Мъже около 35 г. без книжка, кола, и жилище, но аз имам
Здравейте, бих искала да чуя мненията на хора около 30-35 г. Може би тази тема е банална, но моля, който желае да сподели мнение, който е отегчен, нека да подмине.

Жена на 35 г. съм, самостоятелна, живея в собствено жилище. Това го пиша, за не ме обвините в меркантилност. След приключила връзка отново излизам на срещи с мъже с желанието за създаване на връзка. Какво прави впечетление - доста често срещано е мъже с добри доходи да нямат кола или книжка, защото било ненужно и създавяло излишни битовизми. Добре, това е въпрос на личен избор, но при условие, че аз имам книжка и кола, трябва ли да си променям стандарта, за да се нагодя, с идеята да опозная човека първо? Ами никак не е приятно, например, преди пътуване за море да трябва да проверя маслото, гумите, изправността на колата и после да ида и да взема господина от другия край на София. После шофиране 400 км, примерно. Уикенда пак същата работа, ако имам желание за разходка извън града, пак трябва да се погрижа. Това нормално ли е или аз съм старомодна? Как да приемеш сериозно такъв мъж, като излиза така, че аз го обгрижвам още от съвсем начален етап от отношенията? Лошото е, че не е само един такъв случай. Същата работа и с жилището - голяма глупост било да се тегли кредит, по-добре на квартира или с родителите. Меркантилност ли е това, че ми правят лошо впечатление тези неща? Говоря за хора с по-добри финансови възможности, който масово предпочитат лесен и неангажиращ живот. Вие как мислите? Споделете вашия опит, ако сте на сходна възраст и излизате по срещи.

.

Коментари

101-135 от 135

115.   112, хората са създавали семейства и са правили деца при много по-лоши условия-войни, болести, глад и т.н. Така че тези оправдания звучат като лигавщини. Просто мъжете бягат от отговорност. Нали е по-лесно да сменят различни?
Тази жена да избере циганин пред който и да е, значи този мъж е много зле отвсякъде.
Много ви се иска жените да нямат критерии, да не искат нищо. Затова повечето мъже до 40 са сами и женомразци. Жени има, ама тия мъже са вече егоисти.

116.   112-115 мелиш на едно място, като патица.
Това за условия го знаеме. Сега условията за гледане на деца са много по зле. Някога са били големи и задружни семейства а младите момичета са се трепали по къра в домакинската работа и са помагали активно при отглеждането на малките си братчета и сестри, при това без даже да знаят какво е кола и апартамент.
И не са имали интернет и сайтове за отдушник на емоционалната си нестабилност а те и са били в отлично психично здраве за разлика от много жени сега.
Като нямаш време и пари за скъпите столични детски градини, какви условия ще предоставиш на своето дете?
Какво възпитание ще му дадеш ти, като твоето е тотално сбъркано!
Кажи за за умственото ниво на повечето жени почти 0. Телефончето, чата и снимчиците. Това е!
Такива кухи лейки. Утре дори и да обявят война те пак ще мислят за апартаментчето, колата и недоебаните си путки!
Това че се хващат с цигани го доказва. Боклуци при това от най долните. Нивото на комуникация и разум рано на това на примата.
А какви са критериите на курвите които ходят с мангали а?
Значи ако е българин големи критерии а простия и невеж циганинин какво предоставя?
Усещаш ли колко си ограничена и ти с глупостта ,която ръсиш.
Никой мъж няма да вземе такъв парцал. Разбира се че ще са егоисти. Тя се подметала с тоя и оня и после ще има изисквания.
Аз пък такава не бих взел ако ще да е последната жена на земята.
Както казах за мен не е проблем да съм сам, напротив чувствам се силен и авторитетен и най важното имам ясна преценка за мизерията и тоталния упадък и посредствеността която ме заобикаля.
Като останат повечето мъже сами за вас какво остава а?
Истинския мъж и сам си тежи на мястото.
Сама жена изглежда дребна и незначителна на този фон.
Ей така ще си останете и вие с нереалните фантазии а изискванията ви ще отпадат едно по едно, като отпадат екстрите на една кола с времето, така както ще амортизират и любимите ви собствени жилища на изплащане и даже няма да има кой да ви ги ремонтира.

117.   от 114 към 115, имам и други коментари...

"Тази жена да избере циганин пред който и да е, значи този мъж е много зле отвсякъде."
- Отвори темата " Защо има толкова много двойки българка-ром?" и отиди на коментар 45.

