Как 20-годишните мъже гледат на 30-годишните жени?
Какво мислят 20-годишните мъже за 30-годишните жени?
Как ги виждат младите мъже - като симпатични какички, или по-скоро като застаряващи лелички?
В смисъл - ако една жена на 30+, която е стройна, поддържана и младолика има ли шанс да бъде харесана от 10 години по-млад от нея мъж? Може ли да има привличане с такава разлика в полза на жената? Или за мъжете просто те са изпята вече песен...
А ако има привличане, дали то е само за единия секс, в смисъл млад мъж би ли се замислил за сериозна връзка с по-голяма жена (ако определено я харесва, или дори се влюби)?

Коментари

1.   Гледат ги на кур, поне аз така ги гледах на 20.
Сега съм н 27 и дори някои 37 годишни са радост за очите. Има наистина поддържани жени, но е факт, че в един момент всичко това леко по леко залязва.

2.   20 годишни мъже? ! Ох, развесели ме, благодаря ти!
Мога да ти гарантирам, че са много далече от мъже. То за момичетата е трудно да кажем, че сме жени, дето уж порастваме по-бързо и мислим уж по-отговорно, пък както остава за момчетата... Наистина ме развесели!

Ж, 21г.

3.   Ако е на 20, със сигурност ще е само кекс. Крайно неориентирани са в тази възраст. Ако искате сериозни отношения, ще се наложи да предложите чувства и интелект, за да е нещо повече. Поне според мен разлика от 5-10 години не е проблемна, просто си е до човек и наличието на достатъчно акъл в главата.

4.   Аз съм на 24 и считам жените горе-долу до 35 за млади, симпатични какички. Естествено зависи от самата жена и гените ѝ. Някои приличат на лели още от 22-годишни.

35 почват да си личат годините бая, а ако е на повече от 40 дори и с хубаво тяло по принцип не припарвам (освен ако не съм загорел за световно).

8.   Като се запознах с жена си, аз бях на 20, тя на 27г.
Гледах си я като какичка. Това ме привличаше допълнително. А и секса с по-зряла жена е страхотен (не че 7 години са кой знае каква разлика).
Приятелите също ми се кефиха, че бях забил по-голяма.
Никога не съм гледал на по-възрастните жени като на "изпята песен".

9.   Младост и красота изобщо не е задължително да вървят заедно. Хората, изтеглили генетичната къса клечка, са си непривлекателни и на 16, и на 46. Бебетата и децата също могат да бъдат сладки или грознички, въпреки че почти никой няма да си го признае.
И така, един поддържан човек с добри гени на 30 винаги ще е по-добре от неподдържан човек с лоши гени на 20.
Кейт Бекинсийл или Грейс Кели на 40 изглеждат хиляди пъти по-привлекателни от мен, когато бях първи курс на 19.

Относно сериозна връзка вече не знам. 10 години не е малка разлика и тук проблемът е по-скоро психологически, отколкото визуален.

10.   Да, може да има привличане, има много мъже, които си падат по какички. Дали е някакъв фетиш създаден от порното, дали е Едипов комплекс в слаба форма, но е факт. Казвам го като мъж на 34г., познаващ няколко много привлекателни (за мен) жени над 40. Но когато бях по-млад също си падах по по-възрастни от мен.
Ако се смяташ за привлекателна, пробвай се, нищо не губиш в крайна сметка.

14.   На 19 съм, доста от моите връсници имат мерак да го направят с някоя 30- 40- годишна, стига да не е дебела и да е сравнително запазена. И аз съм се заглеждал по една около 40, доста запазена в тялото, има доста по- отпуснати и зле изглеждащи момичета на по 20 с 2 тона грим, да не кажа, че са и мнозинство. Тя жената на 30, която я описваш- стройна и младолика, със сигурност ще я харесат много момчета на по 20, ама ще е само за секс. Да не говорим, че шансът тя да го направи с някой 20- годишен е почти нулев. По логично би звучала темата " Как 30- годишните жени гледат на 20- годишните мъже? ". И отговорът ще е, че повечето жени на тази възраст не биха никога се занивавали с такива, Мъже е малко пресилено обаче, въпреки че на тази възраст много момчета изглеждат по- големи на външен вид, акълът им е детски. А пък коя жена на 30 би искала сериозна връзка с момче, което преди 1 година е завършило гимназия и не знае какво иска от живота, нито пък има стабилни доходи. Единственото нещо, което може да се случи между тях, е секс, но тук зависи от жената, защото по принцип жените " пускат", независимо дали мъжът ще е по-млад; на същата възраст или по- стар. Рядко се случва въобще сексът между подобни хора, пък за връзка сигурно почти няма случаи, освен тая 30- годишната и тя да е с детски акъл или пък родителите на момчето да са богати и той да има желание да е с по- голяма. Изводът е: Много момчета на 20 биха го направили с жена на 30, но пък рядко се среща жена на тази възраст; която би го направила с такъв, а за секс не е достатъчно само желанието и затова той се случва пък още по- рядко.

