Той може да ми предложи само секс, а аз усещам, че хлътвам...
Аз съм млада, неопитна и безнадеждна романтичка. Не мога да си представя секс без любов, не мога да си се представя без емоционална връзка и мъж до себе си ( може би защото израстнах без баща).. Та, забих в няколко дългиии и сериозни връзки, от които си тръгвах уморена и наранена. Не знам, но въздействам на мъжете по странен начин. Сами се променят, от болни курвари стават моногамни, романтични и сериозни (до даден момент).. Много ме обгрижват и закрилят, без да го искам или търся. На фона на всички мъже, с тези които съм била, ако се абстрахирам от недостатъците, наистина бяха свестни..

До толкова не съм свикнала да съм сама, че сега се чувствам толкова малка, неопитна, сякаш ме е страх от заобикалящия ме свят и търся поредния мъж, в когото да се сгуша сигурна. А те са твърде малко. И се сблъсквам с използвачите, актиорите и тем подобни..

Но сега се сблъсках с нещо друго.. Той - доста по-голям от мен, с професия жиголо. Макар и в миналото. Единствения мъж, който още в началото ми каза, че търси само секс и е неподатлив на чувства. Съвсем ясно ми обясни да не се надявам на абсолютно нищо и единственото, което може да ми предложи е чисто приятелство или само секс, или двете в комбинация. Много ми помага, сега когато се чувствам сама и прекъснах дълга и сложна връзка, сякаш ме пази от заобиколилите ме хиени с лица на мъже.. Истински кавалер и мъж е, откъдето и да го погледнеш.

Най-директният човек, когото познавам. Излизаме си по приятелски, не ме насилва, не ме ангажира с нищо.. Прави толкова специални жестове и изненади за мен и това ме трогва. През него са минали стотици жени, повечко.. но той сякаш намери нещо в мен и ме държи около себе си. Виждам, че го интригувам, че много му допадам, но не пропуска да ми споделя да не правя грешката да се влюбвам, а аз сякаш си търся някой, в когото да го направя.

Когато ми говори искам да го целувам, усещам се, че хлътвам, а в това съм непоправима. Объркана съм много.. Не искам да приключа връзката си с него, наистина е свестен човек - развит в много сфери и интересуващ се от много неща. Свикнах с присъствието и подкрепата му и ако се отдръпна ми се струва, че ще изпадна в емоционална дупка. Както казах не умея да съм сама.. А не мога да се надявам или да искам нещо от него, не съм напълно убедена и че го искам...

Та, това ми е историята.. Какво бихте ме посъветвали? Май е по-добре да се отдръпна, докато е време.. Около мен се навъртат няколко мъже, има и готини, но сякаш вече ме е страх да се доверя на някого.. Май е добре да остана сама за по-дълго време, защото признавам не съм била сама и не знам какво е... Но когато нямам мъж до себе си се чувствам като инвалид.. нищо не ми върви, нямам стимул, не мога да се справям сама с проблемите си - свикнала съм някой да ме подбутва, да ме подкрепя и така.. Съмнявам се някой да е в същата ситуация, бих се радвала да прочета нещо.. :))

Всички тези неща той ги знае, но ми казва, че може да ме научи да съм силна и самостоятелна жена, да не се нуждая непременно от мъж до себе си.. Да си взимам секса и насладата и да не бъда чак толкова емоционална.. Какъвто е той, май..
А още не мога да се оттърся от предната си връзка, ближа си раните и много въпроси ме тормозят..

Благодаря на прочелите ме

Коментари

1.   Жиголо в миналото си? Няма подобно понятие.. това е състояние на ума. Има изгода от теб, това е единствената причина да те държи около себе си. Ще ползва, колкото може, ще те изцеди и ще си тръгне.
Много ще плачеш, ако не се отдръпнеш..

2.   Човек не може да избяга от себе си, само това ще кажа. Изходът от ситуацията го знаеш само ти, каква си и каква искаш да бъдеш :)

3.   Браво на такъв където си казва какво търси, а не като повечето където имат сливи в устата, мале надявам се правиш само с кондом секс, че от такъв най- много нещо до хванеш, ами да отдрапни се само си губиш времето с него

4.   Сетих се за един много хубав филм "Американско жиголо". Там по невероятен начин е показано как един изкусен играч на любов може да обикне една жена завинаги. Защо да не допуснем, че ти може да си неговата повратна точка. Той е имунизиран срещу чисто сексуално привличане, на което падат жертва неопитните мъже, но затова пък истински може да оцени една истински подходяща за него жена. Моят съвет е да му дадеш време, да се въоръжиш с търпение и видиш какво има в края на тунела...

5.   Ако можеш запази го като приятел, явно е ценен за такъв. Но постепенно превърни отношенията си с него само приятелски, без секс. Така за теб ще е по-добре а и тогава наистина ще видиш дали е приятел или те използва само за секса. А иначе да се научиш да бъдеш малко по-самостоятелна е само в твой плюс. Опитай, дано успееш!

6.   Aз съм същата и много лесно се влюбвам и все в неподходящите. Бягай от този тип мъже, които са адските кавалери и са супер точни, но искат само секс, защото към тях най се привързваш..и колкото повече продължаваш, после толкова би ти било трудно дa se отдръпнеш. Просто БЯГАЙ !

7.   Една жена може да бъде силна и независима. Не й трябва мъж, за да е личност. От опит ти го казвам. Сама каза, че си ближеш раните. Кой те нарани? Един от онези, без които не можеш и без които не се чувстваш пълноценна. И това с половинките е такава глупост. Аз съм си завършено цяло - не ми трябва някой, за да ме допълва. Какво значи това? Ако ми липсва нещо в мен самата няма как друг да го запълни. Всичко е илюзия. Опитай да бъдеш независима от емоциите си. По-лесно е и така не страдаш.
Ж25

8.   Много ще страдаш, мила, едно ще ти кажа, бягай докато не е късно защото влюбиш ли се съвсем, той ще те нарани много!

9.   Лигава работа "козата си иска пръч". Е нема що... без мъж не можеш... Я се стегни !