Какво става със мен и моята сродна душа
Здравейте, аз съм момиче на 19 години до преди няколко месеца края на януари месец се запознах със едно момче по точно един негов приятел ни запозна като аз и една моя приятелка се запознахме със този негов приятел във един автобус, та няма значение това... Аз след всички страдания и минали връзки, където съм имала преди си казах, че след последната ми гадна връзка, няма да се впускам във нова връзка, докато не намеря онзи, , Единствения" за мен и си бях описала точно какво търся като любов и връзка и започнах да обичам себе си, започнах да тренирам и да работя върху себе си за перфектното тяло, защото аз искам да стана модел, но да не изпадаме във подробности :) Та със това момче, неговия приятел и моята приятелка започнахме да си излизаме по - често, и аз въпреки страданията ми бях от предпазливите, но изпитвах огромно любопитство да разбера нещо повече за този човек... Мислих, че ще си останем просто във приятелски отношения и, че няма да стане нищо, но няколко нощти започнах да сънувам повтарящи се страстни сънища със него и се чудех какво става защо ги сънувам като сме само приятели... После сънувах и още по странен сън след тези страстни сънища... Че съм във Колумбия и съм умряла във една стара болница през 1920 от испански грип и съм била родена през 1900 година, и там със това момче имахме също любовна връзка и афера, там моята приятелка и това момче където се запознахме със него във автобуса са били съпруг и съпруга, всички изглеждахме много различно и бяхме със различни имена... И сега е било писано да се срещнем във такова време по време на пандемията от коронавируса, където беше... По време на карантината много се сплотихме и сближихме със никой не съм говорила всеки ден по 6-7 часа по телефона даже със предишните ми връзки не е имало толкова много говорене по телефона, със него мога да споделя абсолютно всичко и той никога ама никога не ме съди, не се притеснявам пред него нищо да споделя, защото го чувствам като ангел закрилник... Със него си допълваме изреченията, казваме неща по едно и също време, взимаме си думите от устата, няколко пъти се е случвало да се набираме по едно и също време... Усещаме си настроенията, единия като е весел или тъжен се усещаме един друг... По време на карантината се гледахме на видео по вайбър и сякаш вибрациите са ни на една и съща честота и започнахме да се гледаме по устните и изпитахме необяснима възбуда и страст през камера със никой досега не съм изпитвала такива силни и вълшебни емоции... Мина се време и започнахме връзка тази връзка наистина е толкова романтична и истинска като по романтичните филми той има всички критерии за който аз съм искала преди да го срещна да бъда обичана по същия начин, както и той има критериите за мен същите каквито ги е искал... Със него сме си огледални образи един на друг и знам и чувствам, че той е моята сродна душа... Със него сме заедно близо 3 месеца и се случиха толкова много случки и събития, във него сеено виждам себе си, по мимиките където прави той правя и аз... Мина се близо месец от нашата връзка и негативните емоции започнаха да изплуват на повърхността... Въпреки, че аз му имам пълно доверие, започнах по необяснима причина да го ревнувам от моята приятелка тази със която се запознахме аз и тя със неговия приятел... Просто усещах сякаш ставаше нещо, а то всъщност не ставаше нищо, емоциите на Алекс бяха гняв, подтиснатост, тъга... И стана така, че бяхме разделени за 3 дни аз през тези дни бях съсипана не ядох почти нищо, по цял ден плаках и се крих от родителите ми само и само да не го намразят... На 3 ден се видяхме за да каже решението си аз бях готова да се разплача... Качихме се във един парк и той си каза решението, но въпреки това даде якето си да не ми е студено и беше внимателен и грижовен както обикновено... Аз се разплаках пред него и не спрях да плача, той ме прегърна силно и той също започна да плаче със мен(също беше плакал със мен и когато нашите мислеха заради карантината да заминават за Португалия аз се бях отчаяла, защото имах чувството, че като заминем ще липсва нещо от мен и започнах да плача докато говоря със него по телефона и той също започна със мен да плаче), та да продължим нататък, когато бяхме на път да се разделим и плакахме прегърнати той ме пита какво ще се промени ако останем заедно и чрез тази случка вече преодолях ревността и ме научи на много важен урок... Просто със него сякаш тази връзка е много специална... Всички ни казват, че двамата много си приличаме... Четох и за пламъците близнаци, че попадат във такива ситуации понякога един вид, за да си преодолеят егото... Но се случват много съвпадения и странни неща със нас и нашата връзка... Инече след като останахме отново заедно пак имаше много емоция и страст усетих я много силна... Бяхме на кафе със приятели и докато се целувахме сякаш чувствах, че няма никакви хора и цялата земя е наша и той го почувства същото... Но във деня когато аз бях във банята и той ми беше звъннал, а на мен ми беше станало лошо от горещата вода и му го споделих, той първоначалното аз го усетих, че нещо не беше добре и на другия ден му звъннах, защото знаех, че не е добре и той ми каза, че е бил голям глупак да не ми повярва, защото си е помислил, че има някой при мен и е изпитал ревност от нищото както при мен беше... Тези емоции със ревността се появиха на повърхността от нищото при нас, аз му се посмеях и му казах, че е ревнивко, но като се видяхме от следващия път и излязохме се чудя какво става със мен емоциите стават по слаби, а не искам да е така целувахме се и ме беше захапал, аз се наплаших, защото имах гадни и минали преживявания със токсичните ми партньори оттогава съм се наплашила и ме е страх да го целуна какво става със мен... Обичам го той е единственото същество което съм го привлякла като магнит, защото има всичките качества за обичане който аз съм искала преди да го срещна... И не искам да го губя... Искам пак всичко да си е както преди и пак да има силни емоции и страст както преди моля ви, кажете ми какво да правя ще съм ви безкрайно благодарна! Това е моята история надявам се да ми дадете съвет какво да направя, за да си е всичко както преди, защото искам да си спася специалната връзка и не искам да я губя как да се завърнат силните емоции във мен... То е ясно, че сме сродни души след тези неща където се случиха досега... Въпреки това като си помисля за истинските му прегръдки и ме обливат тръпки и кожата ми става по чувствителна.. Такова нещо за първи път изпитвам през моя живот моля ви помогнете ми и ми дайте съвет наистина ще съм ви много благодарна :(

Коментари

1.   Той не иска същото като теб. Ти си прекалено емоционална, пази си нервите и бъди по-реалистична в общуването. И моля те, не чети глупости за души пламъци и тем подобни дивотии. Да не станеш от тия, които във всичко виждат знаци и накрая наистина виждат само един надпис: Психиатрия.

2.   Вижте, страстта рано или късно винаги умира (според статистиката около 2-3 години след започването на връзката/ брака). Остава само обичта и приятелството. От това, което прочетох, този мъж е подходящ за Вас. Затова, може да отидете на пътуване или почивка заедно, само двамата. Алтернативен подход би бил да намалите контактите си до минимум с него за известно време, за да си липсвате отново. Поискайте съвет и от другиго, дори от професионалист. Смятам, че ще си струва.

5.   Любовта е като цвете-трябва грижа и внимание. Обиди, ревност, изневери пречупват цветето и край. Така че дори и да го ревнуваш се овладявай и внимавай какво правиш и говориш, за да не пречупиш цветето.