Красавицата от блока прави свирки в колата на стар и дебел циганин за някой и друг лев, докато родителите ѝ са горе!

Ти жена ли си, мъж ли си? Сигурно жена!

Толкова нагли сте, че биете у звездите!

Значи според тебе всички жени взимате правилните решения, точно както въпросната красавица в примера по-горе?

Ти прочете ли темата "Елитна проститутка"?
Според теб и тази там ли е взела най-правилното решение от всички възможни в живота си?

Хем нагли, хем прости, хем алчни!

118.   117, жената , за да избере друг, а не теб, значи ти не ставаш. По-същата логика мъжете се хващате с най-големите парцали, ама после те са ви виновни. И леки мъже има, ама това не ви изнася, нали?
116, женомразството вече е покълнало отдавна при тебе. Която и да те вземе, ще трябва да изтърпи всички тия комплекси и мърморения и накрая ще си тръгне изцедена емоционално и с разбита психика. А ти и до 60 ще търсиш жена и мърмориш колко не стават.
Цялата тема е за жена, която има неща, които иска и от мъжа, но не среща такъв. Тя за себе си е осигурена. Но както винаги подобни теми се превръщат във възхвала на българските мъже и колко зле са българките. Ами насочете се към друга нация тогава. Или друата опция.

119.   116, други градове в България има ли, или е само столицата? ! Да не би да мислите, че в останалата част от страната хората нямат деца? ! Или столицата е центъра на вселената? ! Или другаде не живеят хора и не се женят? !
Щом цитирате многократно едно и също определение за жените, значи такива познавате и с такива сте били. Вината е във вашите възприятия и търсения.
Възпитанието на едно дете е и от другия родител също, той не е само донор и безгласна буква. Нали е баща, каква е ролята му? !

120.   Номер 117,
Една жена избира най-доброто в обкръжението си.
Ако това младо момиче е избрало да прави нещо с дърт циганин, явно от дъртия циганин е получило повече, отколкото може да получи от някой като теб.
Разбирам гневът ти, явно е гадно да губиш състезанието за жена от циганин, но нито са ти виновни жените, нито циганите - ти си виновен, че очевидно не си достатъчно конкурентно способен.

121.   от 117 до 118

Жено, никоя не е избирала между мен и мангал! Тея у входа и двамата са "писали" някакви съобщения по входната врата, и едва ли може да си представиш за какво "четмо и писмо" иде реч! Всъщност можеш, ако си имаш обожател мангал!

Мъжемразието ти е изпило и на теб ума, щом повтаряш папагалски фразите на кок*шките от по-горе.

Какво уважение мислиш, че заслужаваш и защо се наричаш българка?
Какво на теб ти е българското? Или и ти си народоотстъпница, вероотстъпница, предателка на рода си и кръвта си? Чак пък толкова елементаризирано "мислене" и умозаключение да съществува у български индивиди, по всяка вероятност с дипломи за висше и пр.! Да се взимат с цигани, чернилки, които не могат да си напишат името на лист хартия и да ти натякват как жената избира "по-добрия вариант"!

Ти въобще не си равна на мене, жено! Примат си! С приматски предпочитания и поведение.

122.   121, явно имаш не само проблем с жените, ами и със самочувствието. Ами насочи се към друга нация тогава. Или другата опция. И поработи сериозно за самочувствието си.

123.   Сега разбрахте ли мъже?
Жените се чуфтосвали с примати и оставали по на 35 години сами, защото вие имате проблем със самочувствието!
Не защото те са т*пи и долни минд*ли, и не могат един мъж да задържат до себе си, ами защото вашето самочувствие куца!

Техният съвет към нас: "Ами насочи се към друга нация тогава. Или другата опция. "

Жено, викам ти, номер 120 и всички сродни на вас да изчезнете от страната, да си направите веднъж завинаги вашия си правилен избор и да ни освободите от скудоумието на вашите глави и души!

Мислиш ли, че за друго ставаш освен за приматка? Марш на дървото!

124.   123, не забравяй , че жена те е раждала и гледала. Ако някога в живота си имаш деца, дано да не са дъщери.
Който не харесва жени, винаги има и друго.

