щеше да те попита на момента за име, фейсбук или номер, не мислиш ли? Но ако все пак не искаш да се отказваш, отиди пак на дискотека, не се знае, ако е редовен може пак да се срещнете. Успех! :))

6.   Според мен просто трябва да го забравиш, и да си намериш друг. Както някой преди мен казаха, за него ти не си нищо особено. Примири се сега, за да не става по-трудно в бъдеще. Но все пак и номер четири е прав, можеш да потърсиш страницата на дискотеката в която сте били, и евентуално да намериш негова снимка. И ти пожелавам успех.но да знаеш че е по-добре да се забравиш това момче. Изборът е твой.