Събиране с бившата след раздяла от причини които са наистина поправими. Възможно или не?
Здравейте, пише ви един младеж на 21 години с надеждата за съвет. Историята е такава, че имах връзка 1 година и 4 месеца. Тя ме харесваше супер много време в продължение на няколко месеца, но аз не я харесвах, а тя много страдаше по мен. Първоначално не го знаех тва, но го разбрах от едни приятели които бяха близки с нея и с мен и се опитаха да ни гаджосат, но аз се дърпах първоначално. Но понеже знам колко е гадно да си влюбен в някого а той да не е, реших да й дам шанс да се опознаем и така тя ми стана първата най-голяма любов, както и на нея. Първите 6-7 месеца вървяха като по мед и масло, докато не дойде време за караниците. Трябваше с нея и с една група да заминем за Турция за един проект и там се скарахме понеже съм се държал тъпо и детински и искаше да се променя. Не отричам принципно малко хладно се държах. Но понесох и обиди една от тях е че съм бил антисоциален понеже не съм си говорил много с другите(това че съм малко мълчалив не смятам че ме прави такъв) и повечето време исках да съм с нея. Въпреки, че бях доста обиден исках да й покажа че съм си като преди, но тя не ми позволяваше, говорихме но без резултат. Както и да е мина се някво време и се сдобрихме, и забелязах първоначално, че тя се чувстваше доста гузно. Всичко се оправи, няколко месеца всичко вървеше както трябва и преди 2 месеца отново се скарахме за подобни неща. Искала да се променя и да съм си като преди, но не вярваше че ще стане и ми каза че не се била чувствала щастлива. Говорихме няколко пъти исках да й покажа че всичко може да е окей, но отново без резултат. Бях се изнервил много, даже я блокирах което може би не трябваше да го правя. Така 11 дена не бяхме си писали и чували. Реших да й пиша, да се интересувам от нея и се разбрахме да се видим. Всичко си беше окей, говорихме си нормално даже след това тя почна лека полека да се интересува за мен. Дойде време да замина за море преди 2 седмици и нещо и се разбрахме да излезем след морето. Докато бях на море й писах интересувах се от нея, но забелязах че те не ме отразяваше и не се интересуваше тя за мен. Човъркаше ме от вътре да я питам дали иска да се разделим и й го зададох въпроса. Тя отговори че иска и така ще се чувствала щастлива, нямала чувства вече и най- добрият вариант за сега е да останем приятели. Много ме боли, че всичко така приключи и то по чат и наистина за глупости и поправими неща.
Много я обичам и се чудя дали е възможно да се събера с нея..?

Коментари

1.   Човек и да се събере пак, счупеното не се лепи и не става като ново. Момичето е избрало своя път, иска да се откъсне от теб и вашите неща. Най-добрият подарък, който може да и направиш , е да я оставиш на мира.

2.   Наебали са я на морето кво се чудиш.
Другото е, че първо много си се дърпал и тя затова те е харесвала, обаче после си се залепил само за нея.
Залепиш ли се само за нея почват караниците.
Искала била да си като преди. Като иска я разкарай и не и пиши изобщо.

3.   Има достатъчно много други хубавици на по 20 години, с които и компанията може да е по-приятна, горе главата и гледай другите мацки.