15.   Има жени на по 30, които ми приличат на зверски лелички, тея дето ангажиментите и битовизмите са ги убили... много непривлекателни.

Има и жени на по 30, които направо блестят. Всеки ги иска тях. И 20 годишните, и 30, и 50.

Не е до години.

Братан.

16.   Аз мисля, че летвата трябва да се вдигне към 25 за жена на 30. Сега съм на 34, изглеждам по-млада, комплексно е - стил на обличане, подвижността и походката, не нося грим, изглеждам естествено. Случва ми се млади мъже да ми обръщат внимание, може би защото и годините не ми личат много. Най-често около 5 години разлика, имало е и повече. Разбира се, при някои е чисто сексуално. Когато бях на 30 в мен се влюби един на 24, имаше силни чувста, аз се изплаших от годините, все пак изглеждаше малко по-зрял, но и неговият опит беше с жени по-големи от него с няколко години. Гаджето му на 19 била с 4 години по-голяма от него, следващата с 5 и така. Някои мъже харесват по-възрастни жени или просто изпитват искрени чувства. Според мен е малко спорно младеж на 20 и жена на 35 дали биха си паснали като нагласа и усещане и дали имат някакви предрасъдъци към годините на другия. На годините, на които съм връзка с мъж по-малък от мен с 5-6 години не би ме притеснила, такъв на 20 май няма да го приема сериозно.

18.   Мисля, че по отношение на привличането зависи изцяло от жената и възрастта й няма такова кардинално значение в случая. Ако действително е добре поддържана дама (обгрижва прическата, маникюра и тялото си с любов и внимание) и от нея лъха на женственост и интелект (не на несигурност, емоционален дисбаланс и простотия), вероятно би се оказала доста апетитна хапка за всички в диапазона от 18-20 годишни момчета, чак до 45, 50-годишни зрели мъже. Така че привличане между по-младия мъж и неговата кака е имало, има и ще има докато свят светува.

По отношение на задълбочаването на връзката, и тук всичко се гради от двама. От техните чувства и желания, от техните страхове, комплекси и проблеми. От придружаващите обстоятелства. От миналото и на двамата участници във връзката. От това как гледат един на друг - като на случайно секс-другаче или с тенденцията за дълбоко и искрено опознаване, което евентуално да доведе до щастлив постоянен съюз.

Има млади мъже, които не могат да вземат насериозно връзка с "кака" си, а има и други, които не робуват на клишета. Според мъжа. :)

19.   Да, има много двойки с разлика, но може би търсят по-млади, красивата жена винаги е желана. Понякога годините не личат.

25.   Някой има едипов комплекс или ако е жена има не знам какъв комплекс, но винаги става въпрос за комплекс при такива въпроси. Или си си харесала младо момче и питаш за да срещнеш подкрепа. Има ли значение кой какво мисли, кой колко бил годишен, не може да се слагат под общ знаменател хората. Пенчо от квартал Тракия може да мисли едно, а Иванчо от Кършияка да мисли друго. Тъпашки въпроси.

26.   Как да гледат 20-годишните мъже на 30-годишните жени? ! На 30 животът на жената съвсем не е вече свършил и е абсурдно да наречеш една 30-годишна жена "застаряваща лелка" и да я вкарваш вече едва ли не в гроба или в старческите домове. На 30 жената все още изглежда горе долу добре, не е сбръчкана и запусната а е свежа, стегната и пълна с енергия, все още може да има деца и е работоспособна, пък и много от тях са си доста привлекателни, готини и секси, при това положение защо 20 годишните мъже да не харесват 30, че и повече годишни жени? ! И да, една жена на 30, 40, че и 50 може да е много по-младолика, свежа и секси за един мъж от една грозна, пъпчива, дебела 20-годишна пикла, ако се поддържа, води активен и здравословен начин на живот и се грижи за себе си. Аз съм жена на 34 и със смелост мога да заявя, че не съм нито "изпята песен", нито "кауза пердута", нито никое друго от останалите абсурдни определения, в които ни слагат нас жените 30 , чувствам си се съвсем млада, жизнена и жива, имам си добре платена работа, с която мога да си позволя средствата с които да се поддържам във форма и слагам половината от младите момичета в малкия си джоб, и то без никакви, каквито и да е хирургически намеси, държа да подчертая. Много млади загореляци на по 20, даже и по-малки ме заглеждат на улицата и дори не се и опитват да го скрият, е и, какво, това престъпно ли е? ! Аз виновна ли съм, че ме гледат, карам ли ги насила да го правят? Не! Но щом го правят, това е неопровержим факт, и при това положение защо да не се възползвам от последващите плюсове и предимства за мен, които мога да извлека от такава връзка? Щом двама човека се харесват (и са пълнолетни), няма никакъв проблем да са заедно, за любовта възраст няма. Във модерните страни в Западна Европа са разчупени вече всички сексуални предразсъдъци и табута, няма нормално и ненормално и хората не се страхуват и срамуват да живеят както те си искат, само тук все още робуват на някакви задръстени предразсъдъци и стереотипи, и са тъпи, старомодни и изостанали. Гледайте и се учете от другите.

