Тя се промени..
Здравейте! Имам връзка с момиче от близо година. И двамата сме на възраст 23г. Тя се промени изведнъж. Не живеем заедно, понякога остава в нас, аз в тях и така, от два дена не бяхме се виждали, а се чувахме по телефона постоянно, обикновенно след всеки разговор ми казваше "пази се, обичам те!", това е след всеки разговор. Тези дни нещо стана нито ми казва мили думички, нито иска да правим любов. Беше в цикъл, ппц след него правим доста... Вчера все пак правихме любов, но каза, че била уморена след малко любовна игра, стана работата, днес не искаше, каза че била изморена. Работи до късно ппц, но малко странно ми се струва, че не иска, а ппц сме хора, които правим през ден макс. Като се срещаме се целуваме, гушкаме и така, но усещам лека дистанция все едно сме добри приятели, макар че добри приятели не се целуват по устата де, хахаха.. В безисходица съм, между другото я бях питал да си даде телефона, а тя ми намекна че съм и нямал доверие, сменила си е паролата на телефона, каза ми я паролата, сменила я с идеята малката й сестра да не види нашите снимки, защото има и голи и т.н. Как да постъпя дали да се ровя в телефона й, какво да направя просто нямам идеи. Не ми се вярва да ме лъже, няма време да се среща с никого, пък и познавам работодателя и и хората там и те биха ми казали ако има нещо там. Или просто не е на кеф няколко дена.. Това жените.. нямам думи... В тази 1 година никога не съм я хващал да си пише,гледа и т.н други момчета.. Винаги ми е казвала къде ходи, с кого и т.н.

Коментари

1.   На тази възраст и в тези времена и с тези разбирания (ако ме разбираш), очаквай всичко от всеки...
Тествай ТИ да се дистанцираш ама гледай да е тактично. Осигури и пространсто да диша. Можеш да тестваш и по-брутален вариант да се появиш с друга жена. Тогава си казват всичко... Съжалявам, но моето лично мнение е, че "жена" ти е недорасла да казва "Обичам те" - ти също, особенно с това, че и искаш телефона. "Евтина" опция да си убиеш несигурността... Някой да ми обяснява на 23 какво е любов - по-добре да се застреля...
Няма да се учудя ако има друг...

2.   Не се е променила,просто нещата между вас са свършили.Когато съм бил в такова положение винаги съм се успокоявал,че това е нещо временно и че нещата ще се оправят,но истината е,че това е просто агонизиращ период преди раздялата.От моя опит бих ти препоръчал рязко да се отдръпнеш от нея-ако и пука за теб ще се втурне да спасява връзката,ако не е и пука,това просто ще катализира ясната раздяла.

3.   Сменяй бате, тая се чука с друг. Не знам още колко знаци трябва да получиш, за да се сетиш. Нямала време... човече една жена, ако реши да се наебе с друг ще хване и за САЩ самолет само и само да я наебе.

4.   Какво е "ппц"?!?

5.   Е, всеки край си има начало. Така изглежда от описаното от теб. Ако можеш да нериш сили в себе си да не се унижаваш, да не и се молиш за пароли, да ровиш в телефона и лаптопа и, най-добре. Но този, който истински обича, истински ревнува и това би било непосилно, освен ако не си много силен. Огледай се и ти, ако можеш. Може би не е твоето момиче за "докато смъртта ви раздели".

6.   ппц може да й има всичко, но най-вероятно е намесен външен човек. Друго обяснение за подобна рязка промяна няма.

7.   4 -П*тка,пишка,цици

8.   Никой от потребителите на сайта не може с точност да отговори на въпроса, който задаваш. Затова единственият начин да разбереш какво се случва с чувствата на приятелката ти, е като подбереш подходящ момент и поставиш темата директно.

Попитай я всичко, което те гложди, но предварително си обещай, че каквото и да чуеш, ще подходиш цивилизовано и без агресивни пристъпи. Остави я да се почувства разбрана, изслушана. Очевидно е, че се нуждае именно от това. Позволи си да й споделиш ти как се чувстваш също. Без обидни квалификации и лични нападки. Каквото и да се случва между вас, вие сте двойка. Партньори. И ще се справите заедно.

