Как да го открия . Помощ
Здравейте историята Ми може да ви звучи малко смехотворно, но ви моля за помощ. На връщане от морето (бях със автобус на юнион ивкони датата е 29 август) се качи едно момче. Не сме си говорили много, но аз адски много го харесах. Знам само че той е от Пловдив, но не знам името му. Искам да го открия, но просто не знам как. Моля ви предложете ми някакъв начин по който мога да го открия.

Коментари

1.   Хаха, защо не поиска да се запознаете, тук няма шанс да разбереш кой е

2.   Ако билетите са поименни можеш да пробваш да звъннеш и да попиташ, но силно ме съмнява да са. Нека ти остане приятен спомен.

Преди 8 години на 8-ми декември бяхме с преспиване в една къща за гости с моята група и група студентки от друг университет. И аз като теб си говорих с нея, но макар, че запомних как се казва, къде и какво учи, така и не успях да я намеря. Остана ми просто спомен. Вероятно ако я видя някъде ще ми направи впечатление, че я познавам, но нищо не може да се направи.

3.   България може да е малка,ама чак толкова не е!!!
Ако си се посрамила да го заговориш,ти губиш,защото да го откриеш по форуми клони към нула.

4.   и си разменете телефонните номера.

5.   1) Отиваш на гишето на компанията, откъдето сте тръгнали, но първо пробвай за някое в твоя град!
2) Молиш служителка да ти съдейства за името и фамилията, ако трябва плащаш за услугата!
3)Намираш го в социалните мрежи!

4) (по избор) Сваляш му се и му казваш колко много искаш да те.... е сама си знаеш ;)

Да не забравиш да ни благодариш като напишеш развръзката!
Действай!

8.   Забрави, наистина е смехотворно. Той ако е искал е щял да ти даде контакт. ОК, ти го откриваш и какво от това? Той е длъжен да ти предложи брак? Недей да си мислиш и говориш глупости.

9.   Влез във Фейсбук, открии някаква група от сорта "Хората от Пловдив" или "Аз съм от Пловдив", която има най-много членове и след това започваш да ги преглеждаш един по един. Това съм го правил относно момиче, само че от друг град.

10.   Билетите НЕ СА поименни, освен това никой не е длъжен да дава информация освен на полицията. Що за глупости? !

11.   Спомни си какво сте говорили, оттам извлечи информация и го намери в социалните мрежи. Примерно ако сте говорили за училища, или заведения, или поводът по който пътувате и къде сте били (може да има таг) и т. н. Щом не е настоял да размените контакти обаче според мен да не го търсиш. Симпатиите най-вероятно не са взаимни или е ангажиран.

12.   От авторката
Дойде ми на идея да звънна и да попитам за неговите данни, но не знам дали ще ми ги предоставят

Също мисля да потърся в някоя такава група във фб. Даже вече го правих но като видях колко хиляди хора има направо ужас.
Моля ви ако имате някакви други предложения кажете ги ще са ми от полза

13.   Някои коментари са безумни. Как на гише ще знаят кой е той? А дори и да знаят, това са лични данни и не се предоставят ей така? Някои хора изобщо нямат връзка с реалността.

14.   Има едно нещо, наречено защита на личните данни - служител няма абсолютно никакво право да ти предоставя лична информация за пътниците, освен ако не си разследващ полицай. Другото е, че за да разполагат Юнион Ивкони с името на момчето, то трябва да си е взело билета с карта за отстъпки, а ако пътува рядко може и да няма такава. Следователно шанса дори те да не разполагат с името му е доста голям.
Какво можеш да направиш? Да си вземеш поука и следващия път, когато си харесаш някого, да действаш на време.

15.   Не разбирам такива хора, които си харесват някого, разговарят се всичко и чак като се разделят, се сещат, че искат да се виждат и друг път. То е близко до акъла, че това aко не се каже на място и на момента, после върви го търси кой е и къде е. Като да намериш игла в купа сено. Толкова ли е трудно, като искате да се виждате с някого, просто да му го кажете на време?

16.   Малкото,наистина имаш проблем с психиката.
И в бг мама си пуснала тема за търсенето на момчето,което обясняваш,че се е заговорил с друго момиче.
Значи,че не сте и говорили,а само сте се споглеждали,поне от това което прочетох в другия сайт.
Погледите не значат нищо,ако те е харесал щеше да те заговори,а не да си лафи с друго момиче.
Забрави момчето и се занимавай с нещо по-образователно и интересно.

