Изневерих
Изневерих на приятелката си. Беше глупост от моя страна след купон... алкохолът оказа влияние и не мислех докато го върших. Всеки ден мисля за този случай, ядосвам се на себе си... чувствам вина. Ако и кажа ще се разделим, тя не би простила подобно нещо. Не искам да я изгубя, но и не мога да живея повече с вина. Да и кажа ли според вас... как да постъпя?

Коментари

1.   Като я обичаш да си и бил верен. Че ти всеки път като се нафиркаш можеш да изневериш. На коя жена и трябва такъв боклук? Ако наистина се чувстваш виновен, ще си признаеш, пък тя да решава. Аз бих те зарязала, щом си ме предал и си предпочел друга, остани си с нея.
Ако си мъж, кажи истината, ако си мишка - крий, но истината може да излезе наяве и тогава ще плащаш с лихвите.

2.   Честното е да ѝ кажеш, почти всеки би искал да знае истината, а не да го правят на глупак. Алкохолът не е оправдание, причината е по-дълбока.

3.   Кажи и! Нека го чуе първо от теб, защото така или иначе някой ден ще разбере. Рано или късно истината се разбира по един или по друг начин. Така или иначе ще се разделите, когато тя разбере. Не лъжи повече момичето :)

4.   Каквото и да става трябва да и кажеш... Да знам, трудно е, а и н адуми е лесно, но нямаш друг избор. После може да съжаляваш и да се обвиняваш. Обясни и как стоят нещата.

6.   И на мен ми изневери ха... Такива сте мъжете. Знаеш ли, не й казвай, а просто я остави да си намери друг. За съжаление аз разбрах, даже и най - нагло ми разказа и най-малките подробности. Съсипа ме... И то за много дълго време. Съмнявам се да искам да разбирам такова нещо отново, съмнявам се че и тя иска. Не й го причинявай. Не знаеш в какво ъстояние можеш да я вкараш. Просто я остави дда си намери някой, който може да си го държи в гащите. И междудругото... искрено се надявам и тя да ти е изневерила и да му е направила страстна свирка... Само си го представи. Ммммм хубаво ли ти стана при таи мисъл? !? !

7.   Ако съм на нейно място бих искала да знам, аз също не бих простила, НО едно е той сам да дойде и да ми каже, друго е да разбера от някой, понякога това може да е от значение. Тя има правото да знае, колкото и да боли. Тези, които ти кажат че е по-добре да го запазиш за себе си НЕ са прави в тази ситуация и най-вероятно също биха изневерили.

8.   Аз те съветвам да отидеш до най-близката психиатрия, да си изкараш едно разрешително за оръжие, да отидеш до гън шопа, да си купиш един пистолет и да се застреляш право между очите. Такива мъже, като теб, развалят репутацията на истинските мъже и твоето бъдещо бивше гадже би било доста наранено и евентуално по-трудно свалено от следващия. :)

9.   Недей, взел си си поука и така, забрави го просто и засега ще знаеш. Никой не е застраховане, хора сме лъжем се понякога. Пък и не си се клел във вярност.

10.   Абе, ако помниш цялата вечер със сигурност не си бил в чак такова състояние да не знаеш какво правиш :). Поне сега дано си си взел поука.

11.   Не драматизирай. Ако мислиш, че е било моментна слабост и тя няма да научи си направи изводите и си мълчи. Не обръщай внимание на "безгрешните и непрощаващи", те са много силни в Сподели, ама в релания живот мълчат, като дупета.

12.   Голееем праз че веднъж си топнал чушката, не се филмираи важното е че обичаш и държиш на приателката си. Ако искаш нещата между вас да са ок отричаш до последно.

15.   Какви удобни съвети дава курволяка от двата пола . Дано половинките ви да ги спазват, когато се изплющят с други.

16.   Както ти казаха по-горе, всяка изневяра, независимо пиян или не, си има причина. С две думи - това момиче не го обичаш достатъчно или не сте подходящи един за друг. Наистина трябва да я пуснеш да си потърси мъж, който ще я обича силно и няма да я предава зад гърба и. Дали да и кажеш или не, няма значение, задействал си вече раздялата и недоверието между вас. Можеш да кажеш, че се е случило нещо, което не можеш да си простиш и че трябва да се разделите. Няма защо да отлагаш, нито деца имате, нито имущество общо. Нали затова се тестват връзките - за да се види дали има силна и истинска обич, лоялност и уважение. При вас както си установил няма. Поне не и от твоя страна. Това е.

17.   Вие не сте се вричали във вечността, че да го смяташ за изневяра, не е станало кой знае какъв грях. Нима тя е девствена!? По добре не й казвай нищо, стани по мил с нея и така ще компенсираш гузната си съвест. Не си мисли, че тя е светица, при удобен случай и тя ще прегреши.

18.   Ако така или иначе ще узнае, примерно си спал с някаква обща позната, която вече е разказала на други хора, в такъв случай й кажи, защото така или иначе ще научи. Ако й го кажеш ти, поне можеш да контролираш разказа и да й представиш нещата в по-мека светлина.
Ако няма начин да научи, то тогава не й казвай нищо. Такова нещо не се забравя. Дори и да ти прости, всеки път като ходиш на купон без нея, ще се чуди дали не си й изневерил пак.

20.   Бях в твоето състояние. Много рядко хора са моногамни, изневерих преди 15-20г. крих много време, след това съпругата ми го научи от мен. Бях почерпен и не можах да разбера как излезе от устата ми. Станаха скандали научих че и тя е изневерила. Ходихме на Психолог. Повярвай ми много е тежко. От тогава вече измина две години още сме заедно правим секс мисля че се обичаме но раната си е рана. Моя съвет е ако още не сте обвързани я остави, намери начин не я наранявай. После ще бъде трудно и на двамата.

21.   Трябва да и кажеш, колкото и да ти е трудно, а тя да решава какво да прави. Алкохола, под влиянието на който си го направил никак не те оправдава, но наистина е важно еднократна ли е била изневярата ти. Ако е веднъж, и то под влияние на алкохол, трудно, но се преглъща някак. Съвсем друго е когато продължиш и стане връзка. Но и на мен, също като на №6 много ми се иска и тя да ти изневери. Тогава, на собствен гръб ще почувстваш какво е.

22.   20 - Ами като не са моногамни, защо се женят, търсят връзки и съжителства с някоя/й? Да си живеят сами, вечните моми и ергени, да лягат с когото сварят и да не нараняват и лъжат никого. Ако искат да си направят комуна като хипитата едно време и да си се чифтосват там като стадо маймуни.
А на вас с жена ти не ви е трябвал психолог, ами бракоразводни адвокати. Обичали се били... ако се обичахте нямаше да се плющите с други. Мъчете се, така си плащате за предателството.

23.   Да не си луд да й кажеш!!! Трай си. Ще ти мине.

24.   Аз лично не мога да разбера хората които търсят някакви проблеми във връзката, или липса на любов при изневерите. Има просто хора с нагон които неиздържат постоянно с един партньор, това не значи че не се обичат. Вече дали е един, два пъти или всяка седмица е друг въпрос.