Какво иска от мен?
Здравейте. В началото на годината харесах едно момиче и то доста, от работата ми. Бяхме различни смени, но преди това бяхме една смяна. Та около месец си писахме и доста пъти я каних да излизаме, все се дърпаше и аз се махнах. Мина известно време, писа ми сама, защо не съм я поздравил, а ми намекна че не иска да говори с мен. Както и да е излезнахме два пъти. Имаше уж целувки, но първия път ми се разрева и ми каза, че не можела да забрави бившия си. Като цяло бях доста добър с това момиче и показах, че я ценя като личност. Започнаха едни номера за излизане и какво ли не. Накрая ми писна и я наредих и започна да ми говори, че щяла за съжалява че ме изпуснала.. Много по добър съм бил от онзи, била глупачка. Накрая спрях всякъв контакт с нея, не спира обаче да следи какво качвам и сторита и всичко. Почнахме работа и нон стоп ме гледа, а не сме си говорили с месеци? Нито я поглеждам, нито нищо. Какво иска от мен, защо го прави?

Коментари

1.   Ами такива са жените. Не знаят какво искат. Явно има интерес към теб, но ще е огромна грешка ако започнеш да й тичаш отново след задника. Дръж нещата в застой и рано или късно тя отново ще дойде при теб. А ако си като мен и не си от търпеливите, отиди и говори с нея. Ти си човекът, който трябва да прецени дали ще става нещо от там нататък.

2.   Когато човек не знае какво иска се получава като това момиче. Според мен, дори и да го е преодоляла, ти трудно ще забравиш предишните й номера.

3.   Хем сърби, хем боли... Определено иска да получава внимание, но, може би, не те харесва за нещо повече. Та, ако може, да ѝ тичаш по петите, да я ухажваш, да ѝ пишеш и т.н., за да си повдига самочувствието. Сега, след като си се отказал, я е яд, че няма кой да въздиша по нея и това ѝ липсва. Иска си вярно кученце просто, което да командори, а то да я гледа влюбено. Не се чуди - когато някой те харесва, не се държи толкова идиотски. Тази просто иска внимание и лигавене, но ти си постъпил правилно и не се унижаваш да тичкаш около нея, докато тя въздиша по други. Не се занимавай изобщо.

4.   Тя страда по бившия , но е решила да опита с теб .Не се занимавай .

5.   Иска да я праскаш, ве аланкоолу!

6.   Тя е типичен пример на човек със "Синдром на недовършена любов", емоционални сътресения. Повечето коментари обясняват, че мацката не знае какво иска, но проблемът е друг, тя е нестабилна и ще бъде такава, докато не се справи с обърканите си чувства. Ако някога си имал голяма любов и тежка раздяла, ще ти е лесно да я разбереш.
Тя не е надеждна за връзка все още, но е развила симпатии към теб и се лута между чувствата си до умопомрачение. Иска ѝ се да можеше да е с теб без да се чувства виновна грешница, ама не може. Защо? Защото още обича бившия и като те целува е сякаш му изневерява. Защото, ако започне връзка с теб, ще ти изневерява емоционално, вътрешно, в мислите си.
Представи си, че тя е върху сал в открито море... не е капитан на кораб, не е и на твърда почва. Това е нейното положение, нищо не може да ти даде и сама не е съгласна с чувствата си, ама не може да ги промени. Жената просто си плава и се надява да не се удави.