Моята секс фантазия
Имам една секс фантазия от доста години, още не съм я реализирала. Имала съм 3ма мъже от тогава. Първия не беше навит. Постепенно се нави, но така и не сме имали възможност да я реализираме. Става въпрос за секс с друга жена. Тя да му го лапа, той да я чука, а аз да мастурбирам. Съгласна съм и на видео запис, та дори в краен случай и на разказ. Със следващия мъж също не се получи. Не беше навит.
Сегашния казва, че не иска а и това би го отдалечило от мен. Смята, че може да охладнее. А и аз не желая да отварям кутията на Пандора и да го пускам по наклонената плоскост, да вземем нещо да си развалим семейството. Парадоксалното е, че хем ме възбужда мисълта да чука друга, хем веднъж го заподозрях, че е отишъл на бар със стриптизьорки и полудях при мисълта, че ме лъже. Ако го направи и ме излъже ще бъде катастрофално. Понякога изпитвам ревност само при мисълта, че е харесал друга жена, или недай си боже да е пратил целувка на някоя, което не съм го подозирала, но се дразня само като си го представя. Но пък си представям как заедно се забавляваме с друга жена. Още не съм дефинирала тоя мой фетиш и още съм объркана искам ли, не искам ли. Дали няма да си разваля връзката с тая глупост. За сега мастурбирам тайно с тази идея и почти винаги след като свърша ме обзема ужасно чувство на ревност и разочарование. Това е. Ако някой има какво смислено да напише, ще се радвам. За останалите, не се хабете.

Коментари

1.   Ти не си добре. И не ти го казвам, за да те обидя, просто другояче няма как. Нито лапането е нормално, нито пък да е с друга жена. Нормалните хора си правят нормален секс и само помежду си. Вероятно имаш някаква спотаена травма, комплекс и затова е тази глупост в главата ти.

3.   Пускаш го във въображението, но в реалността сигурно ще го оставиш ако го видиш с друга, просто си го представя и толкова.

4.   Няма нищо страшно да реализираш фантазията си! Със съпруга ми го правим от години. Аз не обичам суинг партита с много хора, предпочитам по-камерен състав, но веднъж го видях с три жени и не можах да устоя на изкушението да се включа като четвъртата. Той още го помни! Извън тези забавления, които сме договорили и никой от нас двамата няма проблем с това, сме си напълно верни един на друг. Каквото правим, го правим заедно. Но не очаквай подкрепа в този форум, авторке! Вероятно ще те нарекат "извратена".

6.   Трябва ти професионална помощ от психолог или психотерапевт според мен.

7.   Няма нищо страшно фантазията да си остане просто фантазия. Чувстваш се зле само след като си си го представила, не мислиш ли че като се случи наистина, чувството след това ще е по-силно. И да, определено ако го направи с друга според мен чувствата ви ще охладнеят много, даже си мисля, че след предложението ти твоят човек си има едно наум.

8.   Нещо като куколд в женски вариант. Ако се чувстваш добре с някого и сексът ти е достатъчен, не ти трябва втори, пети и десети в леглото. Така мисля аз. Като си ревнива за какво ти е да го гледаш как чука друга, как и се кефи, особено, ако е по-добра в секса от теб? От какъв зор ще си причиняваш нещо такова? Резултатът ще е, че ще го намразиш и ще се изпокарате. Ако държиш на него разбира се. Не е изключено и той да поиска да продължи "експеримента", но без твоето знание и присъствие. Дали ще си ок с това? Заради някакво болно любопитство, да не кажа перверзно, струва ли си да си развалиш семейството? Спри да се самонавиваш и си избий тази фантазия от главата, защото последствията няма да са добри.

9.   Опитайте първо пред огледало, или си пуснете подходящо порно!

10.   Какъв ти е проблема, щом и на запис или разказване си готова, пусни си порно и се джуркай колкото си искаш!

11.   Не,аз не те мисля за извратена.Макар че обичам съпруга си и го ревнувам.Това,което се случва пред очите ми и в което аз участвам няма как да ме нарани.Не че се е случвало,просто говорим хипотетично.Но ако го направи тайно,зад гърба ми ще ми причини голяма болка.Поне аз така разсъждавам,никой не е длъжен да мисли като мен-най много наранява скритото,тайното,подмолното.То е истинската изневяра.

13.   Не го насилвай. Най-добре го направи с непознат,! Аз съм мераклия :) Няма ревност, няма риск пт бъдещи намеци или скандали. Странно, мислех си, че всеки мъж за тов мечтае. Успех!