Как да й кажа
Здравейте на всички!

От няколко месеца имам нова любима и се разбираме добре.
Тя е доста по-малка от мен на години и твърди, че съм й първа връзка.
Секса ни се получи, обаче с доста търпение от мен, понеже тя беше притеснителна в началото. Трябваше време, докато я придумам да се отпусне да правим свободно орален секс, но и се услади и сега се кефи. Преди две седмици ми даде и отзад в дупето да я пробвам, след много увещания и настояване. Бях внимателен, а тя се беше оправила добре с анален душ. Каза, че не е лошо преживяване, но по-късно ми сподели, че се срамува, защото мислела, че само проститутките дават анален. Успокоих я, че това са само предразсъдъци.
/Всичкото до тук е като пояснение /

Обаче имам друг проблем... Да поясня,
Имах годеница, с която не се разбирахме последно време и се разделихме преди повече от 2 години.
В тоя период нямах гадже и само някакъв секс тук-там, повече си ползвах компаньонки. С една от тях се срещахме 3-4 пъти и я оправях и в дупето. Веднъж тя ме предизвика аз да и дам тя мен да бодне отзад с пенис-колан. Аз се навих и като се видяхме следващия път бях подготвен, добре промит с клизма както си трябва. Тя ме намаза обилно с лубрикант и като се поотпуснах ме оправи. Най-откаченито е, че адски ми хареса и дори свърших докато ме клатеше. После ми духа и я оправих аз нея. Всичко това толкова ме накефи, че ходих при нея още няколко пъти, а всеки път пробвахме по-голям размер дилдо. Аз самият си купих и се научих да го ползвам сам в банята, защото има вендуза да се лепи на пода или плочките. Свикнах и на това удоволствие и много ми харесва. Дори да съм правил нормален секс, имам апетит и за анално удоволствие. Не всеки път разбира се. На моменти се проявява това желание.
Дори сега, след като си имам тази хубава млада жена в живота, тайно се самозадоволявам анално в банята, когато тя не остава у нас.

Сега молбата ми е за съвет към вас : как да й кажа за тези мои мераци и желания. Много искам тя да ме чука с пенис колан и огромното дилдо, но се опасявам, че ще ме помисли за много извратен и може да се отврати, а не искам да я загубя. Ако реша да не я въвличам в това, рано или късно ще ме завари да го правя (май съм пристрастен) и тогава може да стане още по-лошо... Просто си нямам на идея как да подходя. Давайте съвети, помагайте! ....

Благодаря за търпението, който изчете всичко.

Мъж на 37г.

Коментари

1.   Пише ти жена на 28, психолог, ако има значение :)
Честно казано на мен не ми се струва нещо страшно или извратено, просто всеки си има своите предпочитания, фетиши..
Ако моят приятел поиска нещо такова, няма да си помисля, че е извратен, по-скоро малко би ме изплашило как бих го направила и дали няма да направя нещо грешно. Има доста мъже, които харесват пръстче там или по-точно масаж на простата.
А сега за твоята млада приятелка, то зависи и колко малка е де..
Ти си я познаваш най-добре и може би знаеш как би реагирала, ама има и доста начини да й подхвърлиш за това, че си чувал от разни мъже, които харесват пръстчета там и да й кажеш, че на теб би ти било интересно какво е усещането и ако иска тя някога може да опитате тя да ти го направи. Виж как ще реагира на това. И друго с подробности според мен не й казвай, няма как да те хване, че си го правиш сам в банята, ако се криеш добре :)
Дано да съм ти била полезна и не се стягай толкова! Успех и ще следя в коментарите тук дали има развитие :)

2.   Ами ще избяга...извратен си, това е положението. Извратен стар ерген. Остави момичето да си намери нормален мъж! Само дилда и простотии са ви в главите, бе!!!

3.   Постави темата за разговор в момент, в който и двамата сте спокойни, чувствате се добре, хапнали сте и иначе казано, не ви виси нещо спешно на главата. Започни отдалеч със сексуалната тема, задавай й въпроси за нейните желания, виждания, нужди, и между другото завърти нещата около това твое желание. Кажи го спокойно и като човек, който приема себе си, не като някой, който сам себе си смята за извратен, а иска жена му да го приеме и обича. Първо поработи със себе си, успокой своята психика и душа, и тогава подходи към момичето ти, като й споделиш всичко така, както го правиш тук. Ако те обича и е готова да експериментира, ще те разбере и всичко ще бъде наред.