Къде ми е проблемът?
Здравейте,
На 28 години съм и имам проблем.
Преди няколко години (7) приключих най-сериозната връзка до мемента в животът ми. От тогава не мога да имам сериозна връзка. Не се получават нещата просто и не знам къде ми е проблемът. Обарзован съм - Магисър по Маркетинг, кола, къща и финансово съм добре. Обичам да развивам разни неща... на 18 години имах фирма и я продадох на печалба след няколко години. След това имах и успешни и неуспешни начинания. Пиша това, за да не си мислите, че съм някакъв мързел и това ми е проблема. Дори сега се занимавам с проект, но короната малко спря нещата. Имам и добри приятели, не много, но ги има. Понякога се определям като интроверт. Нямам проблеми със запознанствата, приятели и познати често ме канят на партита, което ме навежда на мисълта, че не съм и скучен тип. Мога да говоря на много теми и с покритие на темите. От когато се разделихме с бивашата, от тогава не съм имал серизона връзка. Само връзки за по 1 нощ. Дори, когато много ми е харесало момиче и й пиша и тя отвърне за кафе, вече нямам нитерес. Много бързо ми минава и вече нямам желание. Не съм сваляч или женкар и не досаждам на жените, даже обичам те да ме търсят. Нямам проблеми и в сексулано отношение, приятелки за по 1 вечер има. Имам си и Тиндър и там се получават нещата. Когато някое момиче е вкъщи и на другия ден пием кафе, виждам, че иска нещо повече, но аз нямам интерес... просто вече не знам какво да правя. Вече съм на 28 и искам жена, деца-семейство.
Доста връстници вече си имат деца и са супер щастливи. Когато ме канят на техен празник и се чувствам супер празен, че отивам само с приятели, а без жена до мен.
Пред близки гледам да се правя, че не ми пука, но вътрешно не е така.
Питам за някаквъв съвет или да отида на психолохг ли вече не знам.
Сори за пунктоация и за грешки, но съм на 3 питиета и не ми се чете какво съм написал.
Благодаря за времето, което оделихте и ако може да напишете коментр.
Поздрави!

Коментари

1.   Защо отпращаш момичетата на следващия ден? Или ти се струват лесни и за това бързо губиш интерес? Ама то и ти не си труден, а си същия като тях. Или още имаш някакви чувства към твоята бивша?

2.   Не бързай да се обвиняваш твърде строго, че не можеш да си задържиш интереса върху някоя жена. Нормално е, навярно много хора са губили интерес след кратко време. Опитай се да се изясниш със себе си. Да, можеш да го постигнеш с помощта на психолог, но не го намирам за нужно и не те агитирам. Ти решаваш дали ще мислиш сам, или пред друг човек. Идеята ми е да седнеш и да помислиш кое е общото между тези жени, с които си имал възможност да създадеш връзка, но не го искал. Ако няма общо, то какво точно те е отблъснало от всяка. Човек не губи интерес без причина, но понякога и сам не знае причините. Ако разбереш какво не харесваш, много по-лесно ще разбереш какво искаш. Насила хубост не става, не може просто така да създадеш връзка с някоя случайна жена и да очакваш, че ще ви потръгне супер и ще си щастлив.

3.   За къде си се разбързал?
На 28 си... има още време :)
Защо толкова искаш семейство, а не си поживееш до 31-32

4.   Според мен минаваш през период, в който имаш нужда да опознаеш себе си още по-добре и да осъзнаеш какво ти трябва. Реално е добре, че щом нямаш дадени емоции към момиче, ти не му обръщаш внимание в такъв аспект, защото възможността за нараняване е доста голяма. Знам, че ти е гадно, че все още не си устроил семейство, но винаги съм мислила, че е по-добре да откриеш твоето човече и да създадете сплотено семейство, а не с първото срещнато. Не знам какво ще решиш да направиш за по-нататък, но желая успех.

5.   А защо не се запиташ какво искаш всъщност?
Кажи на себе си какво точно искаш в една жена и започни да търсиш.