Ревността ме убива
Здравейте. Искам да споделя с вас моя проблем. И да помоля за съвет.
Имам връзка от няколко години с мъж, който много ме обича и държи на мен. Но аз съм много ревнива. Случвало се е да излизаме по дискотеки и тук там и да има красиви жени(а и то в днешно време повечето имат интервенции и се обличат провокативно) и да ги заглежда. Между впрочем аз също съм сексапилна и хубава жена. Много мъже ми пишат и флиртуват с мен, но аз не им обръщам внимание. Но защо мъжа до мен постоянно заглежда жените!? Говорили сме по темата, казвала съм му, че не ми е приятно, но той отрича винаги, че го прави. Излиза ми с довода, че това, че гледал натам, не означавало, че се заглежда. Всичко във връзката ни и в сексуално отношение е наред - желаем се, обичаме се много, но не мога да разбера защо го прави... В дискотеките най-много заглежда танцьорките. От това много ме боли и често изпадам в депресии, затварям се в себе си, започвам да избягвам да ходя с него по барове и заведения, защото откачам. Понякога се самонавивам и започвам да си спомням пътите, в които го е правил, жените, които е оглеждал и т. н. Мисля, че имам някакъв сериозен проблем. Много съм ревнива - до лудост. Моля ви, дайте ми съвет, не издържам повече така....

Коментари

1.   Чакай чакай. Едно е много мъже да флиртуват с теб, друго е да се ОПИТВАТ да флиртуват с теб. Начи щом флиртуват с теб, то ти им отвръщаш! :D Друго е да се опитва, ама ти въобще, ама по никакъв начин да не го отразяваш. Болнава работа.

3.   Гледай и ти други мъже пред него, може така да разбере как се чувстваш.

4.   Все едно аз съм го писала, толкова добре те разбирам! Не знам дали ние сме ревнивите или мъжете наистина са си такива, и няма мъж, който д не зяпа. Унизително е за нас, но те не могат да го разберат това. Сигурна съм, че дори ти да започнеш да зяпаш, той даже няма и да забележи. Поне при нас е така, или дори и да забелязва се прави на луд. Как искам и аз да съм като мъжете. Те нямат такива комплекси като нас и не се сравняват един с друг. Не знам какъв съвет да ти дам, освен да ти кажа, че много жени сме така. Проблемът не е в нас обаче, не се тормози, аз се опитвам да се владея и дори да забележа нещо си мълча вече за да не му вдигам акциите допълнително.