Баща ми изневерява по командировки
Случайно баща ми си беше забравил отворен имейла и видях стари имейли където нарича разни жени от различни места по които ходи по командировки “единствена моя” и пр. Много единствени нещо. Сигурно е изневерявал на майка ми, но те не се и обичат. Та той прави европейски проекти и ходи и шета по различни градове - явно като моряците има една единствена в Плевен, една в Мадан, в Добрич и т.н. Какво да правя с тази информация? Той вкъщи е супер заядлив и злобен та не се учудвам че няма никакъв морал. И за пореден път се убеждавам колко глупави са жените, тези които лъже не са някакви пикли на по 20, а над 40, повечето разведени. Една две добри думи и са готови.

Коментари

1.   Използвай тази информация, за да се защитиш, когато той е злобен в къщи. Може да кажеш на майка ти....

2.   Е те тези жени щом са на 40 силно се съмнявам да са наистина излъгани, по-скоро се правят на такива ;)
А родителите ти са просто поредните хора, които не са един за друг и изначално не е трябвало да се събират..

3.   Те не се и обичат вече. Това ти дава отговор на всичко, заедно са защото "така трябва". Очевидно е време всеки да поеме по пътя си, но те не го осъзнават и защо трябва да живеете в тази обстановка, никой не е щастлив, но са сте заедно. Очевидно към другите жени не е злобен и е мил. Поговори с него с с майка ти, на саме. От скандали и морални речи смисъл няма. Нека да са щастливи, всеки по свое му. За теб той е баща и неговият сексуален живот си е негов проблем. Може с майка ти и такъв да нямат. Няма смисъл да обиняваш жените с които контактува. Изневярат е повод за преосмисляне, а не за нападки обиди, да си чешеш егото колко си морален и велик.

4.   Да ти кажа много хора са в брак, със странична връзка или единични за една вечер. Малко хора са верни цял живот, а за мъжете е по-трудно.

5.   Ще ти кажа моята гледна точка-да поясня,че имам син и дъщеря.Никога не бих простила на децата си ако знаят,че баща им ми изневерява и не ми кажат.

6.   Човек има нужда от секс и внимание, както и човешко общуване и като не го получи вкъщи се го набавя от вън. Това е истината. Който я разбере има здраво семейство. А баща ти е нормален човек.

7.   И какъв точно ти е проблема, да не би тебе да чука!? Мъж си е, щом в къщи не си го получава, ще си го намери извън дома. Нали с това се оправдават разни мисирки в сайтовете, нямали любов в къщи и затова търсели любовници. Защо мъжете да не търсят кефа?

8.   Ами ако майка ти е асексуална и не иска повече секс той какво трябва да прави. Някога имах един приятел който ми сподели, че жена му не искала повече секс и му казала "Родих ти две деца, изпълних си дълга като съпруга и от сега нататък си намери любовница, аз повече секс не искам". Ето какви случаи има. Има много жени които никога не са изпитвали оргазъм и за тях секса е по-скоро отегчение отколкото удоволствие. Така, че авторе не бързай да обвиняваш баща си, може би майка ти е за обвиняване.

10.   Аз пък нямам проблем, ако мъжа ми иска някоя вечер разнообразие, но важно е аз да не знам и да е еднократно.

11.   Нищо не прави.
Не е твоя работа, а и не знаеш как стоят нещата в действителност.
Например - напълно е възможно майката ти също да има подобни връзки или да е имала в миналото и баща ти да е разбрал. Напълно е възможно и да са все още заедно заради теб.

На теб приятно ли ще ти стане ако баща ти ти прочете емаилите и каже на гаджето ти?

12.   До коментар 7,
Да имаш нужда само от "секс и внимание" си е доста животинско изказване... Явно в нашата "мила" България са останали само хора с първично мислене, където нагона е най-важен!!!

13.   В моето мнение, задължително е да кажеш на майка си, или поне да споделиш с роднина, на който имаш доверие. Въпреки, че не се обичат, майка ти заслужава да знае тази информация. За какво и е да бъде с мъж, към който няма никакви чувства и системно и изневерява? Не бих препоръчала да конфронтираш баща си - гледката може да стане много грозна, а и да се намери и агресия. Не очаквай нещата да се променят драстично - по думите ти изглежда, че всякакви интимни чувства между тях са затихнали отдавна, така че новините за изневява няма да бъдат приети с нота на изненада. Както споменах, това е моето мнение. Направи това, което ти чувстваш. че е най-доброто решение.