Дали ме използва
Здравейте.

Имам приятелка от година и няколко месеца. Аз съм на 32, а тя на 25. Проблемът е, че не знам дали искам да задълбоча връзката в общия смисъл и да заживеем заедно. Причината е, че още не ме е запознала с техните. Те знаят за мен, но не знам защо не ме запо

Коментари

1.   Просто говори с нея открито. Питай я директно защо не те е запознала с техните все още. Ако иска да задълбочите нещата, трябва да го покаже. Не е задължително да заживявате заедно, ако усещате, че още не сте готови за това. Но е хубаво да си изясните ситуацията, всеки да каже какво иска и какво очаква и да обмислите дали да продължите връзката си по същия начин, дали да я задълбочите или да я прекратите. Може да имате много различен поглед над ситуацията, в която се намирате, и мацката да я вижда като нещо несериозно. А е възможно и просто да не се разбира толкова с техните и затова да не те е запознала с тях, но да не ти е разказвала нищо за това. Но това са само предположения, затова започни открита комуникация колкото се може по-скоро.

2.   Не те е запознала защото нещо я притеснява в тях. Може би си мисли, че няма да се харесате взаимно и отлага. Може тя самата да има резерви спрямо близките си. Най-често това е причината. Кой знае как са се месили или как са критикували изборите и и сигурно и се иска да не изпада в поредните филми. От друга страна няма как да ти го каже, защото я е страх да не те отблъсне.

3.   Знаят за друг човек. Или я е срам от теб.

4.   Пич, няма проблем.. Аз имам заварена дъщеря, която на 10 и ден от запознанството с момчето, което е на 28 г., а тя на 21 и ни запозна.. Даже се премести да живее при него на 10ия ден. Така, че по добре така отколкото проста като тази

5.   Може да не се разбира с тях и да не запознанството ти с тях за нещо важно. Да, по принцип е добър знак любимият човек да те запознае с най-близките си, но това, че не го прави, не е задължително да значи, че не държи на теб. Все пак няма да се обвързваш с родителите ѝ. Все тая дали ги познаваш или не.
От друга страна може пък те да са някакви странници и да не искат. Варианти бол.