Проблем, дали...
Здравейте,

Винаги започвам историята си и никога не я довършвам. Днес обаче няма да ви разказвам, а ще говоря за проблема, който произлиза от нея (може би само в главата ми).
Не ми се смейте, моля, защото преживявам случващото се доста трагично(кискайте се, но не в коментарите).
Та, ето. На 25 години съм почти, от 10 годишна обичам един човек (обичам да, осъзнах го най-накрая) и не мога да се отърва от това.
След всякакви вмешателства на съдбата ние ту се срещаме, ту се раздалечаваме. Резултът е, че не мога да се сближа емоционално (и физически) с никое друго човешко същество. Навсякъде в живота си виждам само един определен човек. Денем и нощем. И не знам какво ще последва. Не мисля за бъдеще. Не си го представям. Дори не си спомням за себе си преди той да се появи пред очите ми.
Има и друго.... роднини сме. Знам, че не е толкова значимо, но си мисля, че той вече няма никога да ме възприеме като нещо повече от това.
Няма измъкване. Пробвала съм какво ли не. Живях 2г. в друга страна... и колкото и да ви изглежда неестествено, върнах се заради този човек.
Не ми става по-леко и от факта, че най-близките членове на семейството му постоянно ми правят намеци и закачки, които ме озадачават много... Наистина съм на кръстопът, на който обаче от всички страни помахва един единствен...

Коментари

1.   Е как да не е сериозно, че сте роднини. Даже много си е сериозно.

2.   Разкажи повече - какъв роднина, какво си правила, за да го имаш, той защо се е отдръпвал?

3.   Какво от това, че сте роднини? Ако не сте брат и сестра, другото мисля, че е позволено. Според мен го поухажвай и станете гаджета, ако той те харесва. Така ще разбереш дали наистина си пасвате или ти го идеализираш. Ако той не поддаде, значи не те харесва и нямаш шансове. Действай, вместо да си губиш времето във фантазии.