125.   116
118 грешиш драга. Просто не ви изнасят истините които казвам.
В мен е покълнало отвращението към парцалите, които раздават оная си работа на мангали и всякакви утрепки а се мислят за важни и значими.
Как разбра че имам комплекси и мърморения, по написан текст.
Ти екстрасенс ли си или гледачка.
Или по скоро някъде е ударено и твоето болно самочувствие.
Която и да ме вземе!? Аз да не съм някава вещ на разпродажба.
Ти така ли разсъждаваш. Аз до 60 ако не съм емигрирал някъде ще хвърля топа слушайки простотиите на такива като тебе.
Темата така поставена говори за жена материлистка живееща в гарсониера с кола, на която гледа маслото и помпи гумите за щяло и нещяло, тътсеща себеподобни, но удря на камък, защото много мъжете, които е намерила не стават за шофьори и нямат апартамент.
Тук както казах хората са толкова обеднели емоционално и духовно, че кола и апартамент им се струват стандарт на живот.
Утре не дай си боже да дойде някоя мощна криза,като гръм от ясно небе а и това не е никак далеч и невъзможно всичките и придобивки и спестявания ще изглеждат, като дребни и незначителни угризки.
Тя горката си мисли че е постигнала нещо в живота.
Ами тези с които е била не можели да карат- вие давате ли си сметка че реално голяма част от "шофьорите' на пътя са истинска опасност за движението и здравето на околните и другите участници в движението.
Тя би ли си заложила живота на път до морето да свърши в дърво или мантинела с някой малоумник дето се мисли за топ състезател.

119 Има има и доста села също все още. Тука се говори предимно за София. Там са по големите заплати.
Къща на село в добро състояние струва 5000лв. Доста хора могат да си позволят такава и да поканят някоя кокона да живее В ТЯХНОТО жилище ,но не чувам никоя да се засилила да си намери мъж там.
Защо не отидете да живеете на село там е много романтично подходящо за отглеждане на деца.

Изобщо тук е нелепо да се спори с жени. Даваш им 1750 факти и истини те продължават да циклят и кълват на едно място.

126.   123, няма как ние да изчезнем и няма как светът да се промени, за да ти е угоден на теб. Ти си този, който трябва да се приспособи към света, а не обратното. Никой не ти е виновен, че не се справяш с живота и жените те заобикалят отдалеч. Вместо да плюеш жените вземи поработи върху себе си, ама това изисква усилия, а да ти е виновен все някой друг е по-лесно.

127.   126
Вижда се, че нямате повече аргументи в защита на вашите "тези"!
Ясна ми е и отбранителната позиция, която заемате като ни упреквате, че не сме се "развили" достатъчно и трябвало да "поработим" още върху себе си!
Много удобно за вас!

Авторката не се включи да обясни къде ѝ е апартамента, колко е голям и дали някой ѝ е помогнал финансово за него?
Също не дава подробности за връзките си досега!

Убеден съм, че малко или много самата тя е подхождала вятърничаво досега и не се е борила за изграждане на семейство, а е оставяла нещата да станат от само себе си, с надеждата и вярването, че МЪЖЪТ ТРЯБВА ДА ДВИЖИ ВСИЧКО И ТОЙ ДА Ѝ ОСИГУРИ ЕДИН СПОКОЕН ЖИВОТ, ТОЙ ДА Ѝ ПРЕДЛОЖИ ГОДЕЖ, ТОЙ ДА ИМА ЛУКСОЗНАТА КОЛА, ТОЙ ДА СПРЕТНЕ СЕМЕЙСТВОТО, ТОЙ ДА Ѝ НАПРАВИ ДЕЧИЦА, ТОЙ ДА ГИ ИЗДЪРЖА ВКУПОМ БАРАБАР С НЕЯ ФИНАНСОВО, ТОЙ ДА ОСИГУРИ ПОЧИВКИТЕ, ЗАВЕДЕНИЯТА И ТН. И ТН.

Не че е лошо да е така, но не е по възможностите на много мъже!

На вас май и това трябва да ви се обяснява, че в света има разделение на труда, което се заплаща в различните държави на различни цени!
Ние се намираме в България!
Хората с бизнеси могат и да си го позволят, но това са една сравнително малка част!

ОТДЕЛНО ИДВА И МОРАЛНИЯ ВЪПРОС, ДОКОЛКО ЖЕНИТЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ ОТКЪДЕ СА ИМ ВИСОКИТЕ ДОХОДИ НА НЯКОИ МЪЖЕ И ДАЛИ СА ИЗКАРАНИ ПО ЗАКОНОВ ПЪТ!?

