Изигран
Здравейте. За първи път пиша тук и усещам, че имам нужда да го споделя.

Запознах се с нея (измислено име за историята - Виктория) преди в началото на Юли от близки приятели (двойка). Още от началото усетих тръпката от нейна страна и отговорих на нея леко, понеже не си търсих никого тогава. Имаше искра, но я оставих. Преди седмица се срещнахме отново, пак със същите хора (аз съм близък с момчето, нека го наречем *Мартин, а тя с момичето, нея - Мария) + един пич, който познавам отдавна и сме г/д близки. Не очаквах да я видя пак, но не отказах малко 'fun'. Тук вече нещата бяха различни.. прегръдки, закачки и т.н., беше наистина 'специално'. Излязохме на следващия ден. Всичко мина прекрасно, не само с опознаването, но и с края, целувки, прегръдки и 'не искам да тръгвам'. (Тя е с 2г по-малка). Бях изненадан от себе си същата вечер, понеже попринцип не се привързвам, но този път тя успя... за съжаление. В следващите два дни не се видяхме, поради работата ми и задълженията ми, които изискват много време. Когато наистина успях да си освободя време беше на втория ден, вечер, бях готов с малка изненада, но приех 'малкия чат' от нейна страна като просто 'цикъл' (тя каза още в началото, че й идва). Както и да е ... не успяхме да се видим. Станаха 3 дни и започнах да усещам, че тези съобщения с няколко думи въобще не отразяват това, което тя самата показа онази вечер. Излязох с Мартин от онази двойка, която споменах по-горе и по-късно намина и гаджето му, която малко след това спомена, че (моето момиче - Виктория) е тръгнала точно с този 'пич', пред който се 'занимаваше' с мен. Доста мъже в днешно време биха се разправяли с този 'пич', но според мен той просто си е изиграл картите. Не искам да го виждам приятелски, но не съм и му ядосан. Все пак тя самата каза, че повечето й връзки са по няколко седмици, аххахахах. Wrong choice once again, dear.

Звучи доста драматично и леко 'simp' в днешния жаргон, но не е точно така. Не съм тъжен, депресиран и т.н., от колкото разочарован. Кога успя? Как можеш 1 ден след онази вечер да започнеш да се виждаш с друг. До някъде е и моя вината... още в началото момчето от двойката, с който съм близък, ме предупреди, че 'курвенския метър' е малко висок при нея и да внимавам. Well, I got fucked (:

М. (18)

Коментари

1.   Българийо, Българийо... бедна ми Българийо...

2.   Така се трупа житейски опит. Ще ти мине. И ще намериш друга.

3.   Wow имаш доста добър изказ за 18-годишно момче. Бравоо
Съдейки по това, че тя е на 16 (аз също съм на толкова) според мен е нормално просто да не знае какво иска все още

4.   До #3 от Автора:
Благодаря! Точно така и си помислих... и надявам се й казах всичко с 3 думи: "Честито ... и късмет." Това беше от мен по този казус. Поздрави!

5.   Пич, от поста ти личи, че си готин и забавен. Забрави за нея и продължавай напред! Момичета много, не те е заслужавала.

Ж 40

8.   Пич при мен се случи същото преди няколко години. Беше първата по-сериозна занимаванка с момиче което много харесвах. Едната вечер бяхме заедно... целувки, прегръдки, разговори, а на следващата вечер ме излъга и се натиска с друг. Стана ми доста гадно, не мислех че е такава, бях разочарован и наскърбен.
Споко ще срещнеш някоя свястна, стига да търсиш такава.

9.   Ще я срещнеш...на всеки късметът си му стои...
Пожелавам ти една красива, споделена, пламенна любов!