17.   И ако утре се качиш на друг автобус и се заприказваш с друг красавец, ще тръгнеш пък да издирваш него? Добре, че не живееш в Мексико сити, Ню Йорк или Лондон, че животът ти ще мине в търсене.

18.   В Юнион-Ивкони, когато купуваш билет онлайн, попълваш ЕГН и две имена!
На каса не помня как стоят нещата, може би не съм взимал, НО ПО ВСЯКА ВЕРОЯТНОСТ И ТАМ, ЗАЩОТО БИЛЕТА СЕ ВЗИМА ПОИМЕННО И ВАЖИ КАТО ЗАСТРАХОВКА ОТ СТРАНА НА КОМПАНИЯТА!

Според мястото, което си заела в автобуса, ще ги ориентираш и за неговото място (седалка) и така ще разбереш кой е!

Това може да стане само на четири очи със служител на фирмата и приготви 2*50 лв. Първо пробваш с 50, ако не стане даваш и другите!...

НО НЕ ПРЕД КАМЕРИТЕ В ОФИСА, А С УГОВОРКА НЯКЪДЕ НАВЪН И ПОСТАВЕНИ В ПЛИК!!!

Тази информация не се пази дълго от компаниите, затова действай докато е време и с едно на ум, че момчето вероятно е обвързано!

Ноо, няма как да разбереш, докато не провериш сама!
УСПЕХ!

19.   От авторката
Не мисля че това да харесаш някой от пръв поглед е нещо за психиатър, но ок просто имам нужда от съвети и идей, а не от нападки. Пуснах теми в два форума за да получа макс идей и съвети, не мисля че това е нещо лошо. Почти на 100 процента съм убедена, че той ме хареса, но това е отделен въпрос. Гледах групите на Пловдив във фб, но в тях има хиляди хора. Направо е невъзможно там, наистина игла в купа сено. Но освен да се свържа със фирмата и да ровя из фб май не ми остава друга възможност

20.   18, абе хора, опомнете се малко. Дори и по някаква щастлива случайност да му научи името, как ще се свърже с него? Как си представяте тя да отиде на гише и протече следния разговор:

- Извинете, може ли да си заебе цялата работа за момент, оставяйки 10 души да си чакат на опашката и да дойдете ей тук настрани да ви питам нещо много важно?

- Да, разбира се. Какво ми пука за опашката?

- Значи преди 10 дни пътувах с едно момче в автобуса, с което нито сме говорили, нито му знам името, нито от къде е, обаче искам да разбера кое е, как се казва и къде живее? Просто много го харесах, обаче не се сетих, че трябва да го заговоря на момента и после няма да го видя никога.

- О, да, няма проблеми. Ние имаме база данни на всички пътуващи подати, автобуси и дестинации със снимки, имена, адреси, телефонни номера и фейсбук профили. Така че не е проблем, че не знаете нищо за него, та дори и името му. Ей сега ще чукнем в системата. Този ли е на снимката ли е?

- Не.

След 188 опита.

- Да не е този?

- А, да, същия е.

- Само че за да ви дам личните му данни, трябва да отидем още по-надалеч от камерите и да ми дадете 100 лв, защото е незаконно, че да си затворя очите.

От опашката:

- Алоууууу, нас някой ще ни обслужи ли най-после?

- Спокойно, ей сега. Само да дам личните данни на едно момче на една напълно непозната, която обещава, че няма да злоупотреби с тях и няма лоши намерения към момчето, а само да се изчукат.

- А, добре, щом е така, няма проблем.

- Ето, 100 лв.

- ОК, момчето се казва Иван Андреев и живее на ул. Рила 12 в Пловдив.

На другия ден се звъни на вратата:

- Здравей, помниш ли ме мен от онзи автобус преди 11 дни, в който те загледах, а ти не ми обърна внимание и се заговори с друго момиче?

- А, да, как мога да те забравя? Не съм спирал да мисля за теб от 11 дни. И аз също те издирвах.

- Ами аз много те харесах и обърнах цялата автогара, даже дадох 100 лв рушвет, за да те издиря и да ти кажа, че искам да излезем на саме някой път.

