И двама сме женени
Здравейте искам да споделя моята история за една толкова сладка и невъзможна почти връзка... Аз съм семейна имам си една прекрасна дъщеричка, но още от началото на връзката ни нещата със съпруга ми не бяха наред. Мислех че след детето ще се променят нещата ще го заобичам но увии не стана точно така....

От месеци започнах контакт в социалните мрежи със един семеен мъж (с дете и той) в началото само пишехме споделяхме си, но един ден решихме да се видим мислехме си че ще е просто едно излизане и всичко ще приключи, но стана така че се влюбихме аз го заобичях той мен също. Трудно ми е не знам как да постъпя той твърди че не обича жена си но не може да я остави заради детето аз също! Той е всичко за мен обичям го пробвах да скъсам всички връзки с него но ден два и пак се търсим. Бихте ли ми дали съвет как да постъпя! Благодаря

Коментари

1.   Да беше търсила съвет преди да се събираш с мъж, който не обичаш, че и да раждаш от него с надеждата да го заобичаш в последствие. Извинявай, ама е такава тъпотия, че нямам думи. Още по-тъпо е , че вярваш на изтърканите дежурни обяснения на любовника си, че е с жена си само заради детето и пр. глупости. Няма да я остави за да не си усложнява живота, щом има глупачки да му правят безплатен кеф и разнообразие. Виж мъжът ти като усети какви ги въртиш зад гърба му, сигурно ще ти бие шута. Е тогава вече ще е истинската тъпня за теб, разбира се. Коцкарът ще се изпари моментално, а ти ще си сърбаш попарата.

2.   МнооУ интересно как ша заобичаш някой е така, от две три писания?! На такива като вас двамцата ви тряа един хубав пердах, че да ви изкарат курвотията от главите, щото сте едни боклуци (не те обиждам) просто имате деца и един ден ше научат за курволъка на майка им и ше те питам как ше им обясняваш кво е станало. Жалко за детето ти, много жалко.

М24

4.   Започвам да се уморявам да чета подобни истории.
Правите деца и след това почвате да се влюбвате и то след 2 срещи и писания. Не е сериозно това от зрели хора.
Виж ги и тук колко господинчовци след като жената любоница напуска съпруга си заради принца, той се извръща и не я иска повече. Елементарна психология.
И не може да тъчите на 2 стана, избирайте си един, ама то така най сладко, нали, докато мъжа ви не ви тегли една после и любовника.

5.   Ама разбира се, че горкичкият любовник се е жертвал за общото благо, децата или каквото и да е още. Какъв великомъченик! Как ли търпи тази лоша съпруга, стиска зъби, затваря очи, рони сълзи от мъка, че е с нея! Сериозно ли още се връзвате на тия приказки? !
Като толкова се мъчи с тая жена и не може да си тръгне сам, помогни му. Освободи го от този затвор, от тези окови. Кажи и. Тогава ще видиш истинското лице на тоя Ромео и как ще отрича, че те познава. Как ще те обижда. Ако това не те отрезви, не знам.

6.   До 1 - супер коментар, право с десетката!

А тази е поредната, дето се е вързала на глупостите от типа: "раждането на дете скрепява връзката", "детето е естествено продължение на всяка връзка, без дете връзката приключва, а с появата на детето отношенията стават стабилни". И сега старчетата и злобните домакини яко ще ме нахейтят, е, ако изобщо забележат темата, щото като гледам няма изгледи да набере популярност. А би трябвало.

7.   Само ниско интелектуален човек би зарязал семейството си заради друг човек особено в случая, омаяна на думи от фейса и айде мъжа ми в кошчето, недорасли пикли

8.   Айде хората да си имат любовници вече го приемам за нещо нормално ама "Направихме си едно дете, за да ни се подобри връзката" още не мога да го разбера. Първо си оправяйте връзката ако има как, пък после правете деца. А ти продължавай да бъдеш любовницата, докато мъжът ти те хване. Живейте си приказката.

9.   Защо така всички нападнахте жената? Толкова е лесно човек да се влюби, когато е лишен от обич и внимание вкъщи. Аз бих ви посъветвала да изживеете тази любов, да, не е правилно, но ако това ви дава дори и малко светлинка в живота си заслужава... само внимавайте, че мъжете не винаги са много откровени и честни, да не би той просто да си убива времето с вас и после да страдате много.... няма гаранция.... може и изобщо да не разберете какви са му истинските чувства към вас.... не е сигурно, че ако решите да бъдете заедно ще бъдете щастливи, заради децата, а и не само.... продължавайте така и времето ще покаже.... дано да не ви нарани много....

