Как да му го върна?
Здравейте, занимавах се известен период с едно момче бих казала, нищо, че е на 30. Знаете как са нещата, много мил, добро отношение, докато не си легнахме. След това спря да ме търси, явно това му е била само целта. Е, след два месеца ме потърси. Как да му го върна, че постъпи с мен така. Не искам никаква комуникация с него.

Коментари

1.   Да се откаже след първото лягане ами сигурно нещо си го разочаровала. Може да не ти е харесъл тялото или пък интимните ти части, а може и сексуалното ти поведение като цяло. Сигурна ли си, че интимната ти хигиена беше в ред. Вие младите момичета си мислите, че щом сте стигнали до секс и вече няма никакви проблеми. Не, по-зрелите мъже гледат и на други неща когато става въпрос за по-сериозни отношения. Един мъж с едно лягане в леглото не се задоволява, той иска още и още особенно пък и като си доста по-млада от него. Но щом сте стигнало до там, че той за 2 месеца не те е търсил явно е бил недоволен от твоето поведение, каквото и да е било то. Анализирай собственото си поведение когато сте били в леглото. Какво означава израза ти: >как да му го върна<. Ти искаш да му отмъщаваш за това че не те потърсил за два месеца ли. Много си отмъстителна за такива дребни неща. Ами не го търси и ти.

3.   Здравейте.
Няма нужда да му го връщате-той сам се е върнал. Достатъчен е само един тактичен отговор, голяма усмивка и кой откъде е.
Не си пропилявайте живота, за да отмъщавате на някакъв несериозен мунчо. :)

5.   Какво има да му връщаш? Един сеанс? Ами върни му го - спи един път с него и повече не го търси. Нали той това е направил?
Искал бил само секс, а ти какво искаше? Като не си искала същото, защо му пусна? Ако искаш нещо друго каза ли му какво искаш? Стига глупости, блокирай го и не се занимавай повече.

6.   Явно това му е била целта-единствено да преспи с тебе. Искаш да му върнеш? Ще ти кажа аз как бих постъпила-режа го директно. Без обяснения. Големи хора сте, трябвало е да бъде по-коректен, просто да ти каже по някакъв начин, че единствено иска да преспи с тебе. Не да ти дава напразни надежди. Много ми харесва това, че проявяваш достойнство и не искаш повече комуникация с него. Дано успееш да му го върнеш, макар че мило момиче битият бит-продължението е ясно.

7.   Определи му среща и не отиди. Другият вариант е просто да го игнорираш напълно. И на 30 г той е мъж, а не момче.

8.   Зарежи го. Не му го връщай. За в бъдеще- бъди по- внимателна.

9.   Напиши във фейса, че се е скрил, защото не му е станал.
Работи безотказно.

10.   Момче? На 30? Прощавай девойче, ама ти като станеш на 30, момиче ли ще си?

11.   Много просто, не комуникираш с него повече.

12.   Не бива да хабиш времето и енергията си, за да му го връщаш. И то за нещо такоа, още повече в днешно време. Концентрирай се върху себе си. "Не е важно на мен да ми е добре, важното е на вуте да му е зле!" Не следвай този принцип. Истината е, че не е важно на него да у е зле, а на теб да ти е добре. Абстрахирай се от него и направи своя живот прекрасен!
жена

13.   Номер 1, хигиената ми е отлична.Явно трябваше да спомена,че има малък атрибут. И двамата имахме партньори тогава, дори ме питаше дали ще го оставя. Разбира се,че няма да се занимавам. Искам просто да разбера това поведение. Аз също не го потърсих, но той изрично каза,че ще ме потърси.

14.   на 30 години и го наричаш момче? Ти на 20 ли си?

