Защо жените са такива лъжкини?
Едно нещо цял живот ме мъчи, защо жените толкова лъжат тяхните партньори? Имам приятелки, които след като ми кажат нещо, са като " ама не го казвай на моя, моля те". Като стане дума за това пред тях, те винаги лъжат. Ето пример: Едно момиче от компанията ми, ми разказваше как бившия й не е спирал да й звънни и пише, но когато приятеля й дойде при нас и телефона и звънеше през минута тя му каза, че е била приятелка, на която не иска да говори. Друго момиче от компанията ни пък ми беше казала, че бройката й са над 40, но след като се събра с него, бройката й спадна на 5. И това не са единствените неща, които са крили и те не са единствените, които лъжат приятелите си. Не ви разбирам вас жените, честно. Може би щото съм мъж и не мога да се поставя на ваше място. Ама от какъв зор го правите? Нищо лошо нямам към женския пол, просто това не го разбирам. И някои от бившите ми приятелки са ме лъгали за някакви глупости...

Коментари

1.   Първото, защото сигурно ще се ядоса и ще се скарат и тя е искала да предотврати това, а относно бройките, по-голямата част от приятелките ми са лъгали, включително и аз, защото мъжете все търсят някоя неопетнена и ако им кажеш реалната бройка, започват да те гледат накриво, да те обвиняват негласно и да ти искат обяснения. Нищо, че някои от тях имат повече... те са мъже... за тях не важи това хах..

Но има и нормални мъже, на които не им пука и въобще не питат или и да разберат не им пука.

2.   Когато мъж ти каже за бройката си я раздели на 3, а когато жена ти каже за бройката я умножи по 3. И така ще разберете истинските бройки.

3.   Щом крият значи има какво да се крие и защо да се крие. Колкото повече километраж има една жена, толкова по-зле за нея. Сексът е духовно преживяване, колкото и да се опитват днешните младежи да го направят на нещо просто. Когато са те минали толкова много мъже няма как да не си изпита и лишена от божията енергия в себе си.

4.   Не мисля, ще е до пол, а до човек. И мъжете, и жените лъжат. В момента най- лъжливият човек в обкръжението ми е мъж и той тръгна с най- добрата приятелка на гаджето си зад гърба ѝ като щял да ѝ каже "като нещата при нея се успокоят (в смисъл лични проблеми)". И заради наглото си поведение, накрая го издадох на гаджето му. А той я остави, без да ѝ даде обяснение. Лъжеше я че няма нищо с приятелката ѝ, обвиняваше я че си въобразява, че има нещо между тях, излъга я че днес ще ходи на работа, лъжеше я за други неща преди целия филм... Както жените лъжат, така и мъжете. А на теб явно средата ти е от лъжливи жени.

Black Sabbath

6.   Защото си играят картите, много просто. Точно, и по тая причина се търсят балъци, не мъже.

7.   Не съм съгласен с №4! Жените лъжат за да задържат мъжете, които ги сменят, като носни кърпички. Жените сами се подлъгват, като си мислят, че могат да имат един мъж само за себе си, и за това лъжат на поразия. За едно нещо половете са единодушни! И единият и другият не вярват на жените! Жените много обичат мъжете да им "влизат в положението", и на мъж, който знае как да "чука", винаги му отварят.

8.   Какво съвпадение... А мен цял живор ме мъчи, защо мъжете лъжат партньорките си... Сарказъм край

Ох, миличък, с това мислене обосновано на n=1 ще се чудиш още много време. Истината е, че хората лъжат, постоянно и за всякакви неща от нещо най-невинно: "да, разбира се,че съм добре" до големи неща: " ах, тези евро пари, да, разбира се, че са инвестирани по предназначение". Предполагам, че не си малък и е крайно време да го знаеш това. Въпросите защо мъжете това, а жените онова са за деца на максимум 13 да речем, после трябва да се знае, че да се обобщава и да се правят изказвания на базата 10 приятели е повече от глупаво.

Лола

9.   Отвратително е ! И мен са ме лъгали загърба ми докато съм давал всичко от себе си ,и морално и финансово и всячески . Искам да ви кажа че накрая човек намира каквото е търсел , и на каквото си постелиш на това ще легнеш . Видях и се убедих с очите си .

10.   Щото са боклуци.Истинските хора не лъжат!

11.   Защото женската психика е като разграден двор а там на дявола му е по лесно да прекрачи!

12.   Доказано е ,че всеки човек лъже по няколко пъти на ден.

13.   Защото на жените това им е силата. На мъжа силата му е физическата сила.

14.   7, на една нормална жена не ѝ трябва да лъже. Просто и вие мъжете си ги избирате едни "дашни" жени и после се чудите защо сте лъгани и защо са ви изневерили. И ако си мислиш, че на мъжете може да се има доверие, много се лъжеш. На повечето мъже само да им щракне с пръст някоя добре изглеждаща жена и те са готови, независимо дали са обвързани или не. И мъжете, и жените лъжат за какво ли не.

Black Sabbath

15.   Жените лъжат мъжете от страх да не ядат бой, но когато мъжете ги хванат в лъжа ги пребиват с надежда повече да не лъжат. Само че, жените след това пак лъжат и мъжете пак ги пребиват. Това трудно може да се промени, защото жена да не излъже мъж ще е много рядко явление! Трябва закон, с който да се наказва жестоко всяка жена-лъжкиня. За мъжа този закон да не важи, понеже е мъж и по природен закон винаги може да пребие жената, която не може да пребие него!