Да надиграеш
Ами здравейте. Пише ви мъж на 24 години. Необвързан съм от около 3 години, тъй като бях жестоко предаден в предишната ми връзка и имах нужда от почивка. Връзката приключи, защото бившата ми приятелка ме заряза и тръгна с предишният ми най-добър приятел. Не искам да изпадам в подробности, защото това не е главната тема.

Главната тема е, че след като приключи връзката ми аз не исках нищо сериозно. Имах нужда от почивка, имаше и период в който ми се гадеше като видя момичета, толкова бях разочарован от любовта и вярвах, че скоро няма да я намеря. И тъй като започнах да излизам с различни момичета, просто на кафе или разходка, колежките ми изкараха име на "играч"/"к*рвар". Първоначално не ми правеше впечатление, но осъзнах колко е лошо да те знаят по такъв начин. Всеки път когато се запозная с някоя тяхна приятелка, тя е предупредена да внимава с мен, защото съм бил еди си какъв. Момичетата не ме взимат насериозно и ме имат за поредния балък, който просто иска да спи с тях. Наскоро бяхме на рожден ден на една колежка в чужбина, където прекарахме 5 дни заедно.

На рождения ден присъстваха 2 нейни приятелки. Едната от тях я бях набелязал от доста време - красива, умна, но осъзнах, че е и много хитра. Е, успя да ме надиграе, победи ме. Не знам с какво толкова ме впечатли, но не спирам да мисля за нея. Едната вечер се оказахме в моята стая и на няколко пъти ме изигра, че ме иска. Няма да забравя думите ѝ "с мен нещо не ти се получава толкова лесно, колкото по принцип, а? ". Не очаквах да ми замотае главата чак по такъв начин. Истината е, че не съм свикнал да ми отказват, може би и това изигра важна роля. Вече седмица по-късно, на мен все още ми тежи това, че и тя ме смята за човек, който просто иска да я вкара в леглото, а аз имам чувства към нея. Не издържах и се обадих на колежката ми, за да я питам някои неща и в последствие се оказа, че се занимава с друго момче, но не било нищо сериозно.

Подозирам все пак, че има някакви симпатии към мен. Тормози ме това, че тя не вярва, че имам сериозни намерения към нея. Умна е и разбра намека, че я харесвам. Живеем далече един от друг, но бих отишъл до другия край на страната, за да я видя. За първи път от години усещам онези пеперуди в стомаха, когато истински харесваш някого и съм сигурен, че не е временно привличане. Не съм я търсил от както се разделихме, защото не исках да ѝ нахалствам, но вече не издържам. Излейте критиките, които имате, но и Ви моля за съвет! Бъдете здрави и щастливи! :)

Коментари

1.   Ухажвай я. Не е нужно на първата или втората среща да я вкараш в леглото. Щом я харесваш пробвай се да я свалиш.

2.   Ами всеки някога си намира майстора. Ако наистина е умна, никак няма да ти е лесно. Възможно е и да те отреже. Това, че ти харесваш и си се влюбил в някого, не значи, че и той трябва да те хареса.

4.   Хубавите неща стават бавно. Тя в момента те кара да я преследваш и те преценява що за стока си. Засега го карай лежерно, наслаждавай се на компанията й и не спирай да я ухажваш. Обаче те съветвам да действаш внимателно, но настоятелно без да бъдеш прекалено настоятелен или да станеш досаден или пък прекалено нерешителен, един вид създай си баланс и я накарай да се почувства жена. Другото е Божа работа. Успешен лов ;)