Има ли смисъл да се боря?
Здравейте,
Имам нужда да споделя моята история.
Момиче съм на почти 29 години. Запознах се с момче на същата възраст в Интернет. Писахме си някакво време, исках да се видя с него, но той все не можеше, заради работата си.
Накрая успяхме да се видим за 30 минути в обедната почивка.
Стори ми се момче с много високо самочувствие, но пък беше хубав, умен и т. н.
После продължихме да си пишем. Уж искаше да се виждаме, но пак не се получаваше. Накрая ми омръзна и му казах, че се уморих да го моля да се види с мен и спрях да го търся.
След 3-4 дни той ме потърси, аз не вярвах, че ще го направи.
Аз съм в отпуска и му казах, че не съм в София. И той от нищото каза, ще дойда да те видя. И наистина пътува цяла вечер, за да се видим за 1 час. Беше много хубаво, само се целувахме и си говорихме. Той каза, че му е харесало, аз също му го казах. И след тази среща спря да ми пише. Аз пиша, той не отговоря. Казва, че иска сериозни отношения с мен, но по никакъв начин не го показва.
На мен ми омръзна. Харесвам го, смятам, че може да се получи между нас. Но не знам какво да правя, да го чакам винаги, когато той пожелае да се виждаме и говорим ли? За мен това не е връзка...
Моля, за мнения дали изобщо си заслужава да се занимавам с човек, който не съм сигурна дали иска нещо с мен или не.
Благодаря предварително.

Коментари

1.   Този май е играч. Няма да го чакаш тоя кифльо.

2.   Мъжете обичат да са ловци, а ти сама си се хвърлила в обятията му. Станало му е безинтересно

3.   Стига с тия интернет измами, не ви ли омръзнаха, бе?! Там всичко е за секса, нам сериозни връзки, няма любов, няма нищо. Не си губи времето. В интернет са бройкаджиите, женените и старите ергени. Трябват ли ти?!

4.   Научи първо разликата между каза, показа и направи. Както и между желаното и реалното. Тогава няма да ти се налага да пускаш подобни теми, да чакаш вниманието на някой си и да се чудиш какво да правиш.

5.   От авторката:
Вече съм убедена, че не си заслужава този човек.
Явно нещо в мен не му е харесало, но е страхливец и не казва нищо. Мен не ме е срам и всичко си го казвам.
Връщайки се назад във виждането ни, когато пропътува много км до мен, аз не му пуснах, не ме изчука, а май такава е била целта му. Питах го директно, отрече.
После извъртя нещата, че аз съм виновна, че съм била мълчала. Да, като ми мълчат насреща и аз ще мълча, естествено. Трудно ми е да покажа себе си, при положение, че много са ме наранявали и аз съм потърпевшата. Исках този човек да го опозная и да му се разкрия, но уви.
Харесах го и още го харесвам, но насила хубост не става.
Благодаря на всеки прочел историята ми.

6.   Натоварила си го с очакванията си и тежко ви е тръгнала комуникацията, вместо леко и закачливо. Видял е, че си хлътнала, той явно също те е харесвал, но не чак до такава степен и за това дава заден.