Amortensia

9.   До #1
ппц е съкратено от ПАСТЕТ ПОРТМАНТО ЦИСТЕРНА, не си ли го чувал досега?

10.   Ппц е Pay-per-Click (PPC). А автора толкова го мързи да напише "по принцип", че чак го боли.

11.   Шлякала се е друг

12.   4. Ппр означава съкратено на попринцип

13.   Ппц - По принцип.

14.   Ппц - По принцип.

15.   11, 12 и 13 - толкова сте неграмотни, че дори не схващате иронията на No 4. В българския език НЕ СЪЩЕСТВУВА правило, според което "по принцип" се съкращава с "ппц". Използването на "ппц" показва само и единствено функционална неграмотност.

16.   Според мен, ако същата тема беше пусната от жена за мъж коментарите щяха да звучат ето така:
- ти си параноичка и луда, престани с параноите си, защото ще го загубиш, а вече си на 23 години. Имаш голям късмет, че те търпи такава, но знай че това ще е до време. Сигурно е изнервен от работата, не го дразни. Връзката не може да е вчено пеперуди в стомаха, както вие жените искате. С този характер ще си останеш стара мома и на 30 ще си сама и никой мъж няма да иска да те погледне, защото ще си с изчерпан яйчников резерв, а всичките ти приятелки ще са с по 2 деца и здрави семейства.

17.   4 съм. ДГЕ. Благодаря на всички за разяснението!

18.   Много ми е интересно как всички коментиращи са толкова убедени, че момичето изневерява. Аз пък съм на друго мнение и то е, че автора меко казано е избързал с тази тема. Мацката буквално от 2-3-4 дни не е на кеф и айде, веднага да се жалваме по форумите.
Така, първо - може да я боли нещо - корем, глава; цикъла й да е продължил по-дълго; да е получила обрив от превръзките - лятото в жегите е силно вероятно; цялостно просто да не си е на кеф, било то заради ангажименти на работното място или нещо друго.

Аз също съм изпадала в състояния, периоди, в които не ми се е говорело с никого, не ми се е правело секс, не ми се е гушкало. До това се е стигало след дълго време на еднообразие, рутина. Чувстваш се, че излизаш по задължение, че се целуваш по задължение, че правиш дори любов по задължение и че дните са еднакви и сиви. И от това нещо се излиза с разнообразие!

Дай й време! Дай й пространство няколко дни, обмисли дали не можеш да я разнообразиш по някакъв начин например с уикенд почивка някъде, направете нещо забавно, за да разпусне, да забрави поне за ден за работата си или проблемите, които евентуално има. Връзките си имат своите върхове и спадове, но това не означава непременно, че партньорът ти не те обича или че изневяра. Факторите за промяна на настроението могат да бъдат хиляди! И ако наистина няма друг, то ти си единственият човек на този свят, който би могъл по-бързо да я изкара от дупката, в която е паднала.

19.   Номер 1, много ми е интересно, защо според теб 23 годишните не знаят какво е любов? Има ли изобщо възраст за любовта? Това с годините е толкова относително....

21.   Единствения начин да спасиш връзката си, е като не и тичаш след гъза. Отдръпни се. Дай и пространство. Покажи че имаш "живот" и че си повече от нея. Ако те обича и има привличане, ще те гони. Ако не го направи то си спестил времето си.
Ако се втурнеш да се умоляваш, извиняваш и да ревеш... ще прецакаш още повече нещата.

23.   Здравейте! Авторът съм. Поговорихме си и се поскарахме лекичко. Не я търсих след конфликта. След час ми звънна да се извинява и как не иска да ме изгуби и т. н.. Може би аз съм се объркал. Ниикога не съм я хвалащ в издънка, сега също не я хванах. Благодаря за съветите, както за връзката ми, така и за правописа ми, хахаха

24.   Номер 19
Минал съм от там. Видях го при мен и около мен. На 23 си мислих, че знаеш всичко, но тепърва виждаш, за колко много неща си грешал. Има и хора, които остават на 23 и на 32 :)
Ще ти дам един пример:
Мой приятел на 30 ми обясняваше колко обича едно момиче и че направо се побърква от мисълта за нея. Зададох му елементарен въпрос - Ако тя беше с 20кг отгоре, щеше ли да я обичаш? Не получих отговор. А ти? Имаш ли отговор на този въпрос?