Това е много болезнен въпрос, на който много малко жени биха отговорили от раз, защото ВАС ВИ ИНТЕРЕСУВАТ ПАРИТЕ, А НЕ ТОВА КАК СА ИЗКАРАНИ И КОЙ Е ПРИТЕЖАТЕЛЯТ ИМ!!!!!!!!

128.   125, като е нелепо да се спори с жени, защо го правиш?! Значи и ти си нелеп и нямаш друга работа.
В подобни теми се изказват само супер яките мъже, които по необясними за тях причини са самички. Направо е истинско чудо, че никоя не ги е поискала и изтърпяла.
Изписа цял ферман, за да докажеш колко си як.

129.   125, дръж си придобивките цял живот. Скрий ги , зарови ги. Нали огромният ти страх е да не те окраде някоя? То бива, бива страх ама чак е смешно. Като за теб са смешни колите и апартаментите, живей в гората. Отглеждай дете в гората, ако някоя заблудена жена ти роди. Живей без ток, вода, нали искаш да си аскет и да живееете с някоя като отшелници? Кой те знае как харчиш като за последно, ама искаш жените да живеят като в каменната ера.
Комплексите ти си личат от всяка написана дума. Отново ще избълваш три страници текст, за да убедиш другите колко си велик.

130.   125 хаха успях да накарам двете кобри тука да си изплюят отровата!
Сега вече се видя от къде блика омраза.
Какво ви пука аз как съм, Нали вие сте си намерили някой палячо да ви подгъзува, защото едва ли можете да си позволите нещо повече с вашето плиткоумие.
129 взвми се зарови ти някъде. Света както без мен така и без теб ще съществува. Не си никак полезна.
Само доказахте колко кухи лейки сте.
В анонимен сайт някой тръгнал да се прави на як, доста сте и заблудени. Пиша защото мога. В моето има смисъл и логика за разлика от вашето.
Жени в каменната епоха не съм пращал - те сами отиват там с умствените си липси и съжителството си с аборигени.
И вие не сте много различни по всяка вероятност.

131.   130, ами накарай ги да съжителстват с тебе като си толкова читав. Щом никоя не е е искала, проблема е в тебе. Завършен егоист, сипещ отрова по жените, защото са му конкурент в работата и любовта. Много ти се иска да се върнем 3-4 века назад жените и да не искаме нищо, за да могат неугледните мъже да пекнат.Дано да нямаш дъщери, че ще са наричани маймуни, плиткоумни и прочие красиви неща.

132.   Силните жени отблъскват мъжете, от личен опит ти го казвам но това не означава и че трябва дас е хванеш с мамино синче което цял живот да носиш на гърба си

133.   130 и всички останали номера, под които си писал, като мъж ще ти кажа, че си смешник и отровата я плюеш ти, а не онези, които са се вързали (като мен) да ти отговарят. Твоите мъдрости с нищо не помогнаха на авторката, не помогнаха и на никой друг, единственото, което стана ясно е, че си беден комплексар, на който и космите му пречат за да докаже, че е велик и със специална мисия на земята. Не знам защо пиша сега, просто не си заслужава, може би искам да се обърна към останалите да престанат да те четат и да ти отговарят, тогава ще си забълбукаш в собствената злоба и щеш-нещеш ще замлъкнеш и ти.

134.   130 - 131
Никога не бих паднал толкова ниско да съжителствам с аборигенки като тези. Все пак имам човешки качества, като достойнството самоуважение
Бил съм шута на две подобни много отдавна, мерси от още.
Тези тука голямата част вероятно са от бройлерите набор 2000/ 98 както личен от невъзможността им да разсъждават автономно.
Тук градивната критика се приема като насочена омраза.
Не се грижете за мен мили мои вижте и помислете за вас си.
Много съм готин и за мен се намират поне няколко жени от различна възраст готови да се метнат на кура ми при това, представете си без да искат нищо другоя, камо ли коли и апартаменти.
Впрочем без да знаете нищо за някого вие моделирате според вашите ограничени представи , защото такива са възможностите на възприятията ви.
Вероятно за вас някой вървежен мъжкар е този който, като види първата кирлива путка ще започне мигновенно да сипе мед и масло само и само да ви бръкне в гащичките и вие да се почувствате желани и вървежни.
Обаче май нещо не се развиват нещата в желаната от вас посока.
Сигурно затова доста вече чакат Бай мангау да ги ухажва ауу тук май уцелих в десятката налиии..
Хайде да не се лъжем взаимно, всички знаем че процента на хората със собствени жилища, купени последните 5г с тройна надценка в големите градове е нищожен.
Никъде не съм писал че искам да връщам жени с 5века, дори напротив. Ами те сами се връщат. Фетишите към негри и цигани и разни подобни аборигени го доказва пределно ясно.
Но защо не споделите вашата визия за бъдещето щом се чувствате толкова знаещи и способни
Оставете мен аз съм никой, един най- обикновен потребител тук и повече нямам какво да кажа. Чао и успех на всички.

