10 години разлика
Той е млад, умен, красив и атлетичен ерген, който си има приятелка. Колега ми е, аз го харесвам, но не отвръща на симпатиите ми. От скоро дойде нова колежка. Тя е хубава, умна и с 10 години по-голяма от него... Е младолика е - изглежда поне със 6-7 години по-малка от възрастта си, но пък е с две деца. Той я заглежда доста често, хващам ги и че се заговарят. Дали има шанс той да я харесва и да се случи нещо между тях??? Въпреки двете й деца и разликата в годините? Та, той може да има всяка жена ако пожелае, защо му е леличка с деца!?

Коментари

1.   Явно с нещо му е интересна, иначе щеше да се държи с нея като с другите. Последните 10-15 години се наблюдава някаква вълна млади мъже да имат сериозни връзки с жени 3-4-5-6 години по-големи от тях. Щом са се намерили и се разбират, значи всеки от тях удовлетворява някакви потребности на другия от такъв точно партньор. Няма какво да се чудиш, защо предпочита нея - така се случило.
По-полезно ще ти е да наблюдаваш и да се опиташ да усвоиш, какво тази жена прави различно, за да можеш да го приложиш и ти към следващия мъж, който ти допадне. Открадни си от нея, каквото смяташ, че може да ти е от полза.

2.   Едва ли, но това си е напълно негова работа.

3.   Възрастта не е показател за желание. Може и да е видял нещо в нея, някакво качество, което не вижда в теб. Жените с две деца не са лелички, поне според мен (нямам деца).
Какво от това, че може да има всяка жена, всъщност е важно каква жена иска той... може да e видял нещо повече в "леличката", отколкото вижда в другите жени :)

Жена32

4.   Хаха, лелята явно е готина и го привлича, на колко е? Може просто да е готина, а на теб да не ти се получава, може да не си пада по 20 годишни.

5.   Казват, че любовта е сляпа.

6.   Какви шансове има колегата ти с тази , не мога да гадая. Но мисля, че ти нямаш шансове с него. Ако те харесваше, досега щеше да излизаш с него, не да пускаш теми. Не всеки срещнат хубав мъж е задължително да бъде твой, избий си подобни филми от главата. Почети малко теми тук и ще разбереш, че младите мъже си падат и по лелчета ,че и по бабчета даже. Жената е с по-голям опит и явно е по-интересна, колкото до децата, не е тръгнал да се жени за нея.

7.   Чак пък да може да има всяка жена, съмнявам се. Първо щото всяка има различни разбирания за красота и ум, а пък и от описаната ситуация предполагам, че не е богат( колеги на работа)- парите са важни за голяма част от жените. Като отговор на твоя въпрос ще кажа, че най- вероятно иска да прави секс с нея, а ако ще и 10 деца да има тва хич не е пречка за тази дейност. Така че спокойно, няма да стане нещо сериозно с тази " леличка с деца", която най- вероятно си има мъж.

8.   На 45 съм, той - на 25, но ме иска и пренебрегна 20 годишно момиче, за да е с мен.
Нямам обяснение за това. Казва, че искал жена и съм го влудявала.
Не питай защо - привличането между двама се случва и няма обяснение за това.
Примири се с факта, че желае друга и толкова.
Нищо друго не можеш да направиш!

9.   Защото с нея може да прави секс без да има отговорност- не е нужно да я сваля, да й обещава, че ще се женят, че ще имат сериозна връзка и пр.

11.   Боже какъв турски сериал!

1. Защо му се точиш активно като има приятелка?
2. Защо той би се точил на колежката като има приятелка?

Маймунско общество.

12.   Аз бях имал няколко гаджета, мислех, че много знам за секса, докато не срещнах една мадама с 12 години по-голяма, омъжена, с дете. Мъжът и беше в чужбина. Такива неща правихме в леглото, че все едно не бях правил секс преди. Да не говорим, че не просто с нея правих анален секс за първи път, но тя ми показа как да задоволя жена анално, така, че полудее от удоволствие, и да го иска отново и отново. Бяха незабравими преживявания.

13.   12, не че нещо, ама не е необходимо да си гений илл спал със стари чанти, за да ги разбереш.

14.   Аман от завистливи жени. Не те харесва, приеми го. Второ, той си има приятелка, а с колежката просто прави лесен секс за разнообразие. Не е нужно да си Айнщайни, да го разбереш...

15.   Какво да ти кажа, авторке, любовта не пита! Аз съм с 9 години по-възрастна от съпруга ми, но го смятам за по-зрелия във връзката. Мен все повече ме тегли към дома, докато той обича да излизаме, да се забавляваме, казва ми, че хората работим, за да живеем, а не живеем, за да работим и е прав.
В твоя случай мога да ти кажа какво го привлича твоя колега към тази жена. Не, не е сексът, макар че той върви в комплект. Привлича го нейната емоционална стабилност. Външността й едва ли би съперничала на което и да е 20-годишно момиче, но зад външността има много други неща, като умение да комуникираш, да планираш нещата, да носиш отговорност, да си самостоятелна, да имаш мярка във всичко, което правиш, и най-важното - да знаеш какво е уважение: към себе си и към партньора. По-младите мъже се насочват към нас от умора от претенциите, нереалистичните очаквания и пълната дезориентираност на младите жени. Разбира се, на твоите години и аз съм била такава, но животът те променя, започваш да преподреждаш приоритетите си и в един момент осъзнаваш, че семейството е най-важното - с 2, с 3, с 5 деца, твои, негови, няма значение. Казваш: ама, той може да има всяка жена. Добре! Но той не иска "всяка жена", а една конкретна. Един ден, след някоя и друга година ще ме разбереш. Младостта е прекрасна, най-креативното време и т.н., но зрелостта предлага сигурност, която младостта не може.

16.   №12, освен, че си бабоебец си и подлец. Тя като е разпоретина ти поне ум нямаш ли та се занимаваш с такава? Чсе и хвалиш на всичко отгоре.

18.   Разбира се че с по възрастните нещата се случват от раз.
Във възрастта за която се споменава става ясно, че това са истинските жени от едно време, не тези подрастващи пикли дето изпълняват всичко по предписание от Фейсбук и разни клюкарски сайтчета пълни със снимчици. Такива с объркана психика, татуирани и оклепани, като маймуни с по 5 цвята маникюр , но без грам мозък в главата.
Да не говорим за купищата изисквания и предпочетания а после ги виждаме същите по пътя да се явят, като скъсани вестници ходещи с някой бай мангау.
Тоест той и да знае че може да има всяка предпочита натуралното и естественото, което говори за някакво ниво на интелект и вкус.
Кой не би предпочел хубаво натурално и естествено сирене пред масовото, на което пише смес и имитиращ продукт.

20.   Веднъж. В командировка, в чужбина, с колежка. Аз ерген, тя омъжена с три деца, по-голяма с 14 години, на 41. Тя настояваше, и не разбираше защо се дърпам. Една вечер дойде в моята стая. Личеше и, че е пила и много загоряла. Опитах да я отпратя, но се пречупих. Срам ме е да кажа от какво - каза, че се подготвила за пълна програма. До тогава не ми се беше случвало такова нещо. Тя прие колебанието ми като да, и, ...