29.   Гледат ги, както би гледала секс кукла. Става ли за секс, удобна ли е?
Ако искаш секс 20 годишен - супер.
Но ако вече на 30 години си съзряла, че искаш нещо повече от едно чесане, тези "мъже" на по 20 не стават за нищо. Спомни си когато си била на 20 години, толкова ли нямаше покрай теб някой 10 годишен сополанко? Е, какво можеше да искаш от него?

30.   До номер 2

Нали ли виждам колко сте отговорни и мислещи. Почти всеки ден по дискотеки и се наливате като невидели. Надути и отворени все едно светът е в краката ви. Уж развити и мислещи пък...
Аз не мога да кажа на 20 годишна, че е жена, та тя си е момиче. Нито пък ще кажа на 20 годишен, че е мъж. Не слагай всички под общ знаменател.

М 20г.

31.   Гледат където трябва - 15/18 годишни млади агънца. Жената да е по-голяма е нечовешки гнусно, грозно и недопустимо.

32.   Като на божества. На холивудски красавици. Звезди от първа величина. Съчетание на несравнима красота с гениален ум. По-успешни от Бил Гейтс и по-красиви от мис Свят.И Месалини в кревата.
Така каките мислят за себе си. И така им се иска да ги виждат любовниците им с жълто около човката.
Дашни, лесни попрезряващи каки - така ги виждат въпросните момчурляци.

33.   Аз на тази възраст въобще не се занимавах с жени на 20-22г. Само с по-големи и не съжалявам. Толкова много опит получих във всякакво отношение, че дължа успеха си на тези жени, които тогава бяха 25-30г. Днес, моята приятелка е 4 години по-голяма от мен и възрастовата разлика не си личи. За всички жени, които пишат, че мъжете на 20-21г. за нищо не стават, да ме прощават но жените не са по-добре от мъжете на тази възраст. Повечето жени в тази възраст само излизат с мъже/батковци и смучат ресурси. Все пак на тази възраст са голям таргет за мъже по-големите и възрастни мъже.

34.   Да гледат както си искат, не ме вълнува ама изобщо. В тоя живот на мъжете всичко им е позволено. Те могат да бъдат с каквато си искат жена:
по-млада от тях, по-голяма от тях, може да е азиатка, може да е туркиня или помакиня, няма значение, важен е само какъв е мъжът. При жените не е така. Така че... теб кво те интересува, на тях всичко им е позволено, той може да доведе всякаква, от всякакъв етнос и вероизповедание, но нали е мъж, никой не го съди. А жените всички ги съдят и те не могат да правят каквото иска сърцето.

35.   Днешните дебилни полуидиотчета на 20 години били мъже. Това е вицът на века.

36.   От номер 2 до номер 30:

Че нали и аз това казах?! И наблегнах върху думичката "уж", за да го подчертая! Вземете се научете да гледате малко по-далече от носовете си ако обичате :)

37.   По=точно казано, 20-годишните лигльовци.

38.   31,"където трябва"?!? Откога има определени места,където ТРЯБВА да се гледа? Ти кой си,че да заповядваш на хората къде да гледат?!Какво му е "нечовешки гнусното,грозното и недопустимото" на това едно младо,наивно,неопитно момче да се хване с по-голяма от него,опитна,зряла дама,която е преживяла много и може да го научи на много неща (не само в секса,а и в живота изобщо) и може да обогати житейските му знания със своя личен опит? И не ми ги хвали тия "млади агънца",защото всички ги виждаме на улицата какви са грозни,дебели,пъпчиви тромави овце със целулит на 20, хранят се нездравословно,не спортуват и изобщо не се грижата за себе си. А аз имам приятелки 35-40 с по 2-3 раждания,които с голяма воля и усилия пак успяват да запазят добра форма,и в това отношение задминават 20 годишните си колежки. Така,че възрастта изобщо не е от значение - важното е как се чувстваш;)