135.   134, не съжителстват с жени, добре правиш, спестяваш на някоя жена много нерви и разочарования.
И не се размножавай - не че ще намериш с коя, Ама все пак...

136.   134, то тия жени ще са същото интелектуално и душевно ниво като тебе. Също ще търсят кеф за час-два и после кой от където е.
Авторке, ако трябва да угаждаш на мъж, няма да успееш и хиляда живота да имаш.

137.   133 каквото и да си вдигни си гащичките че ти се виждат срамните устни и върви се скрий в дупката от която си изпълзяло.

138.   И c7a6106970 (137 и останалите женомразки коментари) претендира за интелект...
Да можеше да се види отстрани, щеше да се метне от някой мост.

139.   Аз съм жена и шофирам и не обичам да возя мъже без коли и книжки. Странно че все на такива попадам. Когато разберат, че карам се започва- ооо ето има кой да ме вози до еди къде си. Друг пък - хайде вземи колата и да ходим еди къде си. Ами не няма!!! Вече им казвам, че мъже не возя. На всичко отгоре един имаше наглостта да ми дава съвети как да шофирам. На него директно му казах, че повече никога няма да го возя. И да аз се чувствам като мъж в тия отношения да ги разкарвам насам натам. Дето уж мъжете умирали за коли и много им се удавало шофирането. Ами изкарайте си книжки и си купете коли, а не като разберете, че една жена кара веднага да искате да ви вози. Като не ви трябват коли и книжки ходете с транспорта и ако имаме среща всеки да си стига до мястото както му е удобно. Наглост до безкрай! Като ще се ходи на море ти си отиваш с колата, той с автобуса и се чакате пред хотела. Няма нужда да правиш неща, които не ти харесват. А те нямали нужда от кола, но като някой може да ги вози веднага започват да правят планове къде да се ходи, без дори да те питат ти дали искаш и можеш. И да тая кола иска подръжка, дори изкарването на книжка и шофиране в тоя трафик изисква усилия, но на тях не им пука. Затова аз мъже вече не возя!

140.   135-136 благодаря за милите думи все пак.
135 Ти също не се размножавай и без това няма нужда от повече гинетичен отпадък, вече е предостатъчно. Не че ще намериш някой, който да иска деца от теб де...но все пак.
136 и да не са на моето ниво има за какво да се кефят.
Със сигурност не е заради шофьорските ми умения и собственото жилище.
Не всички имат нереалистични очаквания.

141.   Женска и логока- хахаха.
Една беше Мария Кюри и тя умря.
Колко има известни женски имена и с какво са известни?
Даже и тия пари на които се кланят, те ли са ги измислили?
Тия коли, апартаменти , сгради, на които се кланят и искат да им правят свирки, физични закони, науки, някаква част от познанието от знанието, какво са измислили те?
Обърни се всеки и се огледай, има ли един предмет, който виждате и в неговото съществуване като наука и технологоя да има замесено някъде някога женско име.
Прочее след като нищо не измислят, никакви блага не произлизат от тях и станаха толкова тъпи и нагли, ами ще ги заменим с роботи и ще се приключи.
Айсиктир!

142.   140, ясно ми е, че ще се изядеш От яд, но хем съм жена, хем съм се размножила, хем сама съм си купила апартамента и колата и не чакам да дойде някоя с готови благинки, да ме осинови и да ме гледка, както ти правиш.
Та още веднъж - не се размножавай.
Не че има и с коя де...

144.   До 141

Ева Лавкрафт, Хейди Ламар, Грейс Хопър... все едни такива, "глупави" и "нелогични" жени.

"Даже и тия пари на които се кланят, те ли са ги измислили?
Тия коли, апартаменти, сгради, на които се кланят и искат да им правят свирки, физични закони, науки, някаква част от познанието от знанието, какво са измислили те? "

А ти ли ги измисли, бе галофн загубен? !? !? !? !? ! Я кажи, ти какво измисли? По-висш ли си с това, че някой някъде, преди хилядигодини направил нещо, за което ти имаш нулев приснос?

