Нормално ли е...???
Здравейте,
пише Ви едно 21-годишно секси момиче имам един въпрос към Вас читателите на сайта, имам приятел на 20г.всичко в отношенията ние добре, наистина много го обичам както и той мен. И двамата в момента живеем в София,но сме от различни градове, затова аз не бях се виждала много отдавна с моя най-добър приятел момче, така той дойде в София и и излизах с него доста често все пак не сме се виждали много отдавна и имаме много да наваксавяме, разбира се,ги запознах с гаджето ми и тримата излизахме няколко пъти на ресторанти.
Най-добрият ми приятел ми предложи за един уикенд да ходим на планината на къмпинг, както преди сме ходили на мен също много ми се ходи, защото с гаджето ми не ходим, защото той не обича да нощува из природата, заради насекомите.
Аз попитах гаджето ми дали ще има нещо против да прекарам един уикенд с най-добрият ми приятел в една палатка ще сме,той ми каза, че трябва да отида, защото все пак не сме се виждали попринцип и двамата изобщо не сме ревниви, защото и аз също нямам проблем да се вижда с негови приятели момиче, когато иска все пак са приятели,но ми е интересно да чуя вашата гледна точка!!!!
Благодаря,за гледните точки.

Коментари

1.   Да мила нормално е, просто си имате доверие!!!
Моя съпруг е много ревнив и вече дори не ме пуска до кварталният магазин, защото има нов продавач-консултант младо момче, голям скандал ми вдигна веднъж само, защото бях на касата и стана страшно,от тогава вече не мога да ходя до магазина!
Оцени приятелят си, защото малко мъж ще те пускат да спиш с друг мъж на палатка,моя сигурно ще ме убие,но съдбата ми е била такава!!!

2.   Радвай се, че имаш такъв приятел!
Моя никога не би ми разрешил да се срещам с мъже наляво надясно, защото според него това е недопустимо,аз се примерих, заради децата и майка му!!!

Ж44

6.   Хора, какво не ви харесват мъжките коментари?
Защо ги триете, не разбирам?

Момичето преди всичко се нуждае от мъжка гледна точка, а вие цензурирате нашите коментари, макар да са написани според правилата на сайта!

Това в изцяло женски сайт ли се превръща?
Ако е така, кажете, да не се месиме!

Вие намирате повече правдоподобност в мненията на жените!
Тогава питам защо като сте толкова умни жени, сте масово нещастни и незадоволени, а даже и не приемате мъжкото мнение - не искате да го прочете!

За какво иде реч? Ако желаете, ние мъжете сме търпеливи и оставяме на вас да оправите любовните си проблеми - но досега голям успех нямате; тук в Сподели се вижда най-ясно!

Модератор: не толерираме призиви за физическо насилие.