10.   Авторке, предупрежавам те, че аз съм изключение, а не правило. Т. е. изключението, което потвърждава правилото, че е много малко вероятно при теб да се случи така. Със съпруга ми се срещнахме, след като всеки от нас беше имал по 15 години брак с друг човек. Тези връзки се бяха изчерпали, не бяхме щастливи и двамата, в последствие се, оказа, че и неговата жена и моят мъж също не са били щастливи, просто инерцията ни е водила. Допаднахме си, влюбихме се, но не влязохме в режима да лъжем партньорите си. Не беше лесно, няма как да е лесно да се разведеш след толкова дълго съжителство, но и двамата го направихме. Заживяхме заедно и след две-три години се и оженихме. Имаме хубаво семейство, продължаваме да се обичаме.
Но това не беше авантюра, а сериозно житейско решение, обмислено, мотивирано и преценено. За жалост повечето подобни истории свършват зле. Най-честият сценарий е взаимното разочарование, след като мостовете за връщане назад са изгорени. Моят съвет е, след като не сте щастливи с партньорите си, първо да осигурите - всеки от вас - своята самостоятелност и тогава да прецените дали все още искате да сте заедно. Така е честно, дори спрямо вас двамата е честно, защото въпросният мъж, озовал се отново ерген, може пък да премисли или ти да си промениш мнението. Да станеш от леглото на един мъж и да легнеш в това на друг на мен лично просто ми крещи: "Не мога да се оправям с живота, моля някой де ме храни и облича! "
И не се заблуждавай. Всеки може да остави всекиго по всяко време. Бракът не е доживотна присъда. Въпросът е дали го иска. Вие май много-много не го искате. Т. е. цялата любовна драма тук се заключава в това как точно да правите секс, без да ви усетят. Пак повтарям: минала съм през това. Но ние със съпруга ми сме почтени и разумни хора. Нямахме никакво колебание как да постъпим, въпросът беше чисто организационен - да решим къде ще живеем, той да смени работата си, такива неща. И никой да не пострада. Той остави къщата си на бившата си жена, плаща си всички разходи по детето, което скоро ще стане пълнолетно. Ние пък с бившия ми мъж деца нямахме, така че там пък мина съвсем лесно.
Но, авторке, след няколко месеца чатене из социалните мрежи с някой, да си зарежеш семейството и да помъкнеш детето си един Бог знае къде, е лудост! След като не си щастлива с мъжа си, промени живота си, поговорете, разделете се, ако трябва, но не разчитай това да го стори друг. А и, честно да ти кажа, след една среща съм се влюбвала за последно в 7 клас, не те зная на колко години си...

11.   Аз те подкрепям. И аз не обичам мъжът си и го оставих заради любвника си и съм щастлива

12.   Защо обиждате жената? Никога не се знае какво ще ви дойде до главата.

13.   №12,никой не знае какво ще му дойде до главата.Но....има едно голямо "но"Никой не очаква да се разболее от нелечима болест.Никой не е очаквал тая пандемия.Едва ли някой е очаквал да го изгонят от работа.Ето това е Съдба,това е нещо което не зависи от тебе и ти е дошло от нищото.Но да те сърбят интимните органи и да го оправдаваш със Съдбата е грозно и нелепо.Желая ти авторке мъжът ти или жената на "любовника"да ви хванат.И не ти го желая защото съм злобна или защото ми пука за тебе.Просто органически не мога да понасям мишки,плъхове а ти и оня нещастник сте точно такива.Мишкувате зад гърба на най близките си хора.Ако научи мъжът ти и те изхвърли много бързо ще разбереш,че тая"любов"дето ти се присънва е илюзия.Но тежкия живот който те чака след това това вече не е илюзия,а горчивата реалност.

14.   До номер 13 - Напълно съм съгласна с първата част от коментара, обаче нататък става наистина грозно. Пожелаваш на жената да й се скапе животът само защото “не понасяш мишки и плъхове”? Не можа ли просто да й напишеш, че това ще има тежки последици за две семейства и ще бъдат разбити поне 4 живота? В крайна сметка това е сайт за споделяне, не другарски съд. И преди да се хвърлиш да нападаш и мен, аз също не одобрявам това, което прави авторката, просто не й пожелавам само лоши неща да й се случат.

15.   Ако законният ти съпруг те бие, изневерява, пие или играе хазарт - разведи се. Иначе - не. Такива "не съм влюбена", "щасстлива" и т. н. са до време. Ако съпругът ти е до гр баща и се грижи за семейството си - той е човека. Такива преходни емоцийки се ги завтече отзад. Защото по-важно от щастието и спокойствието на децата няма. Ако децата са добре - майката също е добре. Не мислете, моля, само с "долната глава"... Аз имам десет годишен брак с мъжа ми и отдавна не ми треперят пеперуди в стомаха от любов, но той ми е най-добрия приятел, имаме общи интереси, вкусове, мнения, идеи, гледаме в една посока.... дори и на ум не ми идва да почна да търся в интернет да споделям с бнякой мъж. А и до сега не съм срещала мъж, който не само да е на нивото ми, но и по-нагоре. Ако искам някой да защитава и възпитава децата ми, то това е точно този човек. Не мисля, че детето ти би било щастливо с "друг" татко. Не ги разваляйте емоционално тези деца.

16.   Запомни поговорката, гъз глава затрива и я осмисли, тя казва всичко!