"ами ще ги заменим с роботи и ще се приключи. "

Работя в областта и ще ти кажа, че ти звучиш катокандидат за "замяна".

145.   Е, то вие се задомявате с мамини синчета, какво се нервите? Повечето са изкарали с парите на баща си курсове за шофьор, а някои и колата са получили от тате. Чудо голямо, че живеел под наем или в свое жилище. Глупави кокошки сте си.

146.   Чудесна идея 141 и аз като малк съм си го мислил това с роботите.
Жалко че още не сме толкова напред технологично да се отървем от тях. Няма да има нужда да си губиш времето да водиш в повечето случаи безсмислени разговори и после да им търпиш суратите.
Тея жении са толко тъпи и ненужни на обществото а си придават само важности . Наглоста им става все по нетърпима и скоро време пак ще трябват занаятчии за производство на камшици.
Някакви тъпи путки взели да се правят на успели жени.
Апартамент и кола друг път. За тея маймуни само колиби и каруци!
Крайно време е вече да бъдат поставени на мястото им.

148.   142 голяма грешка си направила, от безмозъчни същества като тебе виждаме какво поколение се е пръкнало.
Всъщност ти си една жалка безгласна буква, която няма как да ми даде насока какво да правя.
Дали ще се размножа е божа работа. Тука жалка женица като тебе няма думата.
Това че си купила едно жилище и кола не ти придава никаква важност в анонимен сайт.
Аз може да съм си купил хотел и имоти в чужбина, но не съм тръгнал да се фукам нали.
Продажни същества от твоя пол има доста, които си продават утробата да износват деца. Доста известни личности и не само го практикуват. Тоест всеки може да се размножи срещу пари, не че умирам да го правя, просто констатирам.
И за твое нещастие ще кажа че има с кой познавам жена доста по заможна от теб с която мога да се размножа ако пожелая.
Както ще се досетиш не всички жени са на твоето мнение.
Все пак съм мъж имам сила и мозък и визия. Ти си просто една дребна женица ждрапаща към нищото с праволинейните си разсъждения и сбъркан светоглед, както се видя от коментарите ти.
Супер добре съм сега се пукни ти от яд хаха!

149.   144 поредната "силна жена" катастрофирала в истинския нрав и характер на мъж, търсеща отдушник за жалкото си съществуване.
Цитатите и показват колко е нищожна.
Тук се навъди от строги господарки "преуспели"в живота вероятно разведени, натирини от мъже и набутани там където им в мястото.
Да си опичат акъла и да си знаят място иначе ги чака гръмотевична буря!!!

152.   Всяка жена може да си снижи критериите до минимума, за да се хареса на бг мъжа. И за какво-един полов белег. С повечето мъже няма какво да си кажеш, все кръчми и алкохол са им в главата.
Повечето не учат след 12 клас, ама с великите притенции за жената до себе си, все едно са супер красавци и полови атлети. Бг мъжът е нисък, трътлест, с бръсната глава и с нулев вкус за дрехи. Масово са чалголюбци и редовни посетители на механите. Има и различни, ама са като като спечелиш от тотото.

153.   Всеки може и трябва да има критерий и изисквания, но за бъдат адекватни, те трябва да са съобразени със социално-икономическата обстановка в която се намираме.
Тук просто се хвърлят някакви заучени мантри все едно живеем в недописан роман.
Всеки е хубаво да притежава кола и апартамент, но каква част от хората ги притежават, какви са като хора и най-вече дали има са изобщо възможност явно не е важно.
Някои жени твърдят, че трябвало задължително мъж да притежавал и то до определена възраст без да взимат в предвид много други фактори.
Парадоксално обаче е че има страхотен бум на разводи и то при хора добре обезпечени финансово. Факт, колко малко сватби вече се правят от хора в стабилно финансово положения, доста често завършващи с развод.
На запад масово живеят по квартири с коли ако има такива на кредит. Тук сме баровци отвсякъде.
Жена на 35 с кола и гарсониера с доста богат опит от несполучливи връзки ,била с доста мъже както тя самата описва . Има и изисквания Не звучи никак атрактивно.
А дали си дава сметка ,че някой добре изглеждащ, интелигентен и обезпечен мъж ще търси жена за съвместно съжителство, която не е била в неуспешни отношения с куп мъже, след което психиката и вероятно е станала като кошче за душевни отпадъци е отделен въпрос!

101-135 от 135