Любов?... Странно!
Споделям това, по-скоро защото няма с кого в реалността, не за да търся съвет как да постъпя. Наясно съм със себе си и чувствата си, но бих се зарадвал на странично мнение.

Тя е невероятна ...
Тя е умна, дори бих казал мъдра, въпреки че е много млада
Тя умее да вижда неща, които повечето хора не могат
Тя умее да общува с мен почти без думи
Тя знае какво иска и как да го постигне
Тя ме допусна в личния си живот, въпреки че аз не исках това в началото
Тя има невероятно дълбоки, искрени и красиви очи
Тя е компаньонка...

Аз съм странен ...
Аз търсех момиче, с което да общувам
Аз очевидно не търсех на правилното място, но
Аз открих вдъхновение и искра там, където рядко ги има
Аз не исках секс, не съм го правил с нея
Аз знам, че всичко е основно заради парите, но
Аз усещам, че между нас има нещо повече от това
Аз съм женен ...

Благодаря, ти че стигна до края :)

Коментари

1.   "Тайната на живота е никога да не се поддаваш на неподходящи емоции!" Твоята емоция е неподходяща по мого причини и ти сам го осъзнаваш.

Вземи се в ръце и се сети какво ще си помислиш ако твой приятел или роднина изпадне в подобна ситуация. Замисли се също така за всичките гнусни мъже, дядовци и цигани които си завират половите органи във въпросната девойка, а тя размахва банконите им след това.
Не искаш съвет, но моят е да не посещаваш вече въпросната компаньонка!

2.   А сега се замисли дали искаш нещо различно от това, което имаш в момента??? Когато търсиш тръпка, винаги би могъл да я откриеш на неподозирани места, но дали си струва.....

3.   Доста романтично... И доста забулено в мистерия. Не знам как би трябвало да коментирам, понеже си женен, но все пак ще кажа - звучи красиво.. :)

4.   Първо-подчертаваш, че тя е млада, ти стар ли си за нея? Описваш я така както според теб изглежда идолът ти за жена. Може да е крайно савършенна, но щом си и женен стой по-далече. Нека тя открие своята половинка в някой на нейната възрасти най-вече свободен мъж. С уважение: една семейна жена на 35г.

5.   Всички мъже сте еднакви след като имаш жена защо гледаш чужди. След като не си избрал жена се защото тя за теб е неповторима уникална защо въобще си се женил. Нямаш право да споделяш това с хората защото ти не си човек. На теб няма да ти е приятно ако женати се влюби в друг нали!!! А ти може така ли!!!

6.   Ти си застаряващ, изглупяващ мъж. Мислиш, че тя е мечта, а тя е просто работещо момиче... с тялото си. Мъдра, защото умее да слуша твоите глупости... Ами нали и плащаш, а секс явно не можеш да правиш и да искаш. А за нея така е още по-лесно да заработва.. слушайки те и подкрепяйки те, окуражавайки те с поглед и донякъде съчувствие.. изпросено, платено.. И двамата сте доволни по свой начин, а жена ти се чувства сама и необичана само защото е до болка позната.... Дано намери и тя своето спасение и утеха.

7.   Всичко писано по-горе щеше да е вярно, ако автора беше търсил с. е. к. с.
Но той казва, че не е търсил и не търси СЕКСА с въпросната жена, а това много променя нещата. Ако беше за секса и всичко свързано с него... да, щеше да е грозна, направо гнусна история. Но след като не е... изглежда, или поне на мен, ми изглежда красиво. Жена съм.

8.   А защо една умна, мъдра (и другите неща там, които си изредил) жена, е станала компаньонка? Така ли правят умните и мъдрите?
Заблуждаваш се, човече. Но щом ти харесва - така да е.

9.   Аз няма да те критикувам. Ти си женен, женените хора живеят в един ужасен, затворен кръг , може би има изключения, но, като цяло е така-всеки един ден минава по един и същи начин. Това смазва. Намерил си това момиче и си осъзнал, че ти липсва стимул и емоция. Няма лошо. Радвай се на този миг. Живота е много кратък. Само не се отнасяй прекалено. От това, което си написал, настръхнах.. прозвуча ми ужасно красиво.

10.   Не се ли изказвате прекалено крайно? И този морал, който ви позволява да съдите хората само в анонимен сайт ли е? Или всички сте много верни на половинките и принципите си?

Не сте запознати напълно със ситуацията, а как изкарвате нещата само.. Тук много рядко някой може да ти помогне, като не можете защо изобщо се хабите? Или ви е прекалено скучен вашият живот, че се хвърляте в другите?
Никой не знае какво ще чувства и прави утре, и какво ще му се случи - добре е наистина да го разбирате и да спрете да съдите хората така крайно.

Моят съвет е да я държиш около себе си, но не и прекалено близко.. Нали знаеш, хората са много измамни, както и чувствата.. Дай време на нещата, опознай я още.. Премисли хубаво.. Ако не нараняваш съпругата си впусни се в тази авантюра. Но да не останеш накрая с пръст в устата и разочарован..

11.   До:
1. За щастие това с дядовците и циганите не е вярно :)
2. Струва си!
3. Благодаря за позитивния поглед!
4. Тя е на 20, аз на 30... изобщо не е съвършена...
5. Благодаря за градивната критика. Да, може и тя да се влюби в някого :)
6. По-скоро аз съм слушателят. Не всички срещи са платени. Да, остарявам и изглупявам, но жена ми не е самотна! Има мен, независимо от обстоятелствата.
7. :) Благодаря, че забеляза :)
8. Животът е сложно нещо. Ако нямаш рибки не значи, че си гей ;)

автора..

12.   Не, животът изобщо не е сложен, ние самите си го правим такъв. След като ти си слушателят, не би трябвало тогава тя да е компаньонка, освен ако ти не си психотерапевт :))

13.   Авторе, изживей си емоцията, радвай се на момента. Ти си човека, който преценява за себе си, един път се живее

14.   от 6. Благодаря за уточнението, но моята провокация целеше точно това. Просто ти я слушаш, наблюдаваш и намираш отговори на въпроси, които не смееш да зададеш на съпругата си. Интересува те женската душевност и сексуалност може би някак развинтено и само с нея спокойно можеш да си откровен. Според мен това е проблем в повечето семейства, именно тази разголена откритост, свързана с неувереност как ще бъдеш приет с невчесаните си помисли... Ако за теб тя е нещо като психотерапия просто и бъди благодарен, но ако искаш да не загубиш жена си, опитай да се отвориш повече с нея. Ако те обича ще те разбере...