39.   Всичко си е до човек. Имам роднина (мъж), който се влюби и живя доста години с жена, не 10, а почти 20 години по-голяма от него. Е, в един момент възрастта си каза думата, но преди това бяха заедно с години.
Обаче жената си е готина, спортен тип, не се е отпуснала, не се е занемарила, не се държи като лелка или баба ако щете, защото в момента вече си е на над 70. Така, че всичко си е до характер, излъчване, стил на живот. Я вижте Макрон, още е със своята Бриджит, въпреки, че тя е на годините на майка му. Така, че всичко е много индивидуално и си зависи и от двамата. Ти може и да си супер, но ако той си е с детски акъл или не си пада по каки, е няма да стане, но пък някой момчета на 20 са по-зрели от други...
Така, че няма един отговор има ли шанс за такива отношения или не.
Една кака

40.   Аз съм на 27, а приятелят ми е на 20. Никога досега не се е заглеждал по по-големи от него, както и аз по по-малки. Просто се случи. Разбираме се, шегуваме се понякога на тази тема, но нищо повече.

41.   Аз лично си падам по млади.

42.   Аз съм на 33 и си падам по такива на 19-20-25-26. Обаче не мисля, че стават за връзка. Имам приятели мъже клонят към 40 и пак не знаят какво искат. Иначе за секс е супер. Според мен тези момчета търсят в нас каките по големия опит в секса. Това че не се лигавим като връстнички те им. Че на тези години мнозинството жени сме достатъчно самостоятелни и си изкарваме сами парите, а не като по малките момичета да търсим някоя издръжка. Но като цяло мисля, че на този типаж момченца не им върви с връстнички те им. Сега аз смея да твърдя, че съм добре поддържана и изглеждаща за моите години въпреки, че съм раждала, но не мога да се меря по свежест с една мацка на 20. Това е самата истина. И бих оборила мнението на номер 14, че жените над 30 не бихме се вързали на някой 20 годишен. Да бихме и то с удоволствие. Естествено зависи какво иска и какво търси дадена жена. Като цяло в този тип отношения 20 годишните момчета си ни използват нас каките за опитно поле в секса. Докато пък ние каките вече усещаме, че младостта ни си отива и си вдигаме самочувствието с младоците. Разбира се познавам две двойки с възрастова разлика в полза на дамата. Страхотно се разбират, но това е по скоро изключение от правилото, съдба, късмет и както там искайте го наричайте.

43.   38 - големи даскалици се изкарахте. Щели да учат младоците не само на секс (едно време тази функция са я изпълнявали проститутките по бардаците), ами да им предават житейския си опит! Какъв опит? На вечно недоклатени, разведени или мамещи съпрузите си разпоретини? Предавайте го на децата си, ако въобще сте отгледали такива.
Колкото и да бълваш злоба срещу младите момичета, никога няма да имаш нито свежестта, нито енергията и духа на младостта. И тези, дето ги учите, ви зарязват, за да приложат наученото точно с такива девойки, а вие поемате следващия набор, да му предавате "ценните" си знания и креватни умения докато съвсем се сбабичосате.
39- баш пък Макрон ли намери да дадеш за пример? Цяла Франция го знае от кой бряг е, а един бразилски министър даже му го каза директно. :)))

44.   Има ли значение изобщо как гледат? !
Всеки гледа със своите очи, пречупвайки нещата през своите собствени разбирания, опит и пр. Едни ще харесват по-възрастни, други - не. В случая разбиранията няма как да бъдат вкарани в рамка.
Годините са просто една цифра, която отброява нашето собствено време на земята.
Винаги ще има 20-годишни момичета, които ще впечатляват 40 годишните мъже и винаги ще има 30 жени, които ще впечатляват 20-годишните момчета!
В днешно време разбирането за възраст е доста различна от преди 100 години, когато една жена на 30 , ако не е в брак е обявявана за стара мома!
Човек не е само физическо тяло, че до такава степен да се опрости темата... Ако сме с човек, който дори да е с най-прекрасното тяло то в един момент просто ще ни омръзне, ако нямаме друга близост...
Колкото и да изглежда странно такава връзка за мен лично ми се струва възможна, но зависи изцяло от приоритетите и мирогледа, и на двамата.
Любовта преди да е любов е приятелство, а за истинската любов няма възраст!

V

47.   Жените около 30 и нагоре според мен са в много неизгодна позиция. Малките момчета са недорасли за тях и ги виждат само като секс обекти, по - големите мъже пък, съдейки от коментарите в други теми явно ги считат за престарели. Изобщо..