15.   Сама си отговаряш на въпроса защо не те е потърсил повече и е прекратил комуникация. Тръгнала си да му "отмъщаваш" и да искаш да се занимаваш отново с него при положение, че те е отблъснал след като е получил секс с теб,вместо да проявиш малко самоуважение като жена (пардон, "момиче" :D). Това не е държание на зряла, некомплексирана и балансирана личност и това се усеща от мъжете. После не се чуди защо не те уважават, и те ползват за чук и бег. Искаш да се доказваш, за какво ти е изобщо? Толкова ли нямаш други занимания и ухажори на тези години? Няма проблеми, "отмъщавай" му, но да знаеш че едва ли е толко елементарен и в тази опасна са теб игра, която си на път да поддемеш, няма да го победиш,а най-вероятно ще си "победената" страна и ползваната за секс услуги, но ще го осъзнаеш късно за съжаление като гледам колко слабашки разсъждаваш. Докато се осъзнаеш какво се случва, така ще си хлътнала и/или зависима "да му се доказваш", че ще пропаднеш в дупка ,от която излизането ще е трудно ,болезнено и с отпечатък върху младата ти психика. Няма нищо де, поне ще ти подейства отрезняващо, може път да се окаже полезно за теб. И що за разсъждения, "момче на 30". На 30 е мъж, ако не ти е ясно. И то имай и в предвид, много по-различен от връстниците ти на 20 и нещо. Тея номера ,ако минават при някой 20 годишен ненацокал се хлапак, него не могат да го надцакат , така че не си прави труда ,ами погледни себе си и вложи усилията си да израстнеш като една стабилна, ценна, образована и женствена жена, пък после ще видиш как няма да те ползват за чук и бег и мъжете ще се държат по-уважително към теб. Мисля ,че доста хора ще се съгласят.

16.   Авторке, ти си правила мръсно на тогавашния си партньор като си му изневерявала, а се чудиш що на теб ти правят мръсно? !
Айде, стъпи на земята.

18.   Наричам го момче, защото смятам, че не е дорасъл. Аз имам достатъчно достойнство и себеуважение. За първи път постъпват така с мен. Номер 15, ако с теб постъпват така често и не ти прави впечатление е друг въпрос. Казах, че ме потърси и се чудех как е по-гадно дали да го блокирам или да отговоря нещо. Направих своя избор, може да се досетите кой е.

19.   Подкрепям мнението на 15,ако имаше достатъчно себеуважение нямаше да мислиш за отмъщение.
Проява на низост е,да си мислиш,че ще му пука за твоите номерца.
Нито той ти е длъжен с нещо,нито ти към него,а и не сте били реално никакви,ударил те е по егото като не те е потърсил и ореш от ярост.
Няма да е последния мъж,който ще те ползва само за секс и изостави!
Това жените сме ужасно племе,значи сами решаваме кога и на кого да пуснем,като не ни потърсят или се правим на жертви,или ставаме злобни и отмъщаващи.
За какво ти е да разбираш нечие поведение,дала си му п***а,не бъбрек.
С мен никога не са постъпвали така,защо ли? Защото не позволявам да ме омаят с думи,а и не вярвам на никого.
Но дори и да постъпят някой ден,то аз не бих писала в който и да е сайт да търся съвети за отмъщение.
Кефът си е кеф,хората са преходни...живей си,забавлявай се,обичай и знай,че всеки греши.

~darkgirl~

20.   №18 - Не съм 15ти номер, искам само да кажа - с всеки постъпват така, както той самият разреши.

24.   16, ти как реши, че е имала тогавашен партньор, не пише такова нещо?

25.   Авторке, и аз съм много съгласен с номер 15, а и номер 19. Е.. Л те е докато си била обвързана с друг и как очакваш да те вземе на сериозно и да не те заебе като боклук при положение, че е видял как си постъпила с човека с когото си била тогава. Че нали ако те вземе, утре и на него ще въртиш същите номера зад гърба му с който те е пожелал. Какво очакваш? Сериозно отношение ли?

От един мъж на 30

26.   Разбирам, че ти е кофти. И на мен ми се случи веднъж. Потърси ме отново след доста време. Не му отговорих. Дали му пука? Не. Категорично. Но поне му е станало ясно, че втори път не бих допуснала да постъпят така с мен. По-скоро важното е, че аз си взех поуката.