Животът ми преди и след него.
Мъж на много жени, специалист по лъжи, който успя да преобърне живота ми.
Какво означава всъщност да се влюбиш от пръв поглед? ! Не знам. Това го знаеше само той, а аз вероятно нямаше и да разбера. Когато се запознах с него, бях загубила вярата си в любовта. За мен любовта беше лъжлива представа за, , перфектните” качества на един индивид. Мислех, че любовта е заседнала между страниците на романите и под светлината на кино-прожекторите. Оказа се, че съм грешала. Животът ми преди него беше простичък.
Той беше мъж на много жени, които, , падаха” в краката му. Бях решена да не бъда поредното му завоевание. За това бягах, преследвана от страха си да не изпитам чувства, но проклет да беше, биваше си го. Години бягаше след мен и отпращаше всяка дама, която можеше да бъде негова на мига, за да докаже противното на това, което хората говорят. Даде изключително много от себе си за мен. Не му вярвах до последно. Сърцето ми не отдавна бе наранено, което коренно промени представите ми за любов. Когато се случи нещо между нас, тогава се уплаших. Застигна ме страхът да нямам власт над себе си и емоциите си, защото когато бях с него губех контрол, нямах си вяра. За това се отдръпнах от него. До тогава си мислех, че любовта е просто транзакция на чувства. Тогава той просто спря да се бори с глупавото ми его и чувство на власт. Хвана си приятелка. Едва когато го изгубих, осъзнах всъщност, че не мога да живея без него. Моето нередно изкушение бе по-силно от мен. Стоя и го чакам. Защото знам, че не постъпих правилно. Знам, че заслужава най-доброто и да бъде щастлив. Истината е, че просто не издържам да го гледам с друга повече. Нуждая се от него и го желая с всяка частичка от сърцето си. Искам го, но нямам право. Не мога дори да разговарям лично с него по въпроса, без приятелката му да се намеси. Въртя се в един кръг и бездействието ме побърква. Моля за съвет как да си го върна?

Коментари

1.   Няма какво да си връщаш, защото той не е бил твой, нито ти негова.

2.   Ами зависи, колко време е минало от раздялата ви, а и самия факт, че той е продължил живота си с друга трябва да ти говори достатъчно. Не знам, какви са ви били точно отношенията - тип “секс” или “връзка “. Прежали го и продължи напред. Явно и без това си му нямала доверие и едвали ще му имаш. Може би твоята интуиция ти е подсказвала, че няма да ти е много верен завбъдеще. Просто гледай напред и се срещай с нови хора

3.   Поредният сценарий за турски сериал. Сърцераздирателно и също толкова нереално.

4.   Добре си постъпила. Щом е женкар, такъв и ще си остане. Само щеше да те наранява, ако беше останала с него. Казвам го от личен опит. Между прекрасните ви моменти, щеше да има и кръшкания с други жени, които щяха да те правят нещастна. Не се вкарвай сама във филми, ами продължи напред.

5.   Освен да му кажеш, друго няма.

6.   Просто не се занимавай с женкари. Те живеят от обожанието, за тях си просто източник на наслада и вдигане на егото. Съжалявай горката жена, която се е хванала с тоя манипулатор.

7.   Съжалявай горката жена, която се е хванала с тоя женкар. Ако беше се излъгала, щеше да те съсипе досега.

8.   Според мен, трябва да му звъннеш въпреки това, че приятелката му е до него. Ти трябва да си силна за да можеш да говориш с него, и ако той още те харесва, както е било преди трябва да се съберете. Защото от каквото и да са направени две души ми се струва че твоята и неговата са еднакви.

9.   Установила си още в началото, че е специалист по лъжи - радвай се, че не си му вързала. Не ти трябва такъв, защото в един момент щеше да му писнеш и да те смени, или да почне да ти изневерява. Напрегни се още малко и си го избий от главата. За целта започни да се срещат с нови мъже.

10.   Време е да си вземеш котка :) В повечето случаи като твоя, така се получава. Той те гони, опитва се, реже други жени, а ти се правиш на недостъпна.
В крайна сметка му е омръзнало и си е намерил нормално момиче, а ти сега реви....

11.   От авторката:
Благодаря за различните мнения и че отдадохте от времето си, за да прочетете историята ми. Означава много за мен! :)

12.   Почувствала си се специална,заради енергията вложил да те спечели.
Влюбила си се.
Но той те е имал,а сега друга е на хоризонта.
Ако си падаш по такива драматични любови,надявай се,бори се..но ще страдаш!
Мъж,който обича и уважава,не действа така.

13.   Много красиво написано, развълнува ме. Но недей да съжаляваш че си се отдръпнала, не стой и не го чакай. Такива хора, независимо дали са мъже или жени никога не се променят. Каквото и да правиш. Намери си друг човек-по малко атрактивен, по-малко чаровен, но да знаеш, че си е твой. То вярно, че курварлъка е до време, само пиянството било до гроб, само че какво ще те стопли това като ти съсипе най хубавите години.

14.   Говори с него по въпроса. Трябвало е да бъдеш една идея по-смела:)))

15.   Вече не можеш да си го върнеш. Когато си могла да го имаш си си тръгнала. Вече няма да бъде твой.