Ж, 26

48.   Аз лично забелязвам, че доста мъже в по-напреднала възраст, адски много злобеят срещу младите мъже/момчета (на който както му харесва) и жените като цяло, особено в по-бедняшките общества. На 32 съм и винаги съм си падала само по такива около моите години. Но крайно време е възрастните мъже да приемат факта, че жената в 30те е в разцвета си - може и с бащата, може и със сина.

Съгласна съм с 2, че момичетата не порастват по-бързо от момчетата.Това са глупости, тръгнали от разни обсебени по синовете си майки.

49.   Прочетох някои коментари и отново млади vs стари,харесващи каки vs харесващи връстнички и по-малки...

До 30,припозна се в коментар и се обиди,че те наричат момче? :DDD
Като гледаш връстничките ти как се излагат по дискотеките,та ти какво правиш във въпросните заведения? :)
Не казвай,че не си свалял мацки по нощните заведения и не си се напивал като свиня.
Ако беше по-различен от останалите 20 годишни нямаше да ходиш изобщо по такива места.

До 26,и ти си била млада,и твоята младост се е изнизала през пръстите,за това сипеш омраза към девойките. :)

Целулит имат всички жени,няма значение дали е слаба или дебела,млада или стара.
Пълна си с омраза и завист,но не младите момичета са виновни,че не си използвала пълноценно най-хубавите години от живота си.
Липсва ти мъжко внимание,липсва ти някой да те кара да се чувстваш обичана и щастлива.

Грешиш,че все още робуваме на стари стереотипи,има много хора с по-възрастни партньори,да не говорим за сексът,че е станал не перверзен,а гнусно извратен.
Защо да гледаме другите и да се учим,ние да не сме плиткоумни същества?!
Българите може да са Ганьовци,но съвсем не са закостенели и срамежливи.

Как 20-годишните мъже гледат на 30-годишните жени? - Като на "вземи си кака да те отрака". :DDD
Само дето почти не останаха неотракани 20 годишни и няма с какво да ги изненадат.
Ако едно момче на 20 иска неангажиращ секс може да си го получи навсякъде.
Не познавам момчета на 20 които да харесват 30-30 плюс годишни каки,не отричам фактът,че може да са правили секс с такава,но не споделят с възхищение такива неща.
Казвате,че над 30 годишните били зрели,ами не е така,това зависи от човекът,не от възрастта му.
Знам за учителки правили секс със свои ученици и имали паралелно връзка с тях,мисля,че всеки знае до какви последици водят тези драми.
Отговорно и зряло ли е за единия кеф да те изгонят от работа?!
Какво ще кажете за "зрелите жени" с брак и деца искащи да се разведат заради любовникът си?
Младите 20 годишни поне им е простено да постъпват безотговорно и наивно,за разлика от старата школа,която трябва толкова да е видяла от живота,че да не си позволяват нехайство.

~darkgirl~

53.   до номер 49 от 30

Никога не съм ходил на дискотека и не съм се напивал! От къде знам ли? От снимки и сторита. И защо да се обиждам, то си е вярно. :D Май не си прочела това което съм написал.

54.   Какви мъже на 20 г неосъзнати лумпени.
Мъже са били някога когато са имали купища работа и задължения.
Това е много по рядко явление ж30 мъжленже20 от колкото М на 40,50,60 с ученичка на 18,19,20.
М35 и съм като магнит за ж на 37,40,45че и нагоре, защо е така не съм сигурен, но келеш на 20 не може да се мери с тигър като мене.
Не са казвали обаче че си падат по по млади от мен.
Изглеждам и по млад. Същевременно има момчета на 23 изглеждат по състарени от мен. Дали роля играе само възрастта или по скоро трябва да се говори за визия,черти и гени кой знае.
Обаче напоследък забелязвам, че от както станах на тази възраст и
повече млади момичета на по 20,23 проявяват интерес към мен.
За мен лично 28-41са най истинските привлекателни жени във всяко едно отношение.
Да се казва че са дърти е просто смехотворно,но пак е индивидуално и въпрос на генетични заложби и да не забравяме някогашната истинска храна, не тази ярма сега за която харчим луди пари и ни угоява като свине.
Познавам мадама на 40 слаба перфектно изглеждаща, на която повечето малчуганки на 18, 20 не могат да и стъпят на малкия пръст като визия.
Със сигурност обаче доста келеши 20 перат чикии на какичките 30,но малцина ги огрява и то най вече заради факта че някои какички 30,40и кусур, добре са съхранили акъла и поведението си на ученички и чат пат изтърват юздите.