- Ох, успокоих се. Тъкмо започнах да си мисля, че никога повече няма да те срещна. Разбирам, че си много свястно момиче и изобщо не си психопатка в нужда, за да се подложиш на това, така че ще ти звънна някой ден.

21.   Затова винаги когато се запознаваш с мъж, трябва да му вземеш телефона на момента. След това вече ще си прецениш дали да му звъниш или не. Запомнете - първо номерата си разменяте.

22.   Майкоо, колко е забавно в тоя форум!...

20, разсмя ме!

Автобусите на Ивкончето не тръгват през 5 минути, а има по цял час без жив човек на гишетата...

Информация се пази и ако знаеш как да подходиш, ще ти я дадат.
То и тука трябва акъл! Ако видиш някой/я в предпенсионна възраст мъж или лекла, много малко вероятно! Как ще те разбере такъв?
Търсиш по-младичка и наконтена на смяна!....

Като му има вече двете имена, такова нещо като фейсбук, инстаграм, туитър чувал/а ли си?

А може пича да е харесал страницата на Юнион във фейса и да го открие там.

Успех миличка и действай умно!

23.   Пхахааха номер 20 ме изкефи. Супер коментар. Напиши си псевдоним, че при подобни случаи като го видя, да знам, че трябва да се прочете

24.   от 5, 18, 22

Още един жокер за напреднали!

Юнион-Ивкони е фирма на ДПС!

Отиваш на Росенец под Бургас, сега е много популярна тая дестинация и е като разграден двор..., добре наконтена, но не като някой прилеп, а елегантна с деколте! Чукаш на вратата и молиш охраната за 2 до 3 минутки лична среща със Сокола!!!... казвайки че е на живот и смърт!

Обясняваш му ситуацията директно, подбирайки точните думи и фрази с треперещи ръце и хлипащ глас плюс насълзени очи и задължително с думите "Моля, Сър!"! Сама разбираш, че трябва да си автентична в държанието си! Трябва да види, че си готова на всичко за среща с този момък-мечта! Отговорите ти винаги да започват с "Да, Сър" и да завършват с "Прав сте!" Отговаряш с кратки изречения и никакви противоречия на казаните от него думи!
Ако склони, на 5-та минута ще климне одобрително и ще раздаде заповеди на персонала...

Благодариш, правиш реверанс, устно казваш, че му целуваш ръка и ще помниш жеста Му до живот, обръщаш се и си заминаваш...

Ако билета е закупен онлайн, ще го открият, ако е на гише, база данни, камери...

На следващият ден ще имаш пича, доведен на тепсия пред вратата си, без да има нужда да ходиш, където и да е, добре инструктиран и готов да те задоволи!

Както сама се досещаш, за тая работа се искат качества! И е леко опасна!

ПП. Не ходи в хотел Берлин в София и не търси за помощ Делян Пе*вски!
Дори и да успееш по някаква голяма случайност да се срещнеш с него, за услугата ще иска да те изч*ка! Мисля, че е твърде голяма цената, която трябва да платиш в тази ситуация...

Но първо пробвай варианта с гишето...

Както виждаш възможности има.
Който търси, намира! На който чука, ще му се отвори!

25.   Влез в групата Забелязано в Пловдив или някоя друга такава и си пусни историята там :D Момчето ако е в групата ще я види.

26.   22 и твоето коментарче си е за смях,защото когато си купуваш билет не ти искат лична карта или друг документ за самоличност.
Хипотетично и да е харесал страницата на Юнион Ивкони няма как да разбере кой е,понеже хората харесали страницата не са видими за останалите,освен за администратор на самата страница.
Сега ще кажеш да гледа харесванията на публикациите на страницата на Юнион Ивкони,но ако момчето не е от лайкващите всичко - греда.
Никой няма да й даде инфо за който и да било,бе пичове и пички.
Нека се пробва да видим,а после да пише дали е измъкнала нещичко. :-D

27.   До 14

Попринцип си прав, но ще се учудиш, за какви сребни пари са готови, някои хора, да ти дават такава информация. Понякога, за комплимент и кутия бонбони правят нещата.

28.   Стига сте закопавали момичето!

