Откъде мога да си купя булка?
Къде има пазар за булки в България и по кое време? Какви са цените? Омръзна ми да ходя все по проститутки. Искам нещо дето да е постоянно до мен. Не държа да е българска, макар че съм българин. Може да е ромка, но да е свястна. Едва ли ще я продадат евтино, ако отида в някой цигански катун.

Коментари

1.   Такива пазари правят калайджиите. Те между другото са малко по-читави от останалите цигани, както и копанарите. Та по селата сега лятото има палатки по поляните на такива калайджии, които обикалят, за да калайдисват тавите на хората. Отиди и поразпитай в някое село за калайджии и от тях ще научиш. Аз едно време като живеех на село, съм общувал с такива и да ти кажа, не бяха лоши хора или поне не колкото другите цигани. Но по телевизията бях гледал, че цените са дебели. От сорта на 20-30, че и 50 бона вървят. А и като си българин, не знам дали е плюс или минус. Май е минус, защото те държат да си запазят рода. Иначе ако е някоя разведена, върната може и за 5 да намериш, ама не знам дали си заслужава такава. Тя за да е върната, може и да е някое курве.

2.   От Русия.Там наистина продават булки.

3.   Пазар за були знам, че имаше в Стара Загора. Дали се случва още не знам

4.   Свястна циганка няма да продадат на българин, а другите на теб не ти трябват. Вземи си някоя студенка на издръжка по-добре.

6.   Остави тая работа с покупката на булка, още повече циганка. Циганите са коварна сган. Трябва много да се внимава с тях. Ще ти вземат деайсет бона, след две седмиците циганката ще ти избяга и ще си пак сам. После трябва да ходиш да ги трепеш да си вземеш парите, друг вариянт няма да ти върнат парите. Те само от сила разбират.

7.   България през 2020... Българин иска да си купи ромка за булка, защото никоя не му пуска.

Живеем в последните години на България.

8.   Ти по-добре спри да блудстваш, покай се пред Бог, отиди на църковни сбирки и си намери българка.Всяка жаба да си знае гьола.Не гледай дори еротика за месец поне. Имай достойнство, човек, не руши тялото си, което е храм Божий.

9.   цената на циганките по принцип е според умението им да крадат. Семейството на жениха плаща обещетение на тъстовете. Но пък си го връщат докат булката забременее. Имам познати цигани това е факт който знам от техният живот. Но иначе в Бг има
много самотни жени - разведени, с дете, с разни проблеми просто трябва да търсиш. Филипинки, виатнамки, също може да
се запознаеш ако знаеш английски

10.   В интернет е пълно с момипета, които си търсятнякой, който може да се грижи за тях, докато те лентяйстват. Щом те устройва такава, просто си избери някоя по твой критерий. Според мен ще ти струва поне 1000-1500 лв на месец ако не и повече. Но това ще зависи и от класата на момичето, тунинг и т. Н. Успех!