Странна случка
Здравейте,
Имам нужда от съвет. От известно време се занимавам с едно момиче. В началото всичко беше ок - пишехме си постоянно, чувахме се нон стоп по тел. Изизахме, стояли сме сами по цяла вечер навън. Правили сме си разходки.

В началото не й казах за емоциите, които изпитвам, но всичко това продължи с прегръдки, закачки и тем подобни. На края това го говорихме . и тя каза, че иска да сме приятели.
Проблемът идва с това, че действията и след това показват друго. Пак интерес, пак гушкане, сами на плажа, чака ме от дискотека, за да се видим. Но се мисля, че се закача и с друг колега от работата ни, тъй като работим заедно. Според други те нямат закачка, но според мен да.

А при нас тези моменти намаляха. Какво може да се е случило.

Коментари

2.   Държи те в резерва, братчед.

3.   Ако искаш истината - ползва те, защото вижда, че си глътнал. Ползва те да си вдига самочувствието, това е.

4.   А що не я натисна малко - целувки например? Вероятно й изглеждаш несигурен.

6.   Какво може да се е случило!? Майтап на живо, си е чисто ебане! Това се е случило, докато ти чакаш, други действат!

7.   2 и 3 ти го казаха. Жените са коварни създания и в повечето случаи трябва да се действа бързо с тях. Нямаш време за губене, така че предприемай следващата крачка (целуни я), а след целувката знаеш какво следва.

8.   Напълно съгласна съм с номер 2 и 3.Най-вероятно ще има умници,които ще ти кажат,че не е сигурна в чувствата си и да бъдеш търпелив, но според мен тя просто те използва.Ако те харесваше никога нямаше да ти се налага да си задаваш въпроси , а щеше да бъдеш сигурен.

9.   2. Държи те в резерва, братчед.
3. Ако искаш истината - ползва те, защото вижда, че си глътнал. Ползва те да си вдига самочувствието, това е.
Абсолютанта истина!

10.   Нищо странно няма. Има друг, който и е по-интересен от теб.

11.   Като не правиш нищо, какво да те чака. Търси си друг, дето ще дейатва. Жените н еобичат нерешителни мъже :)

13.   Автора: Истината е, че напоследък все едно ме няма. Не ме отразява
. Каква е логиката?

14.   !3- Логиката е да спреш да си губиш времето с тази. И да си прекараш лятото в по-приятни занимания.

15.   Логиката е ,че по една или друга причина е направила избора и не иска да сте интимни .Това означава да сте приятели .Била е категорична ,но не груба или да върти някакви номера . Не рабирам ,защо някой я слага в графата коварни .А , когато си заима секс приятел , вероятно няма да ти обръща внимание .
Приеми ги нещата естествено . Ти не би искал , някоя с която не искаш да се занимаваш, да ти се петляви в краката .

16.   Нищо странно няма в цялата ситуация, просто очакванията ви са се разминали. Тя ти е давала много положителни сигнали и е очаквала да си настоятелен и да действаш в посока на физическа ескалация и секс, а ти си решил да заложиш на романтиката. Това е честа грешка на неопитни мъже, които гледат романтичните женски филми и ги приемат за чиста монета и учебник по свалки. Освен това, прекалената романтичност на един мъж в началото на една връзка, често е индикатор за прикриане на несигурност и опит за игра "на сигурно". А жените никак не обичат несигурните и плахи мъже.
Запомни, че с жена, която ти дава сигнали на интерес трябва да се действа възможно най-бързо - максимум на третата среща трябва да сте правили секс. Ако се забавиш и наблегнеш на разходките на лунна светлина и сладките приказки, минаваш в графа "нерешителен смотльо", с когото тя внезапно иска да е "само приятелка", т. е иска да те разкара. След това се насочва към следващия, и ако ти продължаваш да й досаждаш в търсене на някакви обяснения и изясявания, спира да ти вдига телефона.
Нищо страшно не е станало. Научаваш си урока и продължаваш напред с друго момиче. Забрави за тази и спри да я търсиш и да и обръщаш внимание - няма начин да обърнеш нещата и пак да започне да те харесва. Моментът е отминал.
Ако случайно ТЯ отново прояви интерес и тръгне да те търси - всяко твое действие трябва да е насочено към това да преспиш с нея. Каниш я направо у вас (или в заведение близо до вас) и директно минаваш към съществената част без да се обясняваш излишно за каквото и да е друго.
Успех!

М40

17.   16. Благодаря ти много! :) Беше изчерпателно