Тя е бисексуална и иска да отиде на гей бар
Първо да обобщя,че бившата ми приятелка беше бисексуална и нещата завършиха трагично, не исках следващата да е такава, но някак си живота ме запозна с друга, в началото се дърпах, но развих чувства към новото момиче и ето ни в една кратка все още връзка на 7 месеца.

Аз съм на 27, но тя е сравнително малка, на 20. Първото и гадже е било момиче, и второ е щяло да има,но не станали нещата.

След това тя срещна мен. Принципно вече се патих веднъж, и затова не ми допада да съм с такива момичета ама пуста сляпа любов. Щото винаги мъжа страда накрая.

Нейните най-добри приятелки са също такива, абе гей дружинка. И съберат ли се ,няма начин да не изръсят нещо хомосексуално, коя имала готин гъз, коя какво писала на кого.

И така разбрах, че моята приятелка обещала да заведе нейна позната на гей бар, за жени или смесен не знам. Всички сме от малък град, ама приятелката ще учи в София, та всичко това в София ще се случи.
И вика ти нали нямаш нещо против. Аз отговорих, че имам. Не сме обсъждали повече, но аз съм на мнението,че отиде ли там, ще срещне някоя и макар да не е цел да се запознава, ще се случи, ще си намигат, дали ще устои на такъв натиск? Един аналог ще дам. Оставиш ли пари в колата на видно място, в лош квартал, не се чуди ако ги няма после. В този ред на мисли, отива ли там тя все едно си заявява да се запознават с нея.

Другото е че често не ми казва какво мисли, дори това го изръси в компанията си, аз тогава разбрах. Иначе нямаше да каже. И тя си има личен живот, но много от мислите и действията и касаят нашата връзка без дори да го осъзнава, и аз разбирам последен.

И дори ми спомена нещо месеци след като го е знаела, че в секса не усещала като съм в нея. Само орална като и правя и свършва. Започнах да си мисля, че е заради това,че харесва жени, възбужда се като се целуваме,мокра е и после като съм в нея, не усеща нищо и става суха.

Коментари

1.   Просто, се разкарай от там. А, иначе, и хетеро да беше, пак можеше да отиде на бар.

3.   Не е гей барът проблемът тук, а това че не си вярвате. Щом имаш такива усещания и упреци към приятелката ти, значи не й вярваш достатъчно. Тук може и да си прав, а може и да не си... щом ти дава повод да се безпокоиш, трябва да изгладите това някак. Запитай се кое те кара да се чувстваш така. ГОВОРИ С НЕЯ... ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Не го задържай за себе си, недей да мълчиш или да игнорираш нещата. Разкажи и за тревогите ти и защо се чустваш така, виж как ще реагира. Ако прояви разбиране, търпение, любов и иска да те увери, че си окей, щастлив и спокоен, значи ще станат нещата... ако реагира остро и отбранително, може би не е човекът за теб... хората трябва да решават нещата с разбирателство и компромиси.

Относно секса - според мен не те "усеща" или по-скоро не се възбужда от това, защото преди това е била само с момичета? И е свикнала да свършва по този начин - с лизане и търкане, а не чрез проникване... а може би е повече лесбийка, отколкото хетеро. Иначе аз също съм хетеро и да ти призная, аз също по-лесно и бързо свършвам, когато приятелят ми ме лиже или потърква, ако ме разбираш... така че имай и това предвид - и при приятелката ти може би е така? Успех!

6.   Така не се прави. Не се живее в страх и не се забранява на някой да ходи някъде защото видиш ли може да срещне някой по добър. Това говори за несигурност във връзката и то голяма. Ако тя те харесва истински няма да търси друг или друга без значение от пола. Но тя е млада, живее и се сега и ако иска да опита от всичко забраните ти няма да я спрат. Рано или късно пак ще ти избяга, щом не те харесва достатъчно и търси нещо друго за връзка.

7.   Ами като иска ще отиде.

8.   Вероятно си е лесбийка момичето, това със секса е меко казано странно. По-добре не се мъчи. Пък и както са ти казали другите, щом й нямаш доверие - няма смисъл. Може проблемът да е в теб, но може и просто да усещаш, че е склонна да бъде с други хора. Остави я и си намери някоя, която да харесва мъже. Това момиче, много вероятно е да не е такова, просто да не си го признава пред себе си и другите.

Жена 31

9.   Авторе, защо си против експериментите в секса? На 27 години не си пък чак толкова малък! Би трябвало да знаеш също така, че огромна част от жените получават само клиторен оргазъм. Аз също съм от тях. Много ми е приятен сексът с мъжа ми, страхотен е направо, но свършвам само със стимулация на клитора. Това не ме прави лесбийка. Но въпреки че не съм такава, имам опит с жени. Съпръгът ми знае по простата причина, че го правим заедно. Ами че то това е мечта на половината мъжко население - две жени в леглото. А ти се дърпаш.

10.   Има един момент във връзките, в който още е рано да имате непоклатима увереност един в друг и да спрете да се ревнувате, но първоначалната страст и "лепилото" на лудото влюбване са се поизтрили... При вас е станало така. Още говориш, сякаш и нямаш никакво доверие, а тя пък се държи сякаш ходите от няколко дни и не се знае какво ще става с връзката ви...

Не мисля, че ще ти изневери, ако отиде, но явно й е любопитно и иска да види това място отблизо. Имай предвид, че може тя да се разочарова, ако е имала огромни очаквания към бара и момичетата там, или просто да си изкара една весела вечер, в която търсят момиче за дружката й.

Не я притискай и ревнувай открито, защото ще я отблъснеш така. Но се приготви и да узнаеш, че тя не възприема вашата връзка много насериозно, защото от написаното от теб ми се струва така.

11.   Като чета такива неща и видя правописа и стила на съставяне на изречения, веднага правя асоциация с дебелички хора от селски тип, които не знаят къде се намират, а в главата им жужат мухи и бръмбари. Просто да ви имам проблемите... аман от хомота. Света тотално се побърка и лошото е че опитват да ни накарат да приемем третия пол за нормален. То все едно да приемеш психично болните за нормални, просто с друга душевност, нали...

13.   Според мен си търси момиче, което е завършило висшето си образование, тоест от 23-24 години нагоре. Него повече ще го вълнува да започне кариера, отколкото това с кой кога къде да се натиска, да експериментира с връзки, секс и т.н. Струва ми се, че твоята приятелка като започне да учи в София, след 1-2 месеца да те зареже, защото тепърва ще иска да си поживее по студентски.

14.   Браточка, тя ако е суха като си вътре в нея, не само ще усеща, ами ще реве. ВзЕми се ограмоти малко...

15.   Ами отиди с нея. Може пък да ти хареса и на теб, ако схващаш "тънкия" намек.