Аз съм в една група “Чужденци в ...Еди кой си град” и наскоро една дама беше пуснала тема, за да намери пич, с който се зяпали и харесали в конкретен Старбъкс в града, в Еди коя си неделя в 10ч! Не се осмелили да се заговорят, но хората в темата много въодушевено я подкрепиха, разпространиха темата, стискаха палци, пожелаваха късмет!
Само ние тук плюем, та плюем!

На мен пък тук в сподели ми излезе късмета - намерихме начин и така!

29.   Направи си обяви със твоя снимка и ги разлепи из Пловдив, той сам ще те потърси.

30.   От авторката
Здравейте, все още не съм го открила има толкова много хора във Пловдив Хаха. Вече не знам какво да опитам, а наистина искам да се запозная с него. Номер 28 да и на мен ми прави впечатление, че хората вместо да дадат адекватен съвет ръсят глупости. Моля ако някой има някаква идея да я сподели. Благодаря ви предварително

31.   Авторке, затова се пита за името на човека. 20 ти е казал точно нещата.

32.   Аз намирам историята за много сладка и ти пожелавам успех да го откриеш. Свържи се с медиите и виж коя ще ти обърне внимание. Най-добре е да разкажат историята ти в известен сутрешен блок, но може да потърсиш и пловдивска медиа.

33.   Миличка, на толкова места го издирваш все едно си бременна от него. Успокой се малко. Това е просто едно момче.

34.   Освен да отидеш да го търсиш в Пловдив, за друга идея не се сещам вече. Всичко друго изредихме.

35.   Забравих да кажа, че може да пробваш с детективска агенция, макар че ме съмнява да се занимават с такива случаи. Виж в една група във фейсбук "Матури 2020", доста участници са вътре, но има шанс да го откриеш там. Разгледай членовете, но по-добре направо пусни пост за него, виждала съм такива подобни там, но бъди готова и за подигравки. Друг вариант е да се обадиш в телевизията и да пишеш на разни сайтове да напишат статия за това, примерно Блиц.

36.   Момиче, опомни се! Това вече е маниакално, да намериш някой, който не е искал да се запозна с теб и отдавна е забравил за "погледите". Които са в твоята глава само...Стига вече пита хората за откровени глупости!!! Имаше една песен No face, no name, no number. Та и ти така. Causa perudta.

37.   Яко те тресе побертета авторке ,видяла си едно момче ,харесало ти е външно и вдигна гирлутия до небето
Момчета много ,не се мъчи,че ако току виж го откриеш ,а той не те хареса ще се оклюмаш много жестоко

38.   Всички , които казват да го търси, май игнорират колко психарско звучи. Особено да търсиш пълен непознат, който си видял за час-два някъде. Тогава не те е отразил, просто защото не е искал. Мъжете не са глупави, щеше да ти поиска координати, ако те харесваше. Много романтични филми.

39.   Миличка, не се хаби особенно за човек, за когото нямаш никаква представа.
И аз на младини трябваше да опитам подобни истории, за да се убедя. Има много голяма вероятност, човека просто да не му се занимава в момента, да е асексуален, да е гей, да му е много малък, да не му става, да не желае момиче от друг град, от друг далечен квартал, да си мисли че заслужава много по-красива умна секси спортна или танцуваща да е до него. Избрал професията на живота си или спортна кариера човека в момента няма време да се отклонява от целта със случайни незначителни подробности например.
И куп други неща.
Дори и намирането е малко куку - ей здравей аз съм онази от рейса преди 18 дни, дето се гледахме помниш ли? Аз много те търсих и най после те намерих- нама ли да ме прегърнеш?

40.   Много ми е интересно, ако по някаква случайност го откриеш какво ще му кажеш. Ще ми е интересна реакцията му.

- Здрасти, помниш ли ме от автобуса миналия месец? Отчаяно обърнах всички фейсбук страници, автогари, села и паланки, за да те открия.
- Ахам...

41.   Авторке, не ги слушай тук коментиращите, ами действай с подкуп в гишето, откъдето е тръгнал рейса! В България работите стават така!

Следвай мечтите си!

Като му намериш профила у фейса, ще му пишеш "Здравей, Иванчо! Ето че пак се срещнахме! ... "

Не забравяй, че нещата стават с акъл и креативност!

42.   Айде, той вече я забрави, бе! Една седмица мина, колко мацонки е видял за това време, ехееее!

43.   Аз съм

44.   Откри ли го, девойко? :)